AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

AUTORIZOVANÁ SERVISNÍ CENTRA

Naše autorizovaná servisní centra Land Rover splňují naše přísné kvalitativní standardy, aby bylo zaručeno, že Váš nový vůz i jeho záruka jsou plně chráněny.

ASISTENČNÍ SLUŽBA

V málo pravděpodobném případě poruchy či havárie za Vámi přijedou školení technici přímo na silnici a v případě potřeby Vám zajistíme další cestu a uhradíme související cestovní náklady.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Díky široké nabídce příslušenství si můžete dopřát luxus a přizpůsobit svůj vůz stylovými doplňky nebo prvky pro lepší ochranu a větší praktičnost.

SERVISNÍ PLÁNY

Vyplatí se vybrat si servisní plán Land Rover, který vyhovuje Vašim potřebám, aby byla zaručena expertní znalost techniků značky Land Rover a plná ochrana záruky.

MAJITELÉ PLUG-IN HYBRIDU (PHEV)

NASTAVENÍ VOZU PHEV

Využívejte každý den svůj elektrifikovaný Land Rover na maximum díky našemu průvodci nastavením nejdůležitějších funkcí technologie PHEV.

JAK NABÍJET VŮZ PHEV

Seznamte se s jednoduchými kroky nabíjení vozidla doma nebo v cíli.

JÍZDNÍ REŽIMY VOZŮ PHEV

Seznamte se s režimy, které vám umožní jezdit na elektromotor, zážehový motor či kombinaci obou pohonů.

INTERIÉR

Kdykoli si můžete zakoupit originální příslušenství Land Rover, od prémiových kobercových rohoží až po individualizované prahové lišty, a vytvořit si tak prostředí podle vlastních představ.

EXTERIÉR

Vylepšete vzhled svého vozu řadou příslušenství, od výsuvných bočních schůdků přes boční ochranné rámy až po spodní ochranné kryty z ušlechtilé oceli vpředu a vzadu.

PŘEPRAVA NÁKLADU A JÍZDA S PŘÍVĚSEM

Vyberte si specializované příslušenství pro přepravu nákladu, včetně střešních nosičů, které vyhoví Vašemu životnímu stylu, a zvolte si správnou výbavu, která optimalizuje schopnosti vozu Land Rover pro jízdu s přívěsem.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Upravte si Land Rover podle svých představ pomocí široké nabídky příslušenství speciálně navržené pro váš automobil. Na výběr máte rovněž spoustu skvělého příslušenství, od dětských kočárků po vložky do zavazadlového prostoru, které se dokonale hodí pro členy vaší rodiny či čtyřnohé přátele.

SERVISNÍ PLÁNY

Se servisními plány pro Váš nový Land Rover se můžete směle vydávat na životní cesty.

ÚSPORA NÁKLADŮ

Servisní plány nabízejí nižší náklady v porovnání s platbami za jednotlivé servisní prohlídky. Veškeré náklady za práci a díly v rámci pravidelné údržby jsou zahrnuty do ceny servisního plánu.

VYŠŠÍ ZŮSTATKOVÁ HODNOTA

Pravidelný servis může přispět k vyšší zůstatkové hodnotě vozidla.

POHODLÍ

Nároky plynoucí ze servisního plánu můžete uplatnit u jakéhokoli prodejce Land Rover.

POCIT JISTOTY

Servisní plán zahrnuje veškerou pravidelnou údržbu předepsanou výrobcem vozidel Land Rover bez jakýchkoli nákladů navíc.

KVALIFIKOVANÍ TECHNICI LAND ROVER

Odborníci značky Land Rover zajistí údržbu Vašeho vozidla v době, která Vám bude nejlépe vyhovovat.

ORIGINÁLNÍ DÍLY LAND ROVER

Používáme pouze originální díly, na něž poskytujeme záruku 12‑měsíců.

CO LZE OČEKÁVÁT

Technici použijí diagnostické zařízení, které zkontroluje mechanické a elektronické systémy vozidla. V případě potřeby následuje oprava s využitím originálních dílů Land Rover.

KDYŽ JE PRÁCE HOTOVA

Poplatky jsou jasně dané. Je-li to aktuální, Váš vůz je opraven v rámci záruky. Záruka pokrývá i použití originálních dílů. Po dokončení budou aktualizovány Vaše záznamy o servisu.

