VŮZ, KTERÝ JDE PŘÍKLADEM

Nejpřitažlivější Range Rover, jaký jsme kdy stvořili.

PŘIROZENÁ ELEGANCE

Moderní vytříbený interiér s úchvatným minimalistickým stylem a intuitivním přístupem k technologiím. 

PRÉMIOVÉ KOŽENÉ ČALOUNĚNÍ

Vyberte si z nabídky koženého čalounění, které je zárukou luxusu a vytříbeného stylu. K dostání ve čtyřech barvách.

UDRŽITELNÉ MATERIÁLY

Nekožené alternativy v podobě textilních tkanin KvadratTM a UltrafabricsTM nabízejí materiál měkký na dotek s moderním vzhledem.

OBLOŽENÍ NA MÍRU

Upravte si interiér vozu prvotřídním obložením a širokou řadou materiálů a povrchových úprav.

KULTIVOVANOST A LUXUS

Infotainment System Features of the modern luxury car

AKTIVNÍ POTLAČENÍ HLUKU

Aktivní potlačení hluku nové generace eliminuje nežádoucí hluk, vibrace a rušivé zvuky. Jako první na světě vytváří tiché zóny pomocí reproduktorů v hlavových opěrkách. Výsledkem je dokonale vytříbené prostředí interiéru.

Land Rover Range Rover (Technology)

MLA-FLEX

Modulární podélná architektura (MLA-Flex) složená z různých kovů poskytuje o 50% tužší karoserii a vylepšenou konstrukci přispívající ke zlepšení přenosu hluku o 24%.

Placeholder - Slate Blue

SYSTÉM ČIŠTĚNÍ VZDUCHU V INTERIÉRU CABIN AIR PURIFICATION PRO

Na dodávaný filtr jemných částic a technologie nanoeTM X neutralizuje pachy a výrazně snižuje množství bakterií, alergenů i viru SARS-CoV-21 uvnitř vozu. Systém regulace CO2 pak chrání zdraví a zlepšuje pozornost cestujících sledováním množství oxidu uhličitého v interiéru.

A girl is looking out of the car

ČTYŘZÓNOVÁ KLIMATIZACE

Se samostatným ovládáním pro řidiče, spolujezdce vpředu a spolujezdce na obou stranách druhé řady sedadel vám čtyřzónová klimatizace umožňuje nastavit teplotu a intenzitu proudění vzduchu dle vlastních preferencí.

INTUITIVNÍ TECHNOLOGIE

Placeholder - Slate Blue

SYSTÉM PIVI PRO NOVÉ GENERACE

Cenami ověnčený informační a zábavní systém Pivi Pro je naším dosud nejintuitivnějším systémem. Všechny ovládací prvky jsou na jedné dotykové obrazovce, která umožňuje snadné propojení s chytrými telefony a nabízí řadu funkcí využívajících konektivitu.

Placeholder - Slate Blue

13,1" DOTYKOVÁ OBRAZOVKA 

Intuitivní procházení a ovládání systémů vozu Range Rover zajišťuje elegantní zakřivená obrazovka s úhlopříčkou 13,1". Dokonale integrovaná dotyková obrazovka využívá haptickou odezvu, která nabízí příjemnější ovládání.

Range Rover interior dashboard and infotainment system.

INTUITIVNÍ DISPLEJE ŘIDIČE

Prostřednictvím systému Pivi Pro a interaktivního displeje řidiče s úhlopříčkou 12,3" si můžete snadno upravit způsob zobrazování informací. Průhledový displej zobrazuje přehledně klíčové informace o vozidle a jízdě ve vašem zorném poli na čelním skle. 

New Range Rover rear seat entertainment

ZÁBAVNÍ SYSTÉM PRO CESTUJÍCÍ NA ZADNÍCH SEDADLECH 

Zábavní systém pro cestující na zadních sedadlech má dvě obrazovky s úhlopříčkou 11,4" s vysokým rozlišením, které nabízí zrcadlení obrazovky a možnost připojení zařízení přes rozhraní HDMI. Cestující mohou sledovat filmy nebo připojit konzoli a užívat si zábavu během jízdy.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

Vyberte si z řady funkcí, které usnadňují řízení a parkování. K dispozici je řada inovativních technologií, které vylepší zážitek z jízdy. 

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

Vyberte si z řady funkcí, které usnadňují řízení a parkování. K dispozici je řada inovativních technologií, které vylepší zážitek z jízdy. 

A look in detail at a Meridian Signature Sound speaker inside of a Range Rover

PŮSOBIVÝ ZVUK

Audiosystém MeridianTM Signature je zárukou dokonale věrné reprodukce zvuku. Subwoofer a 34 reproduktorů vytvářejí působivý poslechový zážitek na každém sedadle díky 3D technologii Trifield značky MeridianTM

Placeholder - Slate Blue

PRAKTICKÉ MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ

Paket Online Pack s Wi-Fi hotspotem a integrovanými aplikacemi poskytuje dokonalou konektivitu. Bezdrátové aktualizace softwaru (SOTA) zajišťují, že váš vůz je vždy aktuální.

New Range Rover Center armrest bin

OVLÁDACÍ PRVKY NA ZADNÍCH SEDADLECH

Přenechte cestujícím kontrolu nad zábavním systémem a prvky pro zvýšení komfortu na zadních sedadlech prostřednictvím 8" dotykové ovládací obrazovky umístěné na loketní opěrce luxusních sedadel „Executive Class“ ve druhé řadě.

PHEV overlay

POHODLNÉ A BEZPEČNÉ

Po příchodu k vozu se zapuštěné kliky automaticky vysunou a dveře odemknou. Jakmile v blízkosti vozu není detekován klíč, dveře se zamknou.

Land Rover Drive

DIGITÁLNÍ LED SVĚTLOMETY

Díky zřetelnějšímu osvětlení uvidíte v noci více a budete tak jezdit bezpečněji. Digitální LED světlomety s charakteristickými světly pro denní svícení, projekcí obrazu a adaptivními světlomety vpředu využívají údaje navigace k preventivnímu sledování silnice před vozidlem.

New Range Rover Clearsight Rear View Mirror

VNITŘNÍ ZPĚTNÉ ZRCÁTKO CLEARSIGHT

Na přání dodávané vnitřní zpětné zrcátko ClearSight umí přenášet živý obraz z kamery umístěné v anténě. Užijte si přímý pohled na silnici za vámi bez ohledu na cestující na zadních sedadlech nebo velké předměty v zavazadlovém prostoru.

Placeholder - Slate Blue

3D PROSTOROVÁ KAMERA

3D prostorová kamera využívá zobrazení ClearSight Ground View8, které v podstatě umožňuje vidět „skrz“ kapotu, zatímco manévrovací světla osvětlují zem při nízké rychlosti a bezpečně vám pomohou navést vůz do těsných prostor.

VYŠŠÍ VÝKON

Range Rover je originální luxusní SUV, které jde příkladem. K dispozici jako elektromobil, účinný plug-in hybrid (PHEV) s prodlouženým dojezdem nebo s mild-hybridními, zážehovými a vznětovými motory.

The car is moving on the road

WLTP DOJEZD V ELEKTRICKÉM REŽIMU (AŽ)

121

KM

S očekávaným dojezdem v reálných podmínkách až 94 km.

 

EMISE CO2 (OD)

16

G/KM

Vychutnejte si nulové emise v režimu EV. 

 

DOBA VEŘEJNÉHO NABÍJENÍ

<60

MINUT††

Nabití až na 80 % za méně než hodinu pomocí stejnosměrné rychlonabíječky.

 

DOBA DOMÁCÍHO NABÍJENÍ (OD)

5

HODIN††

Až 100 % pomocí 7 kW domácí nabíječky na střídavý proud.

ELEKTRICKÝ HYBRIDNÍ VŮZ

K dispozici jako plug-in hybrid (PHEV) s delším dojezdem. Verze P460e a P550e jsou vybaveny zážehovým šestiválcem Ingenium o objemu 3,0 litrů a 160 kW elektromotorem.

P460e platí pro motor.

Range Rover SV in white driving in seaside background

NEJVYŠŠÍ RYCHLOST

261

KM/H

NEJVYŠŠÍ VÝKON

452

kW (615 k)

0-100 KM/H

4,5

S

EMISE CO2 (OD)

263

G/KM

Kombinované (WLTP).

ZÁŽEHOVÝ MOTOR V8 SV

Motor V8 o objemu 4,4 litru nabízí výkon 615 k (452 kW) a točivý moment 750 Nm, čímž vozu Range Rover SV zajišťuje pohotové reakce, mimořádné jízdní vlastnosti a zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,5 sekundy s aktivovanou funkcí Dynamic Launch.

P615 platí pro motor.

The New Range Rover driving along a coastal road

NEJVYŠŠÍ RYCHLOST

250

KM/H

NEJVYŠŠÍ VÝKON

390

kW (530 k)

0-100 KM/H

4,6

S

EMISE CO2 (OD)

256

G/KM

Kombinované (WLTP).

ZÁŽEHOVÝ MOTOR V8

Nekompromisní výkon a jízdní vlastnosti s nižší spotřebou paliva. Nový motor V8 o objemu 4,4 litrů disponuje výkonem 530 k (390 kW) a točivým momentem 750 Nm. Range Rover díky němu zvládne zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,6 sekund s aktivovanou funkcí Dynamic Launch Pro.

