AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

Land Rover Comparison Tool

POROVNEJTE NAŠE VOZY

VYBERTE SI AŽ TŘI VOZY A POROVNEJTE JE NAVZÁJEM

VYBERTE SI VŮZ

VYBERTE SI TYP KAROSERIE

VYBERTE SI MODEL

VYBERTE SI POHONNOU JEDNOTKU

VYBERTE SI VERZI VÝBAVY

PŘIDEJTE A POROVNEJTE AŽ TŘI MODELY

Uvedené ceny jsou nezávazné doporučované koncové prodejní ceny včetně 21 % DPH. Cena za doplňkovou výbavu se vztahuje pouze na montáž této výbavy ve výrobě. Bližší informace obdržíte u Vašeho autorizovaného partnera Jaguar Land Rover.


Informace, technická data a barvy na této webové stránce se mohou v závislosti na trhu lišit a bez předchozího oznámení rovněž měnit. Vozidlo se může odlišovat od ilustračního vyobrazení.


Uvedené hodnoty jsou hodnoty NEDC2 vypočítané z oficiálních testů WLTP provedených výrobcem v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty týkající se emisí CO2 a spotřeby paliva se mohou lišit v závislosti na použitých kolech a použité doplňkové výbavě. Hodnoty NEDC2 se vypočítávají podle oficiálního vzorce z hodnot WLTP, které jsou ekvivalentem hodnot původního testu NEDC.

WLTP označuje novou evropskou zkušební metodiku výpočtu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2 osobních vozidel. V jejím rámci se měří spotřeba paliva a energie, dojezd a emise. To slouží k získání realističtějších údajů hodnot spotřeby. Vozidla jsou tak testována s doplňkovou výbavou za složitějších zkušebních podmínek a v náročnějším jízdním profilu.


Suchá metoda: Objem měřený pomocí pevných bloků (200 mm × 50 mm × 100 mm) vyhovujících normě VDA.

Mokrá metoda: Objem měřený simulací, při které je zavazadlový prostor naplněný kapalinou.


RANGE ROVER EVOQUE

Uvedené hodnoty spotřeby pohonných hmot a emisí CO2 jsou hodnoty zjištěné podle nařízení EU 2017/1151 v platném znění na základě WLTP cyklu. Tyto hodnoty slouží výlučně jako ukazatel a pouze pro porovnání jednotlivých modelů vozidel a výrobců vozidel. Spotřeba paliva a emise CO2 se mohou u různých provedení modelové řady z důvodu rozdílných specifikací a rozdílné doplňkové výbavy lišit, resp. zvýšit. V závislosti na stylu jízdy, stavu silnic a dopravy jakož i v závislosti na stavu vozidla se mohou v praxi objevovat odchylné výsledky spotřeby. Další informace o oficiální spotřebě pohonných hmot a elektrické energie, resp. informaci o oficiální a specifické výši emisí CO2 jsou dostupné v návodu o spotřebě pohonných hmot, elektrické energie a o emisích CO2 nových osobních automobilů, který je zdarma k dostání u všech smluvních partnerů společnosti Jaguar Land Rover.


DISCOVERY:

*Hodnoty se mohou lišit v závislosti na modelu, použitých kolech a podle výbavy na přání.

**U vozidel vybavených koly Aero a pneumatikami s nízkým valivým odporem a dále třetí řadou sedadel je nejvyšší přípustná hmotnost přívěsu 2 500 kg.

Pokud je vůz vybaven čtyřzónovou klimatizací, činí šířka zavazadlového prostoru 1 273 mm.


NOVÝ DISCOVERY SPORT:

Suchá metoda: Objem měřený pomocí pevných bloků (200 mm × 50 mm × 100 mm) vyhovujících normě VDA.

††Mokrá metoda: Objem měřený simulací, při které je zavazadlový prostor naplněný kapalinou.


Uvedené hodnoty jsou hodnoty NEDC2 vypočítané z oficiálních testů WLTP provedených výrobcem v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty týkající se emisí CO2 a spotřeby paliva se mohou lišit v závislosti na použitých kolech a použité doplňkové výbavě. Hodnoty NEDC2 se vypočítávají podle oficiálního vzorce z hodnot WLTP, které jsou ekvivalentem hodnot původního testu NEDC.


‡‡Zobrazte si hodnoty WLTP pro model Discovery Sport.
WLTP označuje novou evropskou zkušební metodiku výpočtu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2 osobních vozidel. V jejím rámci se měří spotřeba paliva a energie, dojezd a emise. To slouží k získání realističtějších údajů hodnot spotřeby. Vozidla jsou tak testována s doplňkovou výbavou za složitějších zkušebních podmínek a v náročnějším jízdním profilu.


Hodnoty TEL (nízká spotřeba energie) a TEH (vysoká spotřeba energie) představují rozsah v rámci testování WLTP. TEL představuje nejnižší/nejhospodárnější hodnoty (s využitím kombinace nejlehčích prvků výbavy na přání). TEH představuje nejvyšší/nejméně hospodárné hodnoty (s využitím kombinace nejtěžších prvků výbavy na přání). Legislativa WLTP stanovuje, že pokud odchylka mezi hodnotami TEL a TEH činí < 5 g CO2, uvádí se pouze hodnota TEH.


*Pokud je vůz vybaven 18"" koly, nejvyšší rychlost je 221 km/h.

**V kombinaci s elektromotorem.

Pokud je vůz vybaven letními pneumatikami, maximální nosnost střechy činí 60 kg.


Obrázky znázorňují sklopená sedadla v poloze zcela vpředu.


Hodnoty hmotnosti platí pro vozidla se standardní výbavou. Výbava na přání zvyšuje hmotnost.


DEFENDER:

Nejvyšší rychlost 208 km/h platí pro vozy vybavené 22" koly.

Včetně řidiče o hmotnosti 75 kg, doplněných provozních kapalin a palivové nádrže naplněné z 90 %.

Včetně doplněných provozních kapalin a palivové nádrže naplněné z 90 %.

S terénními pneumatikami a střešním nosičem na expedice může být dynamické zatížení střechy až 118 kg/168 kg (verze 90/110). Statické zatížení střechy může být až 300 kg.

Suchá metoda: Objem měřený pomocí pevných bloků (200 mm × 50 mm × 100 mm) vyhovujících normě VDA. Mokrá metoda: Objem měřený simulací, při které je zavazadlový prostor naplněný kapalinou.

**V terénní výšce a s odstraněným krytem otvoru pro tažné oko.


Hodnoty hmotnosti platí pro vozidla se standardní výbavou. Výbava na přání zvyšuje hmotnost.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) nebo vyžadovat instalaci jiných prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.