AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

Towing a Defender

BEZPEČNĚ VSTŘÍC SLUNCI

S jarem se život znovu probouzí. Dny se prodlužují, sluneční paprsky sílí a příroda rozkvétá. Aby mohl váš Land Rover vyrazit na cesty, nabízíme vám naši profesionální jarní kontrolu. Nechejte svůj vůz zkontrolovat našimi profesionály a těšte se na první jízdu ve svém Land Roveru připraveném na jaro. Všechny přehledné informace naleznete v naší online digitální brožuře.

  • KOMPLETNÍ JARNÍ PROGRAM

    V rámci jarní servisní prohlídky váš Land Rover důkladně zkontrolujeme. Svědomitou kontrolou projde celý vůz včetně všech funkcí. S našimi originálními letními koly Land Rover na zimní sezonu zajistíte, že budou trakce, brzdy a aerodynamika vašeho vozu perfektně sladěny.

  • FUNKČNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO AKTIVNÍ

    Jaro inspiruje k pohybu. Naše originální příslušenství pomáhá najít motivaci. Žijte své dobrodružství na silnici. Nabízíme vám výběr přepravních systémů, nosičů sportovního vybavení a dalších prvků výbavy.

  • STYLOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ

    První vyjížďka na kole, konečně zase procházka do lesa, se psem do přírody – s jarem je život opět pestřejší a aktivnější. V našem originálním příslušenství Land Rover zahrnujícím design, přepravní systémy, kola a příslušenství kol naleznete vše, co pro své plány potřebujete.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční