AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.


Píše se rok 1947. Jeden muž právě na jedné velšské pláži načrtl do písku siluetu vozu. Tím vozem je Land Rover. Land Rover svou houževnatostí a neohrožeností i nadále přepisuje historii, zvládá všechny druhy terénu a získává si srdce lidí po celém světě.

Desítkami let inovací naplňujeme náš firemní slogan „Above and Beyond“. Díky neochvějnému lpění na vlastnostech, s nimiž jsme začínali, na jedinečném spojení schopností a vyváženosti, jímž se vyznačují všechna vozidla nesoucí logo Land Rover, úspěšně projíždíme neprozkoumaným územím.

NAŠE HISTORIE

Vytvořením vozidla, které dodává řidiči pocit naprosté jistoty bez ohledu na terén, jsme otevřeli cestu pro novou generaci dobrodruhů.

NAŠE ŘEMESLNÉ DOVEDNOSTI

Nahlédněte za oponu, kde uvidíte naše vynikající řemeslníky – technické i tradiční – jak se zájmem o každý detail vdechují vozům Land Rover život.

NAŠE DOBRODRUŽSTVÍ

Naše rekordní expedice ukazují, že pokud jedete do neznáma, osvědčí se pouze Land Rover.

NAŠE BUDOUCNOST

Výpravy do neobjevených oblastí jsou vždy vzrušující a pro budoucnost platí to samé. Inovace považujeme za způsob, jak zmapovat terén budoucnosti.

Maurice Wilks: Konstruktér vozidel Land Rover

PŮVOD DRUHŮ

Maurice Wilks byl prvním inovátorem značky Land Rover. Jeho syn šíří jeho odkaz.

NAŠE DĚDICTVÍ NEUSKUTEČNITELNÁ VÝPRAVA

Tento dobrodružný pokus s vozidly Land Rover byl zdánlivě nemožný. Následujte odvážlivce, kteří se v roce 1955 vydali na první expedici z Londýna do Singapuru po souši.

Vodou skrápěný klasický Defender. Expedice po souši z roku 1995
Marilyn Monroe na vozu 4x4

AUTOMOBILOVÉ LEGENDY

Legendy se nerodí přes noc. Vynikající pověst si budují po dlouhou dobu. Zkušenosti z první ruky s tím mají i slavní řidiči vozidel Land Rover. Jsme hrdí, že můžeme být součástí jejich výprav…

KREATIVNÍ OBLAST

Reklama musí být odvážná, aby splňovala požadavky značky Land Rover. Každý rok přicházeli naši talentovaní a kreativní lidé s důvtipem, odvahou a inspirací, jimiž tato očekávání naplnili.

Extrémní jízda: Vozidlo Land Rover a řidiči při jízdě v extrémních zimních podmínkách Skica terénního vozu 4x4 značky Land Rover. Extrémní jízda: Defender na hraně strmého srázu.

NAŠE ŘEMESLNÉ DOVEDNOSTI

Terrain Response: Range Rover Sport při jízdě ze svahu.

DOKONALÉ NASTAVENÍ

Terrain Response<sup>®</sup> sleduje jízdní podmínky a automaticky optimalizuje nastavení vozidla pro daný terén. Nyní tedy víte, proč se umíme tak dobře přizpůsobit.

Lehký rám SUV značky Land Rover.

CESTUJTE NALEHKO

Odolnost nemusí být těžká. Jsme předním výrobcem hospodárnějších vozů s hliníkovou karoserií, protože jsme přesvědčeni o tom, že osvícené a pokrokové nápady vydrží nejdéle.

Vnitřní krása vozů Land Rover

VNITŘNÍ KRÁSA

Land Rover je dlouho spojován s úžasnou přírodou, ale my jsme posedlí také zážitky, které na Vás čekají uvnitř našich vozidel. Spokojeni jsme pouze s nejkvalitnějšími přírodními materiály a nejlepší řemeslnou prací.

Proces výroby vozidel Land Rover

MOTOR

Naše motory tvoří nedílnou součást okolitého prostředí. Nahlédněte pod kapotu značky Land Rover, do epicentra know-how, které pohání všechny naše vozy.

Land Rover

OBJEVITELÉ VIRTUÁLNÍCH SVĚTŮ

Naše komory pro 3D animace a obleky s virtuální realitou umožňují designérům nastoupit do interiéru vozidla dlouho předtím, než je vůbec vyrobíme.

NAŠE DOBRODRUŽSTVÍ

Range Rover Sport SVR se představí v celosvětové premiéře 14. srpna v Pebble Beach.

NEJVÝKONNĚJŠÍ RANGE ROVER SPORT SVR SE PŘEDSTAVÍ V CELÉ SVÉ KRÁSE V PEBBLE BEACH

Range Rover Sport SVR se představí v celosvětové premiéře 14. srpna v Pebble Beach.

Terénní dobrodružství: Discovery za jízdy v horách.

JEDEN MILION DOBRODRUŽSTVÍ

A toto je vozidlo, které je odstartovalo. Sledujte, jak sjíždí miliontý vůz Discovery z montážní linky a vydává se na transkontinentální cestu do Pekingu…

Range Rover Sport projíždí pouští Pustá končina.

POUŠTÍ „PUSTÁ KONČINA“ NA PLNÝ PLYN

Range Rover Sport se vydal do největší písečné pouště na Zemi. Sledujte, jak španělský off-roadový závodní jezdec Moi Torrallardona vytvořil nový rychlostní rekord v přejezdu pouště „Pustá končina“, za volantem sériově vyráběného SUV.

Dobrodružství v Albánii: Discovery na zimní dobrodružné jízdě.

VYDEJTE SE DO DÁLEK

Během jízdy s vozem Discovery nepřístupnými horami v severní Albánii zjistíte, že to není tak malý svět. Se správným přístupem, zkušenostmi a vybavením je dobrodružství blíž, než si myslíte.

NAŠE BUDOUCNOST

Koncept průhledné kapoty Land Rover.

NAJEDNOU JE VŠECHNO JASNÉ

Představujeme Vám průhlednou kapotu. Že je to očividný pokus, jak přesvědčit fanoušky nejmodernější techniky? Prokoukli jste nás.

Terrain Response

RAZÍME NOVÉ CESTY

Pokrokové světlomety s funkcí laserového snímání terénu mají za úkol mnohem víc než jen osvětlovat. Vypočítávají nejlepší možnou trasu a aktivují systém Terrain Response<sup>®</sup>, abyste bezpečně překonali překážky, protáhli se průrvou a zvládli jakýkoli terén.

Discovery Vision Concept: Tabletová aplikace pro dálkové ovládání

BUDOUCNOST PŘICHÁZÍ

Dálkové ovládání je jen jednou ukázkou našeho přístupu k novým automobilovým technologiím. Studie Discovery Vision Concept dokazuje, že nás zajímají činy, nikoli slova.

ODPOVĚDNOST Z PROVOZNÍ ČINNOSTI JE KLÍČEM K TRVALE UDRŽITELNÉMU PODNIKÁNÍ

Pro budoucnost máme ambiciózní plány. Chápeme také, že působíme ve světě s omezenými zdroji. Proto své podnikání rozvíjíme tak, abychom se těmto výzvám přizpůsobili, šetrně zacházeli s přírodními zdroji a aktivně podporovali komunity, na nichž jsme závislí.

Vozidla Land Rover jsou vyráběna v závodě Halewood

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční