RANGE ROVER HOUSE

Domov nových zážitků

RANGE ROVER HOUSE

Jelikož chceme nabídnout více než zážitek z jízdy, vytvořili jsme na některých z nejexkluzivnějších míst na světě dokonalé oázy, které odráží způsob života značky Range Rover. Při tom jsme samozřejmě mysleli také na udržitelnost a respekt k naší planetě a podpořili jsme místní komunity a podniky.

ZÁŽITEK

Všechna vybraná místa mají za cíl inspirovat a jsou definována dokonalostí, kterou poskytují našim hostům. Čekají navás jedinečné zážitky, které potěší smysly, sofistikovaný design, personalizované služby, exkluzivní spolupráce s výraznými partnery, exkluzivní kurzy a gastronomické zážitky.

LOKALITA

Range Rover Houses se otevírají na některých z nejunikátnějších míst na světě. Od malebného pobřeží Francie a Řecka až po okouzlující přírodu Courmayeur. Dovolte nám představit způsob života značky Range Rover.

Autoplay Start
Autoplay Stop

ZAŽITKY PRO VŠECHNY SMYSLY

Range Rover pro naše hosty pečlivě připravil sérii zážitků, které ztělesňují našich 6 Range Rover smyslů. Naučte se vnímat a prožívat luxus, řemeslnou zručnost a požitkářství.

ZVĚDAVOST

Ponořte se do inspirativních příběhů o preciznosti, řemeslné dovednosti, technologii, wellness, společenské odpovědnosti a požitkářství.

KREATIVITA

Pozvedněte svůj smysl pro inovace a vytvořte jedinečná mistrovská díla na exkluzivních workshopech s renomovanými luxusními značkami.

UČENÍ SE

Prohlubte své znalosti a dovednosti prostřednictvím exkluzivních designových kurzů s našimi nejzkušenějšími odborníky.

POŽITEK

Vychutnejte si gastronomické potěšení, ochutnávky šampaňského a párování luxusních ingrediencí.

ZÁŽITEK

Nechte se unášet opojnou krásou a vůněmi naší soukromé růžové školky.

PŘEKVAPENÍ

Oddejte se svým vášním a pociťte, že patříte k něčemu většímu, jedinečnému a nezapomenutelnému.

RANGE ROVER HOUSES

Range Rover Houses vyrůstají po celém světě a samozřejmě také v Evropě. Od malebného pobřeží Francie a Řecka až po designově orientované prostředí Hamburku nebo okouzlující přírodu v Courmayeur. Dovolte nám představit způsob života značky Range Rover. 

LOKALITA

Tento Range Rover House ukrytý v klidných kopcích Super-Cannes nabízí ohromující výhled na moře z každé perspektivy.

HOUSE

Range Rover House Côte d’Azur je vyjádřením duše značky Range Rover a nachází se v moderní vile se sofistikovaným designem, nádhernými prostory pro relaxaci a kouzlem Středozemního moře.

VOZY

Range Rover House Côte d’Azur bude jevištěm debutu prvního modelu z limitované kolekce pěti exkluzivních modelů Range Rover Sport SV: Range Rover Sport SV Gaea Curation.

LOKALITA

Přirozené splynutí s malebnou krajinou bílých domů, starých větrných mlýnů a kosmopolitní atmosférou Aleomandry.

HOUSE

Range Rover House Mykonos se nachází na klidném pozemku, který propojuje útulné zemité interiéry se sofistikovaným designem a krásou přírody.

VOZY

Range Rover House Mykonos bude místem, kde se můžete zblízka seznámit s našimi nejexkluzivnějšími vozy Range Rover.