AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

Vůz Land Rover v pohybu. Majitelé vozů

VLASTNICTVÍ

Když se stanete majitelem vozu Land Rover, získáte zároveň i jisté speciální výhody

AUTORIZOVANÁ SERVISNÍ CENTRA

Naše autorizovaná servisní centra Land Rover splňují naše přísné kvalitativní standardy, aby bylo zaručeno, že Váš nový vůz i jeho záruka jsou plně chráněny.

VYHLEDAT PRODEJCE

ASISTENČNÍ SLUŽBA

V málo pravděpodobném případě poruchy či havárie za Vámi přijedou školení technici přímo na silnici a v případě potřeby Vám zajistíme další cestu a uhradíme související cestovní náklady.

KONTAKTUJTE NÁS

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Díky široké nabídce příslušenství si můžete dopřát luxus a přizpůsobit svůj vůz stylovými doplňky nebo prvky pro lepší ochranu a větší praktičnost.

VÍCE INFORMACÍ

SERVISNÍ PLÁNY

Vyplatí se vybrat si servisní plán Land Rover, který vyhovuje Vašim potřebám, aby byla zaručena expertní znalost techniků značky Land Rover a plná ochrana záruky.

NAJDĚTE LAND ROVER CENTRA VE SVÉ ZEMI

MAJITELÉ PLUG-IN HYBRIDU (PHEV)

  • NASTAVENÍ VOZU PHEV

    Využívejte každý den svůj elektrifikovaný Land Rover na maximum díky našemu průvodci nastavením nejdůležitějších funkcí technologie PHEV.

  • JAK NABÍJET VŮZ PHEV

    Seznamte se s jednoduchými kroky nabíjení vozidla doma nebo v cíli.

  • JÍZDNÍ REŽIMY VOZŮ PHEV

    Seznamte se s režimy, které vám umožní jezdit na elektromotor, zážehový motor či kombinaci obou pohonů.

Land Rover

REZERVUJTE SI SERVIS VOZU ONLINE

KOMPLETNÍ ZIMNÍ KOLA

Krátká brzdná dráha. Spolehlivá trakce. Právě tím se vyznačují originální zimní kola Land Rover, a to i v náročných podmínkách a při teplotách pod 7 °C.

TO NEJLEPŠÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

Nechte si poradit s výběrem exkluzivního příslušenství z řad Design, Transport, Protection a Business. Dopřejte svému vozu Land Rover něco extra!

Jízdní kolo upevněné na modelu Range Rover Evoque

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Díky výběru kvalitního příslušenství lze
naplno využít potenciál vozu Land Rover

Individualizované prahové lišty z hliníku

INTERIÉR

Kdykoli si můžete zakoupit originální příslušenství Land Rover, od prémiových kobercových rohoží až po individualizované prahové lišty, a vytvořit si tak prostředí podle vlastních představ.

Výsuvný boční schůdek modelu Range Rover Sport

EXTERIÉR

Vylepšete vzhled svého vozu řadou příslušenství, od výsuvných bočních schůdků přes boční ochranné rámy až po spodní ochranné kryty z ušlechtilé oceli vpředu a vzadu.

Jízdní kolo na nosiči pro tažné zařízení modelu Range Rover Sport

PŘEPRAVA NÁKLADU A JÍZDA S PŘÍVĚSEM

Vyberte si specializované příslušenství pro přepravu nákladu, včetně střešních nosičů, které vyhoví Vašemu životnímu stylu, a zvolte si správnou výbavu, která optimalizuje schopnosti vozu Land Rover pro jízdu s přívěsem.

22" kola v provedení Gloss Black pro model Range Rover Sport

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Upravte si Land Rover podle svých představ pomocí široké nabídky příslušenství speciálně navržené pro váš automobil. Na výběr máte rovněž spoustu skvělého příslušenství, od dětských kočárků po vložky do zavazadlového prostoru, které se dokonale hodí pro členy vaší rodiny či čtyřnohé přátele.

KOLA A PNEUMATIKY

Originální kola Land Rover z lehkých slitin byla testována výrazně nad rámec běžných požadavků jízdy na silnici, a tak s přehledem zvládají i extrémně náročné podmínky v nejrůznějších typech terénu. Pneumatiky jsou považovány za klíčový prvek celkového designu a zpracování vozu, protože právě díky nim lze využít jeho výkon na maximum.

Kola se systémem Adaptive Dynamics pro jízdu na silnici i mimo ní.

SERVISNÍ PLÁNY

Se servisními plány pro Váš nový Land Rover se můžete směle vydávat na životní cesty.

Vozidlo do jakéhokoli terénu: Discovery při jízdě ve městě

ÚSPORA NÁKLADŮ

Servisní plány nabízejí nižší náklady v porovnání s platbami za jednotlivé servisní prohlídky. Veškeré náklady za práci a díly v rámci pravidelné údržby jsou zahrnuty do ceny servisního plánu.

Sofistikovaný design modelu Range Rover Evoque

VYŠŠÍ ZŮSTATKOVÁ HODNOTA

Pravidelný servis může přispět k vyšší zůstatkové hodnotě vozidla.

Odvážný Freelander na dobrodružné jízdě ve městě

POHODLÍ

Nároky plynoucí ze servisního plánu můžete uplatnit u jakéhokoli prodejce Land Rover.

Discovery v odstínu šedá Scotia za jízdy v náročných povětrnostních podmínkách

POCIT JISTOTY

Servisní plán zahrnuje veškerou pravidelnou údržbu předepsanou výrobcem vozidel Land Rover bez jakýchkoli nákladů navíc.

Discovery na rovné silnici

KVALIFIKOVANÍ TECHNICI LAND ROVER

Odborníci značky Land Rover zajistí údržbu Vašeho vozidla v době, která Vám bude nejlépe vyhovovat.

Range Rover při jízdě pouštním pohořím

ORIGINÁLNÍ DÍLY LAND ROVER

Používáme pouze originální díly, na něž poskytujeme záruku 12 měsíců.

AUTORIZOVANÁ SERVISNÍ CENTRA

Naše autorizovaná servisní centra mají jedinečné zkušenosti ve všech ohledech servisu a údržby vozů Land Rover. Jde o jediná servisní centra vyhovující přísným standardům značky Land Rover ohledně kvality poskytových služeb, čímž je zajištěna maximální starostlivost o špičkovou výkonnost a ochranu Vašeho vozu.

Land Rover Sport při jízdě na vodě.

CO LZE OČEKÁVÁT

Technici použijí diagnostické zařízení, které zkontroluje mechanické a elektronické systémy vozidla. V případě potřeby následuje oprava s využitím originálních dílů Land Rover.

KDYŽ JE PRÁCE HOTOVA

Poplatky jsou jasně dané. Je-li to aktuální, Váš vůz je opraven v rámci záruky. Záruka pokrývá i použití originálních dílů. Po dokončení budou aktualizovány Vaše záznamy o servisu.

ORIGINÁLNÍ DÍLY

Originální díly Land Rover jsou určeny přesně pro Váš vůz a v konečném důsledku pomáhají prodloužit životnost Vašeho vozu Land Rover.

OLEJ CASTROL

Aby byly splněny požadavky nejaktuálnějších specifikací ohledně optimálního výkonu, Land Rover doporučuje pro váš vůz Castrol EDGE Professional, nejkvalitnější olej této značky.

ZÍSKEJTE VÍCE INFORMACÍ

ZÁRUKY A SVOLÁVÁNÍ VOZŮ

Land Rover HSE v odstínu Firenze Red; k dispozici záruka na vozidlo

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

Prodloužená záruka Land Rover poskytuje expertní ochranu Vaší investice a stálý klid i po vypršení tříleté záruky od výrobce.

Zaparkovaný model Defender. Záruka na díly je k dispozici

ZÁRUKA NA DÍLY

Když je do Vašeho vozu namontován originální díl Land Rover, platí na něj 12měsíční záruka na výrobní vady.

Továrna značky Land Rover, Solihull

SVOLÁVÁNÍ VOZŮ

Dochází k tomu zřídka, nicméně pokud je vůz Land Rover nutno prohlédnout, majitelé jsou o tom průběžně informování a je jim řečeno, co musejí udělat.

MODERNÍ TECHNOLOGIE NA DOSAH RUKY

PŘIPOJTE SE K BLUETOOTH®

Land Rover nabízí připojení Bluetooth® – mobilní telefonní systém, k němuž můžete připojit schválený mobilní telefon. To znamená, že chytrý telefon můžete nechat v tašce, kufříku či kapse a přistupovat k mnoha jeho funkcím prostřednictvím hlavní jednotky audiosystému vozidla, dotykového displeje či přepínačů na volantu. Můžete také používat hlasové ovládání Land Rover.

NAVIGACE A POUŽÍVÁNÍ MAP

Je-li Vaše satelitní navigace starší než jeden rok, vhodným řešením je aktualizace navigace Land Rover, jež velmi přesně odráží změny v silniční mapě. Každoročně přibývají tisíce nových bodů zájmu a zvýrazňují se místa, která stojí za návštěvu. Můžete si také být jisti, že funkce „nejkratší trasa“ a „nejrychlejší trasa“ také ideálně slouží svému účelu.

PŘÍRUČKY A NÁVODY

PŘÍRUČKY A NÁVODY

Věděli jste, že si můžete stáhnout návody k obsluze a technické příručky pro starší i aktuální vozy Land Rover? K dispozici máte také širokou škálu vzdělávacích videí, které vám umožní využívat všechny funkce vašeho vozu na maximum.

IGUIDE PRO APPLE

Aplikace iGuide je virtuální příručka a digitální návod k obsluze pro váš nový vůz. Nabízí digitální obsah prostřednictvím zařízení Apple a pomůže vám seznámit se s prvky, funkcemi a schopnostmi vašeho vozu.

IGUIDE PRO ANDROID

Aplikace iGuide je virtuální příručka a digitální návod k obsluze pro váš nový vůz. Nabízí digitální obsah prostřednictvím zařízení Android a pomůže vám seznámit se s prvky, funkcemi a schopnostmi vašeho vozu.

ASISTENČNÍ SLUŽBY

Ať dojde k poruše vozu, k havárii či si zamknete klíčky ve voze, vždy je dobré pamatovat si, že školený technik Land Rover je vždy připraven na telefonu

VÝHODY ASISTENČNÍ SLUŽBY

Na asistenční službu se můžete spolehnout. Výhody asistenční služby Land Rover jsou Vám k dispozici po celou dobu platnosti záruky na nové vozidlo. Vysoce kvalifikovaný technik Land Rover dokáže obvykle vyřešit problém na místě. Pokud ne, zajistíme převoz Vašeho vozidla do autorizovaného servisu Land Rover a organizaci další cesty do Vašeho cíle, včetně úhrady všech souvisejících nákladů. V některých případech hradíme i ubytování v hotelu.

OPRAVA V PŘÍPADĚ HAVÁRIE

Program služeb v případě havárie Vám dává přístup do sítě opraven. Specialisté v těchto centrech absolvují komplexní, certifikované školení, aby se dokázali vypořádat se vším od drobných oděrek po významné poškození v důsledku nárazu. Naším cílem je vždy zajistit, aby Váš Land Rover byl uveden do původního stavu podle nejvyšších možných standardů.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční