INSPIRACE

Speciální verze pečlivě nakonfigurované našimi návrháři vyzařují harmonii v duchu historie a inovací značky Range Rover. Stačí si některou vybrat a zadat objednávku.

ZAČÁTEK NOVÉ ÉRY

Originální luxusní SUV. Ryzí Range Rover. Ryze elektrický.

VYTŘÍBENOST A LUXUS

PRŮKOPNICKÉ INOVACE

Range Rover je pokračovatelem dlouhé tradice průkopnických inovací a nadále přepisuje pravidla v oblasti kultivovanosti a kvality.

RANGE ROVER SV

Dokonalé vyjádření luxusu a osobitého stylu značky Range Rover. 

ELEKTRICKÝ HYBRIDNÍ VŮZ

Range Rover plug-in hybrid (PHEV) s delším dojezdem přináší nové úrovně výkonu, účinnosti a vytříbenosti.

DOSTUPNÉ VOZY RANGE ROVER

Front view of Range Rover

VYHLEDÁVAČ NOVÝCH VOZŮ

Prozkoumejte náš výběr nových vozů Range Rover, které jsou okamžitě dostupné u našich prodejců.

Range Rover Approved

RANGE ROVER APPROVED

Objevte náš výběr perfektních ojetých vozů na stránce Approved. Každý vůz Approved je certifikován, aby zajistil nejlepší a nejbezpečnější jízdu za všech podmínek.

PROZKOUMEJTE RANGE ROVER

New Range Rover in gold front side view

VYTŘÍBENÝ DESIGN

Vše plní svůj účel. Nejpřitažlivější Range Rover, jaký jsme kdy stvořili.

Woman sitting in the New Range Rover with light brown interior

KULTIVOVANOST A LUXUS

Luxusní cestování a pohodlí až pro sedm dospělých osob.

Placeholder - Slate Blue

INTUITIVNÍ TECHNOLOGIE

Je vybaven celou řadou jízdních funkcí, které vám usnadní život.

The car is moving on the road

VYŠŠÍ VÝKON

Nové úrovně výkonu, účinnosti a vytříbenosti.

 

††Zobrazte si hodnoty WLTP pro model Range Rover.

Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.

 

Měřeno v porovnání s uzavřenou třídou konkurenčních vozidel, platí od listopadu 2023. Před broděním vždy zkontrolujte trasu a výjezd.

 

Výběrem alternativní úrovně výbavy může dojít ke změně některých prvků standardní výbavy. Standardní výbava se může také lišit v závislosti na variantě motoru a převodovky.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) nebo vyžadovat instalaci jiných prvků. S žádostí o podrobnosti se obraťte na autorizovaného prodejce nebo si nakonfigurujte vozidlo online.


Funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.

 

Funkce systémů Pivi a InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení autorizovaného prodejce vozů Land Rover. Dostupnost připojení k mobilní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají aktualizacím softwaru, novým verzím a dalším systémovým a vzhledovým změnám, v závislosti na vybrané výbavě na přání. 


MeridianTM je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd.