Píše se rok 1947. Jeden muž právě na jedné velšské pláži načrtl do písku siluetu vozu. Tím vozem je Land Rover. Land Rover svou houževnatostí a neohrožeností i nadále přepisuje historii, zvládá všechny druhy terénu a získává si srdce lidí po celém světě.

Desítkami let inovací naplňujeme náš firemní slogan „Above and Beyond“. Díky neochvějnému lpění na vlastnostech, s nimiž jsme začínali, na jedinečném spojení schopností a vyváženosti, jímž se vyznačují všechna vozidla nesoucí logo Land Rover, úspěšně projíždíme neprozkoumaným územím.

NAŠE HISTORIE

Vytvořením vozidla, které dodává řidiči pocit naprosté jistoty bez ohledu na terén, jsme otevřeli cestu pro novou generaci dobrodruhů.

NAŠE ŘEMESLNÉ DOVEDNOSTI

Nahlédněte za oponu, kde uvidíte naše vynikající řemeslníky – technické i tradiční – jak se zájmem o každý detail vdechují vozům Land Rover život.

NAŠE DOBRODRUŽSTVÍ

Naše rekordní expedice ukazují, že pokud jedete do neznáma, osvědčí se pouze Land Rover.

NAŠE BUDOUCNOST

Výpravy do neobjevených oblastí jsou vždy vzrušující a pro budoucnost platí to samé. Inovace považujeme za způsob, jak zmapovat terén budoucnosti.

NAŠE ŘEMESLNÉ DOVEDNOSTI

Range Rover driving down steep hill

DOKONALÉ NASTAVENÍ

Terrain Response® sleduje jízdní podmínky a automaticky optimalizuje nastavení vozidla pro daný terén. Nyní tedy víte, proč se umíme tak dobře přizpůsobit.

Land Rover aluminium body

CESTUJTE NALEHKO

Odolnost nemusí být těžká. Jsme předním výrobcem hospodárnějších vozů s hliníkovou karoserií, protože jsme přesvědčeni o tom, že osvícené a pokrokové nápady vydrží nejdéle.

A row of coloured cloth

VNITŘNÍ KRÁSA

Land Rover je dlouho spojován s úžasnou přírodou, ale my jsme posedlí také zážitky, které na Vás čekají uvnitř našich vozidel. Spokojeni jsme pouze s nejkvalitnějšími přírodními materiály a nejlepší řemeslnou prací.

Land Rover assembly line

MOTOR

Naše motory tvoří nedílnou součást okolitého prostředí. Nahlédněte pod kapotu značky Land Rover, do epicentra know-how, které pohání všechny naše vozy.

Designer inside 3d imaging cave

OBJEVITELÉ VIRTUÁLNÍCH SVĚTŮ

Naše komory pro 3D animace a obleky s virtuální realitou umožňují designérům nastoupit do interiéru vozidla dlouho předtím, než je vůbec vyrobíme.

NAŠE BUDOUCNOST

Transparent Bonnet visible area illustration

NAJEDNOU JE VŠECHNO JASNÉ

Představujeme Vám průhlednou kapotu. Že je to očividný pokus, jak přesvědčit fanoušky nejmodernější techniky? Prokoukli jste nás.

Terrain Response laser terrain scanning headlamps illustration

RAZÍME NOVÉ CESTY

Pokrokové světlomety s funkcí laserového snímání terénu mají za úkol mnohem víc než jen osvětlovat. Vypočítávají nejlepší možnou trasu a aktivují systém Terrain Response®, abyste bezpečně překonali překážky, protáhli se průrvou a zvládli jakýkoli terén.

Remote Control illustration

BUDOUCNOST PŘICHÁZÍ

Dálkové ovládání je jen jednou ukázkou našeho přístupu k novým automobilovým technologiím. Studie Discovery Vision Concept dokazuje, že nás zajímají činy, nikoli slova.