Píše se rok 1947. Jeden muž právě na jedné velšské pláži načrtl do písku siluetu vozu. Tím vozem je Land Rover. Land Rover svou houževnatostí a neohrožeností i nadále přepisuje historii, zvládá všechny druhy terénu a získává si srdce lidí po celém světě.

Desítkami let inovací naplňujeme náš firemní slogan „Above and Beyond“. Díky neochvějnému lpění na vlastnostech, s nimiž jsme začínali, na jedinečném spojení schopností a vyváženosti, jímž se vyznačují všechna vozidla nesoucí logo Land Rover, úspěšně projíždíme neprozkoumaným územím.

NAŠE HISTORIE

Vytvořením vozidla, které dodává řidiči pocit naprosté jistoty bez ohledu na terén, jsme otevřeli cestu pro novou generaci dobrodruhů.

NAŠE ŘEMESLNÉ DOVEDNOSTI

Nahlédněte za oponu, kde uvidíte naše vynikající řemeslníky – technické i tradiční – jak se zájmem o každý detail vdechují vozům Land Rover život.

NAŠE DOBRODRUŽSTVÍ

Naše rekordní expedice ukazují, že pokud jedete do neznáma, osvědčí se pouze Land Rover.

NAŠE BUDOUCNOST

Výpravy do neobjevených oblastí jsou vždy vzrušující a pro budoucnost platí to samé. Inovace považujeme za způsob, jak zmapovat terén budoucnosti.

PŮVOD DRUHŮ

Maurice Wilks byl prvním inovátorem značky Land Rover. Jeho syn šíří jeho odkaz.

NAŠE DĚDICTVÍ

NAŠE DĚDICTVÍ

NEUSKUTEČNITELNÁ VÝPRAVA

Tento dobrodružný pokus s vozidly Land Rover byl zdánlivě nemožný. Následujte odvážlivce, kteří se v roce 1955 vydali na první expedici z Londýna do Singapuru po souši.

/

AUTOMOBILOVÉ LEGENDY

Legendy se nerodí přes noc. Vynikající pověst si budují po dlouhou dobu. Zkušenosti z první ruky s tím mají i slavní řidiči vozidel Land Rover. Jsme hrdí, že můžeme být součástí jejich výprav…

KREATIVNÍ OBLAST

Reklama musí být odvážná, aby splňovala požadavky značky Land Rover. Každý rok přicházeli naši talentovaní a kreativní lidé s důvtipem, odvahou a inspirací, jimiž tato očekávání naplnili.

/

NAŠE DOBRODRUŽSTVÍ

NEJVÝKONNĚJŠÍ RANGE ROVER SPORT SVR SE PŘEDSTAVÍ V CELÉ SVÉ KRÁSE V PEBBLE BEACH

Range Rover Sport SVR se představí v celosvětové premiéře 14. srpna v Pebble Beach.

PŘEČTĚTE SI CELÝ ČLÁNEK
JEDEN MILION DOBRODRUŽSTVÍ

A toto je vozidlo, které je odstartovalo. Sledujte, jak sjíždí miliontý vůz Discovery z montážní linky a vydává se na transkontinentální cestu do Pekingu…

PODÍVEJTE SE NA VIDEO
POUŠTÍ „PUSTÁ KONČINA“ NA PLNÝ PLYN

Range Rover Sport se vydal do největší písečné pouště na Zemi. Sledujte, jak španělský off-roadový závodní jezdec Moi Torrallardona vytvořil nový rychlostní rekord v přejezdu pouště „Pustá končina“, za volantem sériově vyráběného SUV.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO
VYDEJTE SE DO DÁLEK

Během jízdy s vozem Discovery nepřístupnými horami v severní Albánii zjistíte, že to není tak malý svět. Se správným přístupem, zkušenostmi a vybavením je dobrodružství blíž, než si myslíte.

PŘEČTĚTE SI ČLÁNEK

ODPOVĚDNOST Z PROVOZNÍ ČINNOSTI JE KLÍČEM K TRVALE UDRŽITELNÉMU PODNIKÁNÍ

Pro budoucnost máme ambiciózní plány. Chápeme také, že působíme ve světě s omezenými zdroji. Proto své podnikání rozvíjíme tak, abychom se těmto výzvám přizpůsobili, šetrně zacházeli s přírodními zdroji a aktivně podporovali komunity, na nichž jsme závislí.

/

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.