AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

Sponsorship

SPONZORSTVÍ

POZNEJTE HODNOTY, KTERÉ TVOŘÍ ZÁKLAD SPONZORSTVÍ ZNAČKY LAND ROVER

SPONZORSTVÍ A PARTNERSTVÍ

 • Rugby

  RAGBY

  Značka Land Rover sponzoruje ragby od rekreační po elitní úroveň. Inspirují ji čestnost, hrdost a soustředění na výkon. Muži a ženy, kteří se věnují tomuto náročnému sportu, představují úchvatnou sílu na hřišti i mimo něj a inspirují nás svou odhodlaností a schopnostmi.

 • Invictus Games

  INVICTUS GAMES

  Účastníky závodu Invictus Games na jejich cestě zpět do běžného života žene vpřed kombinace vnitřních a vnějších sil. Závodníci nás neustále inspirují svou schopností postavit se nepřízni osudu. Připomínají nám, čeho lze dosáhnout, pokud se odhodláme posunout hranice možností.

 • Equestrian

  JEZDECTVÍ

  Značka Land Rover je nedílnou součástí jezdeckého sportu již více než 30 let. Její zapojení do tohoto sportu pramení ze skutečnosti, že vyznává stejné hodnoty. Sportovci se na cestě k dokonalosti nezaleknou ničeho. Ve všem, co dělají, se snaží posouvat hranice svých možností.

 • Humanitarian and Conservation

  HUMANITÁRNÍ PROJEKTY A OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

  Land Rover je hrdým partnerem řady organizací, které inovativními způsoby pomáhají lidem a životnímu prostředí. Organizace jsou vybírány na základě jejich snahy o prosazování změn a budoucího pozitivního vlivu na lidské životy a životní prostředí, ať už se jedná o programy ochrany přírody po průkopnické výzkumné expedice.

 • Adventure

  DOBRODRUŽSTVÍ

  Partneři značky Land Rover s dobrodružným duchem mají vrozenou touhu posouvat hranice poznávání. Kombinace schopností našich vozidel a jejich vášně pro dobrodružství jim umožňuje užívat si život na maximum.

 • Sailing

  JACHTING

  Jachting je nesmírně náročný a nepředvídatelný. Závodění na nejvyšší úrovni vyžaduje nejen neochvějnou sílu a dovednosti, ale velmi důležitou roli hrají také špičkové technologie. Pro značku Land Rover představuje jachting příležitost prozkoumat v extrémním prostředí potenciál vyspělých technologií a následně pomoci svým zákazníkům užívat si život na maximum.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
 • Funkční