ORIGINÁLNÍ DÍLY

Originální díly Land Rover jsou určeny přesně pro Váš vůz a v konečném důsledku pomáhají prodloužit životnost Vašeho vozu Land Rover.

OLEJ CASTROL

Aby byly splněny požadavky nejaktuálnějších specifikací ohledně optimálního výkonu, Land Rover doporučuje pro váš vůz Castrol EDGE Professional, nejkvalitnější olej této značky.

ZÁRUKY A SVOLÁVÁNÍ VOZŮ

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

Prodloužená záruka Land Rover poskytuje expertní ochranu Vaší investice a stálý klid i po vypršení tříleté záruky od výrobce.

ZÁRUKA NA DÍLY

Když je do Vašeho vozu namontován originální díl Land Rover, platí na něj 12‑měsíční záruka na výrobní vady.

SVOLÁVÁNÍ VOZŮ

Dochází k tomu zřídka, nicméně pokud je vůz Land Rover nutno prohlédnout, majitelé jsou o tom průběžně informování a je jim řečeno, co musejí udělat.

MODERNÍ TECHNOLOGIE NA DOSAH RUKY

PŘIPOJTE SE K BLUETOOTH®

Land Rover nabízí připojení Bluetooth® – mobilní telefonní systém, k němuž můžete připojit schválený mobilní telefon. To znamená, že chytrý telefon můžete nechat v tašce, kufříku či kapse a přistupovat k mnoha jeho funkcím prostřednictvím hlavní jednotky audiosystému vozidla, dotykového displeje či přepínačů na volantu. Můžete také používat hlasové ovládání Land Rover.

NAVIGACE A POUŽÍVÁNÍ MAP

Je-li Vaše satelitní navigace starší než jeden rok, vhodným řešením je aktualizace navigace Land Rover, jež velmi přesně odráží změny v silniční mapě. Každoročně přibývají tisíce nových bodů zájmu a zvýrazňují se místa, která stojí za návštěvu. Můžete si také být jisti, že funkce „nejkratší trasa“ a „nejrychlejší trasa“ také ideálně slouží svému účelu.

PŘÍRUČKY A NÁVODY

PŘÍRUČKY A NÁVODY

Věděli jste, že si můžete stáhnout návody k obsluze a technické příručky pro starší i aktuální vozy Land Rover? K dispozici máte také širokou škálu vzdělávacích videí, které vám umožní využívat všechny funkce vašeho vozu na maximum.

IGUIDE PRO APPLE

Aplikace iGuide je virtuální příručka a digitální návod k obsluze pro váš nový vůz. Nabízí digitální obsah prostřednictvím zařízení Apple a pomůže vám seznámit se s prvky, funkcemi a schopnostmi vašeho vozu.

IGUIDE PRO ANDROID

Aplikace iGuide je virtuální příručka a digitální návod k obsluze pro váš nový vůz. Nabízí digitální obsah prostřednictvím zařízení Android a pomůže vám seznámit se s prvky, funkcemi a schopnostmi vašeho vozu.

ASISTENČNÍ SLUŽBY

Ať dojde k poruše vozu, k havárii či si zamknete klíčky ve voze, vždy je dobré pamatovat si, že školený technik Land Rover je vždy připraven na telefonu

VÝHODY ASISTENČNÍ SLUŽBY

Na asistenční službu se můžete spolehnout. Výhody asistenční služby Land Rover jsou Vám k dispozici po celou dobu platnosti záruky na nové vozidlo. Vysoce kvalifikovaný technik Land Rover dokáže obvykle vyřešit problém na místě. Pokud ne, zajistíme převoz Vašeho vozidla do autorizovaného servisu Land Rover a organizaci další cesty do Vašeho cíle, včetně úhrady všech souvisejících nákladů. V některých případech hradíme i ubytování v hotelu.

OPRAVA V PŘÍPADĚ HAVÁRIE

Program služeb v případě havárie Vám dává přístup do sítě opraven. Specialisté v těchto centrech absolvují komplexní, certifikované školení, aby se dokázali vypořádat se vším od drobných oděrek po významné poškození v důsledku nárazu. Naším cílem je vždy zajistit, aby Váš Land Rover byl uveden do původního stavu podle nejvyšších možných standardů.