ZNAČKOVÉ DÁRKY, OBLEČENÍ, PŘÍSLUŠENSTVÍ A JÍZDNÍ ZÁŽITKY

Milujeme dobrodružství stejně jako vy, proto vytváříme oblečení a příslušenství, které se dokonale hodí pro venkovní aktivity. Odolné, pohodlné a se spoustou praktických prvků.

ONLINE KATALOG

Seznamte se s celým sortimentem oblečení, dárků a příslušenství značky Land Rover pro celou rodinu, který byl vytvořen pro každý životní styl a který se dokonale hodí pro každé dobrodružství.

/

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 jsou hodnoty získané rámci cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 v platném znění a pro účely porovnání jsou zpětně přepočítány na hodnoty NEDC. Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování.