AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

  • KOLEKCE LIFESTYLE

    Milujete město, nebo vás to spíš táhne do divočiny? S kolekcí Lifestyle 2020 budete skvěle připraveni na všechna dobrodružství. Univerzálnost našeho oblečení nese nezaměnitelný rukopis značky Land Rover.

  • KOLEKCE HERITAGE

    Sedmdesátiletá historie značky Land Rover jasně ukazuje, že ryzí výkon nemizí ani v toku generací. Charakteristickou odolností a dlouhou životností se inspiruje i kolekce Heritage 2020.

  • KOLEKCE ABOVE & BEYOND

    Robustní design? Přijde vhod. Ale robustní materiály jsou ještě lepší. Touto filozofií se řídí nejen nový Defender, ale i kolekce Above & Beyond 2020 vyvinutá značkami Land Rover a Musto. Obstojí i v nejnáročnějších podmínkách.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční