AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

LAND ROVER UŽ
VYHLÍŽÍ JARO

Na jaře se vše probouzí k životu. Dny se prodlužují, sluneční paprsky nabírají na síle, příroda pomalu rozkvétá. A váš Land Rover už se nemůže dočkat, až zase vyrazíte za novými dobrodružstvími a objevovat nepoznané. Proto vám nabízíme jarní servisní prohlídku, během níž se naši odborníci svědomitě postarají o to, aby váš vůz na první jarní projížďku vyrazil v té nejlepší kondici. Všechny důležité informace na jednom místě najdete v naší online brožuře.

  • KOMPLETNÍ JARNÍ PROGRAM

    V rámci jarní servisní prohlídky váš Land Rover důkladně zkontrolujeme skrz naskrz. Zkušeným servisním technikům neunikne žádná z důležitých funkcí vozu. Zvláštní pozornost věnujeme dílům a součástem, které se opotřebovávají a jsou vystavovány vysoké námaze.

  • NOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ, NOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

    Po dlouhé zimě první projížďka v sedle kola, výlet do lesa, procházka po parku se čtyřnohým parťákem – na jaře se často vracíme k našim oblíbeným aktivitám. V nabídce originálního příslušenství Land Rover, přehledně rozdělené do řad Design, Přepravní systémy, Kola a Příslušenství pro kola, najdete vše, co by se vám mohlo hodit.

  • TO VYPADÁ DOBŘE!

    Vykročte do jara stylově s našimi kolekcemi značkových doplňků. Najdete v nich vybrané oděvy a doplňky špičkové kvality inspirované designem vozů Land Rover.