AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

ZIMA JAKO DALŠÍ DOBRODRUŽSTVÍ

ZIMA JAKO DALŠÍ DOBRODRUŽSTVÍ

Šedivé dny. Dlouhé noci. Nekončící zábava z jízdy. Díky našim nejnovějším bezpečnostním standardům, komplexnímu servisu a řadě neodolatelných nabídek. Proto vás i váš vůz Land Rover chceme co nejlépe připravit na zimní sezónu, abyste se se všemi jejími nástrahami vypořádali bez problémů a starostí.

KOMPLETNÍ ZIMNÍ KOLA

Krátká brzdná dráha. Spolehlivá trakce. Právě tím se vyznačují originální zimní kola Land Rover, a to i v náročných podmínkách a při teplotách pod 7 °C. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na stylový vzhled. O ten se postarají stylové doplňky z kolekce Land Rover a dokonale sladěné příslušenství. Nechte se inspirovat naší nabídkou. Výběrem z naší řady designů zvolíte bezkonkurenční kvalitu a styl, který skvěle doplní vzhled vašeho vozu Land Rover.

PROHLÍDKA PŘED ZIMOU

Na namrzlých nebo kluzkých silnicích jsou dokonale fungující brzdy, správné obutí a bezvadné osvětlení zásadní pro bezpečnou jízdu. Sjednejte si ještě teď termín prohlídky vašeho vozu Land Rover, během které náš servisní tým zkontroluje stav a funkčnost všech důležitých součástí vozidla. Ať vám nic nekazí zážitek z jízdy zimní krajinou.

Winter-Check

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER

Ať už jsou vaše plány na nadcházející sezónu jakékoli, máme pro vás to správné originální příslušenství Land Rover. Třeba bezpečné systémy pro přepravu, stylová doplňková výbava nebo důkladně otestované návleky na kola zlepšující trakci. Každý díl vyniká kvalitou a významně přispívá k jízdnímu komfortu. Na příslušenství pracuje stejný tým, který zkonstruoval váš vůz. Kdo jiný by měl lépe vědět, co se pro něj hodí?

ZNAČKOVÉ DOPLŇKY

Bude zima, vy přesto zůstanete v teple. Postará se o to naše stylové a zároveň funkční oblečení s dokonale sladěnými doplňky. A pokud se budete chtít vydat do nějakého dalekého zimního království, máme pro vás také ideální zavazadlo inspirované vzhledem našich vozů.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční