VÝHODY KONEKTIVITY

Připojte se ke klíčovým funkcím vozidla, včetně informačního a zábavního systému a aplikace Remote pro chytré telefony1.

PŘIPOJENÍ K INFORMAČNÍMU A ZÁBAVNÍMU SYSTÉMU

PRAKTICKÉ FUNKCE PRO CHYTRÉ NABÍJENÍ

Illustration of vector icons

MAXIMALIZUJTE DOJEZD ELEKTROMOBILU POMOCÍ PŘEDNASTAVENÍ TEPLOTY

Přednastavení teploty umožňuje zahřát nebo ochladit interiér a akumulátor, když je váš Land Rover připojený k síti. Je využívána energie ze sítě a energie v akumulátoru je zachována pro dosažení maximální dojezdové vzdálenosti.

Chcete-li nastavit přednastavení teploty, stáhněte si níže aplikaci iGuide a vyhledejte „přednastavení teploty“.

LRDX EV Night Charging illustration icon

TARIFY ZA ELEKTŘINU MIMO ŠPIČKU

Připojení přes noc představuje jednoduchý způsob nabíjení, který vám umožní využívat nižší tarify pro elektromobily nabízené mnoha dodavateli energií do domácností. Díky funkci preferované doby nabíjení vozidla můžete nabíjet levněji mimo špičku.

 

Chcete-li nastavit preferovanou dobu nabíjení, stáhněte si níže aplikaci iGuide a vyhledejte „nabíjení vozidla“.

APLIKACE PRO CHYTRÉ TELEFONY

S aplikacemi Land Rover Remote a Land Rover iGuide máte okamžitý přístup k hlavním ovládacím prvkům a funkcím vozidla, kdykoli je potřebujete.

LRDX EV Owners SettingUp Guide

POMOC S VOZIDLEM NA CESTÁCH

Aplikace Land Rover iGuide usnadňuje vyhledání a pochopení klíčových funkcí a ovládacích prvků vozu Land Rover elektrický hybridní vůz. Současně funguje jako přenosný návod k obsluze, se kterým budete mít odpověď na jakoukoli otázku vždy po ruce1.

LRDX EV Owners Setting-Up RemoteApp Illustration Icon

OVLÁDEJTE SVŮJ VŮZ ODKUDKOLI

Aplikace Land Rover Remote poskytuje naprostou kontrolu nad funkcemi vozidla přímo z telefonu. Jediným stisknutím tlačítka lze nastavit dálkové zamykání, zkontrolovat množství paliva v nádrži či přednastavit teplotu, čas nabíjení a klimatizaci1.

DOPLŇKOVÁ PODPORA

Man with inserting the charger in phev vehicle

NABÍJENÍ ELEKTRICKÉHO HYBRIDNÍHO VOZU

Seznamte se s jednoduchými kroky nabíjení vozidla doma nebo u veřejných nabíjecích stanic.

Extreme crop of the display shown

JÍZDNÍ REŽIMY ELEKTRICKÝCH HYBRIDNÍCH VOZŮ

Seznamte se s režimy, které vám umožní jezdit na elektromotor, zážehový motor či kombinaci obou pohonů.

1Pouze kompatibilní chytré telefony. Závisí na dostupnosti platformy externího poskytovatele a na mobilním signálu na konkrétním trhu.

Funkce systému InControl, prvky výbavy na přání a jejich dostupnost nadále závisí na trhu. Další informace o dostupnosti a kompletních podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období. Poraďte se se svým prodejcem. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.

iGuide je ochranná známka společnosti Apple Inc. IOS je ochranná známka společnosti Apple Inc, mohou platit podmínky pro koncové uživatele.

Android je ochranná známka společnosti Google LLC.