AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

MINIMALISTICKÝ DESIGN

VYSPĚLÉ TECHNOLOGIE

 Display shown of range rover velar

NOVÁ GENERACE SYSTÉMU PIVI PRO

Náš oceňovaný informační a zábavní systém Pivi Pro1 nabízí všechny ovládací prvky na zakřivené dotykové obrazovce s úhlopříčkou 11,4". Výsledkem je čistá, elegantní palubní deska s intuitivním ovládáním hlasitosti, klimatizace a sedadel.

Extreme crop of the display shown

3D PROSTOROVÁ KAMERA

Jejím posláním je eliminovat stres v náročných situacích. 3D prostorová kamera nabízí pohled na okolí vozu v rozsahu 360° a usnadňuje tak manévrování v úzkých prostorech.

Extreme crop of the dual screen display shown

INTUITIVNÍ DISPLEJE ŘIDIČE

Prostřednictvím systému Pivi Pro1 a interaktivního displeje řidiče s úhlopříčkou 12,3" si můžete snadno upravit styl zobrazování informací. Průhledový displej zobrazuje přehledně klíčové informace o vozidle a jízdě ve vašem zorném poli na čelním skle.

PŮSOBIVÝ ZVUK

Působivé zvukové prostředí. Výkonný audiosystém MeridianTM Signature nabízí přehrávání hudby s vysokou věrností prostřednictvím až 23 reproduktorů o výkonu 1 300 W.

PRAKTICKÉ MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ

Paket Online Pack2 poskytuje dokonalou konektivitu s přístupem k integrovaným aplikacím, jako je Spotify. Bezdrátové aktualizace softwaru (SOTA) zajišťují, že váš vůz je vždy aktuální.

BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ

Bezdrátové nabíjení zařízení a konektivita umožňují nabíjet kompatibilní chytré telefony a užívat si přehledně uspořádaný interiér.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

Vyberte si z řady funkcí, které přispívají k jednoduššímu a bezpečnějšímu řízení a parkování. K dispozici je řada inovativních technologií, které vylepší zážitek z jízdy.

MODERNÍ LUXUS

ELEKTRIZUJÍCÍ VÝKON

Parked Range Rover velar charging at the phev station point

ELEKTRICKÝ HYBRIDNÍ VŮZ

Plug-in hybrid (PHEV) Range Rover Velar využívá výhody elektromotoru i zážehového motoru Ingenium a poskytuje celkový výkon 105 kW. Vychutnejte si úžasnou jízdu na elektřinu s ověřeným dojezdem až 64 km††.

Running velar outside of glass House

TECHNOLOGIE MHEV

Mild hybridní motory vozů Range Rover Velar shromažďují, uchovávají a znovu využívají energii, která se běžně ztrácí při brzdění. Tato technologie je dostupná s celou řadou vznětových a zážehových motorů.

TECHNICKÉ ÚDAJE ELEKTRICKÉHO HYBRIDNÍHO VOZU

DOJEZD V ELEKTRICKÉM REŽIMU (AŽ)

64

 KM††

Očekávaný dojezd v reálných podmínkách až 51 km podle WLTP.

EMISE CO2 (OD)

38

G/KM††

Nulové emise v režimu elektrického pohonu.

VEŘEJNÉ NABÍJENÍ (OD)

30

MINUT

Rychlé nabíjení stejnosměrným proudem z 0 na 80 % za 30 minut. 

DOMÁCÍ NABÍJENÍ (OD)

2,5

HODINY

Až 100 % pomocí 7kW domácí nabíječky na střídavý proud.

FUNKCE VZBUZUJÍCÍ DŮVĚRU

JÍZDNÍ DYNAMIKA

Systém Adaptive Dynamics až 500krát za sekundu monitoruje pohyby karoserie a volantu a zajišťuje tak plynulou jízdu s optimálními jízdními vlastnostmi. S konfigurovatelným režimem Dynamic si můžete zvolit specifické nastavení podvozku a pohonné jednotky, které dokonale vyhoví vašemu stylu jízdy.

OPTIMÁLNÍ TRAKCE

Inteligentní systém pohonu všech kol (AWD) se systémem Intelligent Driveline Dynamics (IDD) zajišťuje optimální rozdělení točivého momentu mezi přední a zadní nápravu a poskytuje dokonalou trakci za všech podmínek.

ADAPTABILNÍ TECHNOLOGIE

Jízdu na silnici pomáhá vylepšovat režim Dynamic, který je součástí systému Terrain Response 2. Režim All Terrain Progress Control pak zajišťuje bezproblémovou jízdu v terénu udržováním stálé rychlosti. A díky vyspělému asistentu pro jízdu s přívěsem, který pomáhá s couváním, je jízda s přívěsem nebývale snadná.

Intelligent Driveline Dynamics
X-ray view of the car
Range Rover Velar drifting over mountain runway road
Autoplay Start
Autoplay Stop

NAVRHNĚTE SI VLASTNÍ VŮZ

PROHLÉDNĚTE SI RANGE ROVER VELAR

MODELY A TECHNICKÉ ÚDAJE

Prohlédněte si celou modelovou řadu a technické údaje.

PŘEHLED

Dopřejte si vytříbenou eleganci modelu Range Rover Velar. 

††Prohlédněte si hodnoty WLTP.

Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.

 

Doba nabíjení se bude lišit v závislosti na řadě faktorů, mezi které patří stáří, stav, teplota a aktuální úroveň nabití akumulátoru či použité nabíjecí zařízení a doba trvání nabíjení.

 

1Online služby pro navigační systém obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Land Rover.

2Na používání systému se mohou vztahovat zásady spravedlivého používání služeb. Standardní roční předplatné, které lze po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Land Rover.

3Podle studie provedené v roce 2020 organizací Texcell pro společnost Panasonic.

 

Výběrem alternativní úrovně výbavy může dojít ke změně některých prvků standardní výbavy. Standardní výbava se může také lišit v závislosti na variantě motoru a převodovky.

Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) nebo vyžadovat instalaci jiných prvků. S žádostí o podrobnosti se obraťte na autorizovaného prodejce nebo si nakonfigurujte vozidlo online.

 

Funkce ve vozidle smí řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.

 

Funkce systémů Pivi a InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Některé funkce obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce. Dostupnost připojení k mobilní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají aktualizacím softwaru, novým verzím a dalším systémovým a vzhledovým změnám, v závislosti na vybrané výbavě na přání.

 

Apple CarPlay® je ochranná známka společnosti Apple Inc., mohou platit podmínky pro koncové uživatele.

Android AutoTM je ochranná známka společnosti Google LLC.

App Store je ochranná známka společnosti Apple Inc.

Google Play Store je ochranná známka společnosti Google LLC.

MeridianTM je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd. TrifieldTM a zařízení „three fields“ je ochranná známka společnosti Trifield Productions Ltd.