VLASTNICTVÍ

Když se stanete majitelem vozu Land Rover, získáte zároveň i jisté speciální výhody

AUTORIZOVANÁ SERVISNÍ CENTRA

Naše autorizovaná servisní centra Land Rover splňují naše přísné kvalitativní standardy, aby bylo zaručeno, že Váš nový vůz i jeho záruka jsou plně chráněny.

VYHLEDAT PRODEJCE
ASISTENČNÍ SLUŽBA

V málo pravděpodobném případě poruchy či havárie za Vámi přijedou školení technici přímo na silnici a v případě potřeby Vám zajistíme další cestu a uhradíme související cestovní náklady.

KONTAKTUJTE NÁS
PŘÍSLUŠENSTVÍ

Díky široké nabídce příslušenství si můžete dopřát luxus a přizpůsobit svůj vůz stylovými doplňky nebo prvky pro lepší ochranu a větší praktičnost.

VÍCE INFORMACÍ
SERVISNÍ PLÁNY

Vyplatí se vybrat si servisní plán Land Rover, který vyhovuje Vašim potřebám, aby byla zaručena expertní znalost techniků značky Land Rover a plná ochrana záruky.

NAJDĚTE LAND ROVER CENTRA VE SVÉ ZEMI

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Díky výběru kvalitního příslušenství lze
naplno využít potenciál vozu Land Rover

INTERIÉR

Kdykoli si můžete zakoupit originální příslušenství Land Rover, od prémiových kobercových rohoží až po individualizované prahové lišty, a vytvořit si tak prostředí podle vlastních představ.

EXTERIÉR

Vylepšete vzhled svého vozu řadou příslušenství, od výsuvných bočních schůdků přes boční ochranné rámy až po spodní ochranné kryty z ušlechtilé oceli vpředu a vzadu.

PŘEPRAVA NÁKLADU A JÍZDA S PŘÍVĚSEM

Vyberte si specializované příslušenství pro přepravu nákladu, včetně střešních nosičů, které vyhoví Vašemu životnímu stylu, a zvolte si správnou výbavu, která optimalizuje schopnosti vozu Land Rover pro jízdu s přívěsem.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Upravte si Land Rover podle svých představ pomocí široké nabídky příslušenství speciálně navržené pro váš automobil. Na výběr máte rovněž spoustu skvělého příslušenství, od dětských kočárků po vložky do zavazadlového prostoru, které se dokonale hodí pro členy vaší rodiny či čtyřnohé přátele.

VYHLEDAT PŘÍSLUŠENSTVÍ

KOLA A PNEUMATIKY

Originální kola Land Rover z lehkých slitin byla testována výrazně nad rámec běžných požadavků jízdy na silnici, a tak s přehledem zvládají i extrémně náročné podmínky v nejrůznějších typech terénu. Pneumatiky jsou považovány za klíčový prvek celkového designu a zpracování vozu, protože právě díky nim lze využít jeho výkon na maximum.

/

AUTORIZOVANÁ SERVISNÍ CENTRA

Naše autorizovaná servisní centra mají jedinečné zkušenosti ve všech ohledech servisu a údržby vozů Land Rover. Jde o jediná servisní centra vyhovující přísným standardům značky Land Rover ohledně kvality poskytových služeb, čímž je zajištěna maximální starostlivost o špičkovou výkonnost a ochranu Vašeho vozu.

/
CO LZE OČEKÁVÁT

Technici použijí diagnostické zařízení, které zkontroluje mechanické a elektronické systémy vozidla. V případě potřeby následuje oprava s využitím originálních dílů Land Rover.

KDYŽ JE PRÁCE HOTOVA

Poplatky jsou jasně dané. Je-li to aktuální, Váš vůz je opraven v rámci záruky. Záruka pokrývá i použití originálních dílů. Po dokončení budou aktualizovány Vaše záznamy o servisu.

ORIGINÁLNÍ DÍLY

Originální díly Land Rover jsou určeny přesně pro Váš vůz a v konečném důsledku pomáhají prodloužit životnost Vašeho vozu Land Rover.

OLEJ CASTROL

Aby byly splněny požadavky nejaktuálnějších specifikací ohledně optimálního výkonu, Land Rover doporučuje pro váš vůz Castrol EDGE Professional, nejkvalitnější olej této značky.

ZÍSKEJTE VÍCE INFORMACÍ

MODERNÍ TECHNOLOGIE NA DOSAH RUKY

PŘIPOJTE SE K BLUETOOTH®

Land Rover nabízí připojení Bluetooth® – mobilní telefonní systém, k němuž můžete připojit schválený mobilní telefon. To znamená, že chytrý telefon můžete nechat v tašce, kufříku či kapse a přistupovat k mnoha jeho funkcím prostřednictvím hlavní jednotky audiosystému vozidla, dotykového displeje či přepínačů na volantu. Můžete také používat hlasové ovládání Land Rover.

VÍCE INFORMACÍ
NAVIGACE A POUŽÍVÁNÍ MAP

Je-li Vaše satelitní navigace starší než jeden rok, vhodným řešením je aktualizace navigace Land Rover, jež velmi přesně odráží změny v silniční mapě. Každoročně přibývají tisíce nových bodů zájmu a zvýrazňují se místa, která stojí za návštěvu. Můžete si také být jisti, že funkce „nejkratší trasa“ a „nejrychlejší trasa“ také ideálně slouží svému účelu.

AKTUALIZOVAT NAVIGACI

PŘÍRUČKY A NÁVODY

PŘÍRUČKY A NÁVODY

Věděli jste, že si můžete stáhnout návody k obsluze a technické příručky pro starší i aktuální vozy Land Rover? K dispozici máte také širokou škálu vzdělávacích videí, které vám umožní využívat všechny funkce vašeho vozu na maximum.

PROHLÉDNĚTE SI PŘÍRUČKY A NÁVODY
IGUIDE PRO APPLE

Aplikace iGuide je virtuální příručka a digitální návod k obsluze pro váš nový vůz. Nabízí digitální obsah prostřednictvím zařízení Apple a pomůže vám seznámit se s prvky, funkcemi a schopnostmi vašeho vozu.

STÁHNĚTE SI APLIKACI PRO SYSTÉM iOS
IGUIDE PRO ANDROID

Aplikace iGuide je virtuální příručka a digitální návod k obsluze pro váš nový vůz. Nabízí digitální obsah prostřednictvím zařízení Android a pomůže vám seznámit se s prvky, funkcemi a schopnostmi vašeho vozu.

STÁHNĚTE SI APLIKACI PRO SYSTÉM ANDROID

ASISTENČNÍ SLUŽBY

Ať dojde k poruše vozu, k havárii či si zamknete klíčky ve voze, vždy je dobré pamatovat si, že školený technik Land Rover je vždy připraven na telefonu

VÝHODY ASISTENČNÍ SLUŽBY

Na asistenční službu se můžete spolehnout. Výhody asistenční služby Land Rover jsou Vám k dispozici po celou dobu platnosti záruky na nové vozidlo. Vysoce kvalifikovaný technik Land Rover dokáže obvykle vyřešit problém na místě. Pokud ne, zajistíme převoz Vašeho vozidla do autorizovaného servisu Land Rover a organizaci další cesty do Vašeho cíle, včetně úhrady všech souvisejících nákladů. V některých případech hradíme i ubytování v hotelu.

KONTAKTUJTE NÁS
OPRAVA V PŘÍPADĚ HAVÁRIE

Program služeb v případě havárie Vám dává přístup do sítě opraven. Specialisté v těchto centrech absolvují komplexní, certifikované školení, aby se dokázali vypořádat se vším od drobných oděrek po významné poškození v důsledku nárazu. Naším cílem je vždy zajistit, aby Váš Land Rover byl uveden do původního stavu podle nejvyšších možných standardů.

VYHLEDAT PRODEJCE

ZÁŽEHOVÉ A VZNĚTOVÉ MOTORY

Z naší nabídky motorů si můžete vybrat takový, který bude vyhovovat vašemu zaměstnání a životnímu stylu.

WLTP

Stručný a přehledný průvodce novým systémem hodnocení spotřeby paliva.

ZPĚTNÝ ODBĚR A RECYKLACE

Jako součást našeho závazku k ochraně životního prostředí jsme vyvinuly komplexní recyklační program vozidel, který zahrnuje pokyny pro ekologickou výrobu s důrazem na možnost recyklace, zvýšenou míru používání recyklovaných materiálu a snížení míry používání nebezpečných materiálů.

/

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.