AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

Adventure

DOBRODRUŽSTVÍ

SPOLUPRACUJEME S LIDMI A ORGANIZACEMI, KTERÉ POSOUVAJÍ HRANICE MOŽNOSTÍ

VIRGIN GALACTIC

Se společností Virgin Galactic sdílíme průkopnického a dobrodružného ducha. Naše vzájemná spolupráce posouvá hranice možností a umožňuje dosahovat nových výšin lidského bádání.

Virgin Galactic

DOBRODRUZI

 • Bear Grylls

  BEAR GRYLLS

  Bear je jednou z nejznámějších světových tváří dobrodružných pořadů o přežití. Je ztělesněním sloganu „Above and Beyond“ značky Land Rover. Zdolal Mount Everest a vedl průkopnické expedice z Antarktidy do Arktidy. Bear říká: „Land Rover vyznává dobrodružství, které koluje také v mojí krvi.“

 • Ben Saunders

  BEN SAUNDERS

  Ben Saunders je spisovatel, motivační řečník a britský polární badatel. Ben se neustále snaží posouvat hranice badatelských možností, pokusil se dokonce o nebezpečný sólový přechod napříč Antarktidou bez jakékoli podpory nebo pomoci.

 • Ed Stafford

  ED STAFFORD

  Ed Stafford se proslavil jako dobrodruh, který pěšky putoval podél Amazonky po celé její délce. Ed je velkým fanouškem vozu Land Rover Discovery. Se svou ženou a jejich osmitýdenním synem cestoval a žil v Discovery na cestě přes 10 zemí, na které během 14 dní urazili 4 800 km.

 • Kenton Cool

  KENTON COOL

  Kenton Cool je jedním z předních světových horských průvodců. Na svých expedicích se potýká s drsným prostředím. Spoléhá se na vozy Land Rover, kterými se dopravuje do náročného terénu (mimo jiné 12krát zdolal vrchol Everestu), a využívá funkce jako vyhřívaný volant, který mu při návratu pomáhá zahřát ruce.

 • Monty Halls

  MONTY HALLS

  Monty Halls je mořský biolog, producent, dobrodruh a moderátor. Proslavil se sérií BBC Great Escape, ve které na vlastní kůži představuje život a práci v drsných odlehlých oblastech. Je vášnivým badatelem a propagátorem ochrany životního prostředí a vojenských charitativních organizací. Pravidelně vede potápěčské expedice pro dobrodruhy a vědce.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
 • Funkční