P530 platí pro motor.

Range Rover Side View

NEJVYŠŠÍ RYCHLOST

234

KM/H

NEJVYŠŠÍ VÝKON

258

kW  (350 k)

0-100 KM/H

6,0

S

EMISE CO2 (OD)

190

G/KM

Kombinované (WLTP).

VZNĚTOVÝ MOTOR MHEV

Mild-hybridní motory vozů Range Rover shromažďují, uchovávají a znovu využívají energii, která se běžně ztrácí při brzdění. Tato technologie je dostupná s celou řadou vznětových a zážehových motorů.

D350 platí pro motor.

VYŠŠÍ VÝKON

New Range Rover adaptive dynamics

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ 

Systém Adaptive Dynamics až 500krát za sekundu monitoruje pohyby karoserie a volantu a zajišťuje tak plynulou jízdu s optimálními jízdními vlastnostmi. Reaguje na zásahy řidiče a stav vozovky a podle nich průběžně mění nastavení tlumičů.

New Range Rover electronic active rear locking differential

VYROVNANÁ JÍZDA

Elektronicky řízený aktivní zadní samosvorný diferenciál nabízí tradiční výhodu silnější trakce v zatáčkách a větší přilnavosti v terénu, neboť reguluje prokluz kol na zadní nápravě.

Range Rover Torque Vectoring

VYVÁŽENÝ VÝKON

Rozdělování točivého momentu brzdnými zásahy (Torque Vectoring by Braking, TVbB) zaručuje stabilní jízdu při zatáčení a vynikající ovladatelnost i v těch nejostřejších zatáčkách. Elektronický diferenciál a brzdový systém při průjezdu zatáčkou rozdělují točivý moment motoru mezi všechna čtyři kola.

New Range Rover electric air suspension

DOKONALÉ POHODLÍ

Elektronicky řízené vzduchové odpružení připravuje Range Rover na zatáčení, čímž zaručuje naprostý komfort. Systém Dynamic Response Pro zlepšuje ovladatelnost díky elektronicky řízenému systému aktivní kontroly náklonu karoserie (eARC), který optimalizuje jízdní dynamiku.

VÝJIMEČNÉ SCHOPNOSTI

New Range Rover parked on a road

ELEKTRONICKY ŘÍZENÉ VZDUCHOVÉ ODPRUŽENÍ

Range Rover nabízí plynulou, uvolněnou jízdu, neboť pomocí elektronicky řízeného vzduchového odpružení upravuje svou výšku. Výšku také snižuje za účelem snazšího přístupu do zavazadlového prostoru a všichni cestující jistě ocení funkci automatického snížení světlé výšky pro nastupování a vystupování.

Placeholder - Slate Blue

KONFIGUROVATELNÉ PROGRAMY

Díky nabídce osmi terénních režimů vozu Range Rover lze pomocí systému Terrain Response 2 přizpůsobit reakce motoru, převodovky, diferenciálů a podvozku. Konfigurovatelný systém Terrain Response umožňuje individuálně přizpůsobit terénní schopnosti vozu.

INDIVIDUALIZACE NA MÍRU

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

New Range Rover First Edition

MODELY A TECHNICKÉ ÚDAJE

Prohlédněte si celou modelovou řadu a technické údaje.

RANGE ROVER SV

Kultivovaný. Luxusní. Exkluzivní.

SV logo on rear part of the car

RANGE ROVER OD SV BESPOKE

Stvořili jsme výjimečný vůz. Vy mu dodejte na osobitosti.

Range Rover

RANGE ROVER

Bezkonkurenční vytříbenost a luxus.

††Podívejte se na hodnoty WLTP. 

Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


1Podle studie provedené v roce 2020 organizací Texcell pro společnost Panasonic.

 

Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a konkrétním trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. S žádostí o podrobnosti se obraťte na autorizovaného prodejce nebo si nakonfigurujte vozidlo online.


Funkce ve vozidle smí řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo vždy plně pod kontrolou.


Funkce systémů Pivi a InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení autorizovaného prodejce vozů Land Rover. Dostupnost připojení k mobilní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají aktualizacím softwaru, novým verzím a dalším systémovým a vzhledovým změnám, v závislosti na vybrané výbavě na přání.  


Apple CarPlay® je ochranná známka společnosti Apple Inc., mohou platit podmínky pro koncové uživatele.

Android AutoTM je ochranná známka společnosti Google LLC.

App Store je ochranná známka společnosti Apple Inc.

Google Play Store je ochranná známka společnosti Google LLC.

MeridianTM je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd. TrifieldTM a zařízení „three fields“ je ochranná známka společnosti Trifield Productions Ltd.