AUTORIZOVANÝ SERVISNÍ PARTNER

Autorizovaní servisní partneři Land Rover mají rozsáhlou kvalifikaci pro všechny servisní práce a údržbu. Servisní partneři splňují naše přísné požadavky na kvalitu a garantují dokonalou ochranu vašeho vozidla i zachování záruky. Pokud od soukromého majitele nebo jiného prodejce pořídíte ojeté vozidlo Land Rover, doporučujeme, abyste jeho budoucí údržbu nechávali provádět u některého z našich servisních partnerů.

Vyškolení poradci a technici autorizovaných servisních partnerů Land Rover mají rozsáhlé zkušenosti, znalosti a dovednosti. Při práci v moderních servisních dílnách samozřejmě využívají nejnovější vybavení. Kromě jistoty, že na vašem vozu Land Rover budou pracovat jen kvalifikovaní technici, vám volba autorizovaného servisního partnera Land Rover pro veškeré budoucí opravy a údržbu přinese i další výhody:

Před servisem nebo údržbou:

Důvěřujte profesionálním servisním poradcům – vysoce kvalifikovaným pracovníkům autorizovaného servisního partnera Land Rover, jimž perfektní kondice vašeho vozidla opravdu leží na srdci. Všichni servisní poradci absolvují pravidelná školení, která zaručují neustálou aktuálnost jejich vědomostí a dovedností.

Elektronický katalog náhradních dílů

Autorizovaní servisní partneři mají přístup k našemu průběžně aktualizovanému elektronickému katalogu náhradních dílů. Tento databázový systém pracovníkům umožňuje přesně omezit sortiment náhradních dílů na váš Land Rover zadáním specifických údajů o vozidle, a vyloučit tak objednání chybných dílů určených pro jiné modelové varianty nebo modelové roky.

Celosvětový systém skladového hospodářství

Pokud je třeba pro váš Land Rover objednat náhradní díl, mají všichni servisní partneři přístup k našemu celosvětovému systému skladového hospodářství. Pokud díl není skladem, lze tento systém využít k lokalizaci a objednání potřebného dílu z jiného místa.

Diagnostické systémy

Land Rover vyrábí vysoce kvalitní a technicky pokročilá vozidla, která po dlouhá léta nabízejí s ničím nesrovnatelný požitek z jízdy. Pokud by se s vaším vozidlem navzdory tomu stalo něco nepředvídaného, využijí naši servisní partneři pokročilé diagnostické systémy, které komunikují s vaším vozidlem a umožňují rychle najít a odstranit příčinu poruchy. Kromě toho poskytují servisním technikům pokyny k řešení problému, díky nimž lze rychle a efektivně provést potřebné práce.

Během servisu nebo údržby:

Při všech pracích na vašem voze Land Rover využívají technici vhodné nástroje a správné metody. Přesně dodržují předepsané postupy, které zajišťují náležité provedení všech prací. Mnoho z používaných nástrojů bylo vyvinuto speciálně pro práce na vozech značky Land Rover. Díky tomu mají pro každou úlohu k dispozici správné pracovní přístroje. Tento přístup téměř dokonale vylučuje riziko chybné montáže nebo poškození vozidla.

Pro provádění servisu a údržby jsou nezbytné zkušenosti, odborné vědomosti a prvotřídní dovednosti. Na vašem voze Land Rover smějí pracovat jen kvalifikovaní technici. Absolvují pravidelná školení, která se věnují práci se speciálními nástroji a technickým vybavením či správným pracovním postupům. Kromě toho mají rychlý přístup k profesionální technické podpoře poskytované vývojovými a produktovými inženýry automobilky Land Rover.

Používání originálních náhradních dílů a originálního příslušenství

Náhradní díly a příslušenství Land Rover splňují naše přísné požadavky na bezpečnost a spolehlivost. Představují ideální řešení pro servisní práce a údržbu. Pokud je pořídíte u autorizovaného servisního partnera nebo vám je autorizovaný servisní partner zprostředkuje, vztahuje se na ně záruka.

Zákaznický servis

Mnoho ze servisních partnerů Land Rover poskytuje zákazníkům po dobu provádění údržby náhradní vůz nebo zajistí odvoz či dovezení.

Po dokončení prací:

Transparentní vyúčtování

Za všechny práce provedené na vašem vozidle vystavuje Land Rover transparentní vyúčtování. Skryté náklady nebo nemilá překvapení na faktuře u nás nečekejte. Pracovníci našich servisních partnerů vám ochotně zodpovědí veškeré otázky ohledně jednotlivých položek na faktuře.

Záruční ochrana

Na veškeré servisní práce provedené autorizovanými servisními partnery se vztahuje záruka na vozidlo (budou-li práce provedeny během záruční doby). Kromě toho poskytujeme záruku i na všechny originální náhradní díly použité při pracích.

Razítko Land Rover

Pravidelnou údržbu vozidla u autorizovaného servisního partnera dokumentuje kompletně vyplněná servisní knížka. To je výhodné nejen pro stav vašeho vozu Land Rover, ale i pro cenu při dalším prodeji.

Aktuální informace o vozidlech

Každý majitel vozu Land Rover je součástí celosvětového společenství příznivců extrémně výkonných terénních automobilů. Land Rover zákazníkům našich servisních partnerů neustále poskytuje aktuální informace o nových produktech a nejnovějším vývoji.

Mezi majiteli vozů Land Rover a zákazníky našich servisních partnerů pravidelně pořádáme průzkumy spokojenosti. Vaše podněty a připomínky nám pomáhají naše vozidla i servis průběžně vylepšovat.

Vylepšování vozidel a aktualizace softwaru

Land Rover může v rámci servisních prací provádět určité aktualizace, které slouží k dalšímu vylepšení našich modelů. Diagnostické systémy používané servisními partnery ověřují obousměrnou komunikací bezvadné fungování elektrických systémů vašeho vozu. V případě potřeby dokáže diagnostický systém instalovat nejnovější verzi softwaru řídicích modulů vozidla.

Špičkový servis i pro starší vozy

Během dlouhých let provozu vašeho vozu Land Rover a spousty najetých kilometrů naši servisní partneři zaručují, aby se vašemu automobilu dostávalo stejně pozorné péče jako na začátku. Kvalifikovaní technici vědí, jak váš Land Rover udržet ve vzhledově i technicky dokonalé kondici – bez ohledu na jeho věk.