AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

AKTUALIZACE
SOFTWARU

AKTUALIZUJTE SVŮJ VŮZ – BEZDRÁTOVĚ

Svůj Land Rover můžete aktualizovat prostřednictvím informačního a zábavního systému. Aktualizace vám přinášejí nejnovější funkce a zajišťují maximální stabilitu softwaru vašeho vozu Land Rover. Bezdrátové aktualizace jsou k dispozici pro naše nejnovější vozy. Starší modely Land Rover mohou získat bezplatný upgrade.

JAK AKTIVOVAT BEZDRÁTOVÉ AKTUALIZACE SOFTWARU

 • KROK 1 – PŘIPOJENÍ

  Na dotykové obrazovce stiskněte ikonu „Nastavení“ a přejděte na „Všechna nastavení“. Pokračujte do nabídky „Konektivita“ a zapněte mobilní data NEBO aktivujte Wi-Fi vozidla.

 • KROK 2 – ZAPNUTÍ

  Vraťte se na možnost „Všechna nastavení“ a vyberte „Aktualizace softwaru“. V této nabídce můžete zapnout aktualizace softwaru. Pokud jsou vypnuté, stisknutím tlačítka napájení je zapněte.

 • KROK 3 – SOUHLAS

  Zobrazí se automaticky otevírané okno „Všeobecné podmínky“. Stisknutím možnosti „Souhlasím“ aktivujte aktualizace softwaru.

JAK PROVÉST BEZDRÁTOVOU AKTUALIZACI SOFTWARU

 • KROK 1 – SPUŠTĚNÍ AKTUALIZACE

  Aktualizace softwaru InControl Touch Pro můžete zkontrolovat v nabídce Nastavení > Všechna nastavení > Aktualizace softwaru a stisknutím možnosti „Vyhledat aktualizace“. Pokud je k dispozici aktualizace, zobrazí se na dotykové obrazovce okno se třemi možnostmi: „Nainstalovat nyní“, „Připomenout později“ nebo „Přeskočit aktualizaci“.

 • KROK 2 – INSTALACE

  Po stisknutí možnosti „Nainstalovat nyní“ a potvrzení souhlasu s podmínkami se aktualizace spustí. Během aktualizace systému InControl Touch Pro můžete vůz používat běžným způsobem.

 • KROK 3 – DOKONČENÍ

  Po úspěšném dokončení aktualizace se na dotykové obrazovce zobrazí oznámení. Váš vůz nyní používá nejnovější verzi softwaru.

POZNÁMKY K AKTUALIZACI SOFTWARU

Více informací o obsahu poznámek k aktualizacím softwaru naleznete na následujících odkazech.

AKTUALIZACE SOFTWARU – ČASTÉ DOTAZY

OBECNÝ PŘEHLED

JAK SE PŘIPOJIT K VOZU

JAK AKTIVOVAT AKTUALIZACE SOFTWARU

JAK PROVÉST AKTUALIZACI SOFTWARU

ŘEŠENÍ POTÍŽÍ

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
 • FUNKČNÍ