VYTŘÍBENÁ ELEGANCE

„Oáza klidu na čtyřech kolech“

Vanity Fair Španělsko

PRŮKOPNICKÉ INOVACE

Hybridní technologie, nejnovější funkce zvyšující komfort a plně propojený informační a zábavní systém. Range Rover Velar představuje naši vizi budoucnosti a nabízí inovace bez kompromisů.

ELEKTRIZUJÍCÍ VÝKON

Plug-in hybrid (PHEV) nabízí ověřený dojezd až 65 km†† čistě na elektřinu, efektivní jízdu bez starostí a možnost dobití z nuly na 80 % za 30 minut díky rychlému nabíjení stejnosměrným proudem.

INSPIRACE

Speciální verze pečlivě nakonfigurované našimi návrháři spojují eleganci s pohodlím. Stačí si některou vybrat a zadat objednávku.

NABÍDKA MODELŮ

Vyberte si ze čtyř odlišných modelů.

Range Rover Velar with glass background

RANGE ROVER VELAR

AUTOBIOGRAPHY

Nezaměnitelné provedení s vytříbenou elegancí.

Range Rover Velar with glass background

RANGE ROVER VELAR

DYNAMIC HSE

Minimalistický styl se špetkou velkoleposti. ​

Range Rover Velar with glass background

RANGE ROVER VELAR

DYNAMIC SE

Ještě větší důraz na dynamiku.

Range Rover Velar with glass background

RANGE ROVER VELAR

S

Range Rover Velar v nejčistší podobě.

PROHLÉDNĚTE SI RANGE ROVER VELAR

Range Rover Velar with glass background

MINIMALISTICKÝ DESIGN

Moderní styl. Působivá jednoduchost.

 Display shown of range rover velar

VYSPĚLÉ TECHNOLOGIE

Technologie poskytují jistotu a zkvalitňují každou jízdu.

Range Rover velar of interior seat leathers

MODERNÍ LUXUS

Vysoký komfort a ještě vytříbenější provedení vozů Range Rover.

Parked Range Rover velar charging at the phev station point

ELEKTRIZUJÍCÍ VÝKON

Zábavná jízdní dynamika a působivé schopnosti.

††Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.

 

Doba nabíjení se bude lišit v závislosti na řadě faktorů, mezi které patří stáří, stav, teplota a aktuální úroveň nabití akumulátoru či použité nabíjecí zařízení a doba trvání nabíjení.

 

Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zařízení „three fields“ je ochranná známka společnosti Trifield Productions Ltd.

 

Výběrem alternativní úrovně výbavy může dojít ke změně některých prvků standardní výbavy. Standardní výbava se může také lišit v závislosti na variantě motoru a převodovky.

 

Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) nebo vyžadovat instalaci jiných prvků. S žádostí o podrobnosti se obraťte na autorizovaného prodejce nebo si nakonfigurujte vozidlo online.

 

Funkce ve vozidle smí řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.

 

Funkce systémů Pivi a InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Některé funkce obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce. Dostupnost připojení k mobilní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají aktualizacím softwaru, novým verzím a dalším systémovým a vzhledovým změnám, v závislosti na vybrané výbavě na přání.