AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

LAND ROVER EXPERIENCE

LAND ROVER EXPERIENCE

VAŠE PŘÍLEŽITOST USEDNOUT ZA VOLANT VOZU LAND ROVER A VYRAZIT DO TERÉNU ZA VZRUŠUJÍCÍ, NÁROČNOU JÍZDOU

Úžasný den. Nejsem si jistá, zda jsem jela s vozem na limitu jeho schopností, ale vím, že jsme se dostali hodně blízko k hranici mých dovedností.

Karyn Reidy

ZÍSKEJTE NOVÉ ZKUŠENOSTI

Nezáleží na tom, jestli je to testovací den nebo luxusní dobrodružná cesta, Land Rover Experience je vždycky o získávání nových zkušeností a zdolávání náročného terénu.

ODVAHA K OBJEVOVÁNÍ

Při jízdě v různých terénních podmínkách si ověříte offroadové vlastnosti vozů Land Rover a zároveň získáte důvěru ve své řidičské schopnosti.

POSOUVÁNÍ LIMITŮ

Vytěžte ze svého vozu Land Rover maximum a zároveň si ověřte rozsah Vašich vlastních schopností.

KVALIFIKOVANÝ VÝKLAD

Pod vedením zkušeného instruktora budete mít možnost prohloubit své řidičské znalosti a dovednosti při jízdě v blátě, do svahu i ze svahu.

LAND ROVER EXPERIENCE

Experience Training

TRÉNINK LAND ROVER EXPERIENCE

Vylepšete své řidičské dovednosti pod odborným vedením a zdokonalte své ovládání vozidla, naučte se lépe překonávat překážky a získejte informace o tom, jak si počínat v různém prostředí včetně vyjíždění a sjíždění strmých svahů, jízdy v bočním náklonu a brodění vodou.

Drive & Fly

DRIVE & FLY

V rámci aktivit Land Rover Experience a ve spolupráci s rakouským automotoklubem ÖAMTC představujeme vůbec poprvé zcela ojedinělý zážitkový program Drive & Fly.

Winter Driving

WINTER DRIVING

Za každé situace, především v zimních podmínkách, správně, uvolněně a pohotově zareagovat – atributy suverénního a jistého ovládání vozu.

Driving Experience Centers

MÁTE CHUŤ NA DOBRODRUŽSTVÍ?

Úžasné cestování po zeměkouli

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční