SPONZORSTVÍ A PARTNERSTVÍ

INVICTUS GAMES

Účastníky závodu Invictus Games na jejich cestě zpět do běžného života žene vpřed kombinace vnitřních a vnějších sil. Závodníci nás neustále inspirují svou schopností postavit se nepřízni osudu. Připomínají nám, čeho lze dosáhnout, pokud se odhodláme posunout hranice možností.

Horse Riding

JEZDECTVÍ

Značka Land Rover je nedílnou součástí jezdeckého sportu již více než 30 let. Její zapojení do tohoto sportu pramení ze skutečnosti, že vyznává stejné hodnoty. Sportovci se na cestě k dokonalosti nezaleknou ničeho. Ve všem, co dělají, se snaží posouvat hranice svých možností.

HUMANITÁRNÍ PROJEKTY A OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

Land Rover je hrdým partnerem řady organizací, které inovativními způsoby pomáhají lidem a životnímu prostředí. Organizace jsou vybírány na základě jejich snahy o prosazování změn a budoucího pozitivního vlivu na lidské životy a životní prostředí, ať už se jedná o programy ochrany přírody po průkopnické výzkumné expedice.

DOBRODRUŽSTVÍ

Partneři značky Land Rover s dobrodružným duchem mají vrozenou touhu posouvat hranice poznávání. Kombinace schopností našich vozidel a jejich vášně pro dobrodružství jim umožňuje užívat si život na maximum.

JACHTING

Jachting je nesmírně náročný a nepředvídatelný. Závodění na nejvyšší úrovni vyžaduje nejen neochvějnou sílu a dovednosti, ale velmi důležitou roli hrají také špičkové technologie. Pro značku Land Rover představuje jachting příležitost prozkoumat v extrémním prostředí potenciál vyspělých technologií a následně pomoci svým zákazníkům užívat si život na maximum.