DOBRODRUZI

Bear Grylls

BEAR GRYLLS

Bear je jednou z nejznámějších světových tváří dobrodružných pořadů o přežití. Je ztělesněním sloganu „Above and Beyond“ značky Land Rover. Zdolal Mount Everest a vedl průkopnické expedice z Antarktidy do Arktidy. Bear říká: „Land Rover vyznává dobrodružství, které koluje také v mojí krvi.“

Ben Saunders

BEN SAUNDERS

Ben Saunders je spisovatel, motivační řečník a britský polární badatel. Ben se neustále snaží posouvat hranice badatelských možností, pokusil se dokonce o nebezpečný sólový přechod napříč Antarktidou bez jakékoli podpory nebo pomoci.

Ed Stafford

ED STAFFORD

Ed Stafford se proslavil jako dobrodruh, který pěšky putoval podél Amazonky po celé její délce. Ed je velkým fanouškem vozu Land Rover Discovery. Se svou ženou a jejich osmitýdenním synem cestoval a žil v Discovery na cestě přes 10 zemí, na které během 14 dní urazili 4 800 km.

Kenton Cool

KENTON COOL

Kenton Cool je jedním z předních světových horských průvodců. Na svých expedicích se potýká s drsným prostředím. Spoléhá se na vozy Land Rover, kterými se dopravuje do náročného terénu (mimo jiné 12krát zdolal vrchol Everestu), a využívá funkce jako vyhřívaný volant, který mu při návratu pomáhá zahřát ruce.

Monty Halls

MONTY HALLS

Monty Halls je mořský biolog, producent, dobrodruh a moderátor. Proslavil se sérií BBC Great Escape, ve které na vlastní kůži představuje život a práci v drsných odlehlých oblastech. Je vášnivým badatelem a propagátorem ochrany životního prostředí a vojenských charitativních organizací. Pravidelně vede potápěčské expedice pro dobrodruhy a vědce.