LEGENDÁRNÍ SCHOPNOSTI A PŘEPRACOVANÝ DESIGN

Land Rover již více než sedm desetiletí překonává nepřekonatelné.

Elektrický pohon vylepšuje nejschopnější a nejluxusnější SUV na světě o ekologický přístup, pohotové reakce a vytříbený styl zcela nových úrovní.

Range Rover Powered Charge Door with DC Charger Plugged in

NOVÝ ELEKTRICKÝ RANGE ROVER

Vozy Range Rover už tradičně nabízí precizní řemeslné zpracování. A nyní si také můžete dopřát luxus tichého čistě elektrického pohonu, jízdu s nulovými emisemi a nabíjení v nejrychlejší veřejné nabíjecí síti.


Homologace pro český trh ještě neproběhla a Range Rover Electric se zatím neprodává. Homologace a spotřeba paliva budou provedeny při uvedení na trh. 

Discovery driving on mountain road

JÍZDA NA ELEKTRICKÝ POHON

Elektromobily pokoří každý kilometr s nulovými emisemi. Naše nová řada elektrických hybridních vozů (PHEV) byla navržena tak, aby snížila produkci emisí prostřednictvím plně elektrického (EV) a hybridního režimu.

Parked Range Rover velar charging at the phev station point

VYTŘÍBENÝ STYL

Naše elektromobily a elektrické hybridní (PHEV) a mild hybridní (MHEV) automobily doplňují legendární schopnosti značky Land Rover o tichý, pohotový elektrický pohon a s ním spojený vytříbenější jízdní projev.

ELEKTRICKÝ A HYBRIDNÍ POHON ZNAČKY LAND ROVER

ELEKTROMOBILY

Elektrická vozidla jsou poháněna elektromotorem a akumulátorem. Místo tankování na čerpací stanici můžete vůz nabíjet pomocí domácí nabíječky. Na cestách pak lze využít rychlé stejnosměrné nabíjení u veřejných nabíjecích stanic. Pokud řídíte elektromobil, pomáháte snižovat emise CO2 a svou uhlíkovou stopu.

Illustration of vector icons

ELEKTRICKÝ HYBRIDNÍ VŮZ (PHEV)

Pohon elektromotorem a akumulátorem se zálohou ve formě spalovacího motoru. Používejte čistě elektrický pohon s nulovými emisemi pro většinu jízd na kratší vzdálenosti. Při příležitostné delší cestě využijte kombinaci elektrického pohonu a pohonu spalovacím motorem. Nabíjení akumulátoru je snadné – doma i v cíli vaší cesty.

Illustration of vector icons

MILD HYBRID (MHEV)

Mild hybridní (MHEV) vozy Land Rover nabízejí účinné a kultivované zážehové či vznětové motory, a navíc opětovně využívají energii získanou při zpomalování a rekuperačním brzdění. Jelikož nejsou vybaveny elektromotorem, nemohou jet na čistě elektrický pohon a není třeba je nabíjet.

JÍZDA NA ELEKTRICKÝ POHON

NABÍJENÍ DOMA NEBO MIMO DOMOV

Domácí nabíječka je nejpohodlnější a nejúspornější způsob, jak začít každý den s plně nabitým akumulátorem. Nabíjení v cíli je ideální pro včasné doplnění energie mimo domov.

Defender Driving Through A Road Covered In Ice

SCHOPNOSTI NA SILNICI I V TERÉNU

Až se vydáte mimo silnici, zjistíte, že elektřina poskytuje okamžitý výkon nezbytný pro jízdu v náročném terénu. A pokud jde o brodění1 vodou a výjimečnou světlou výšku, slovo kompromis je nám cizí.

Range Rover Sport Eiger grey satin on charging station

ÚSPORA ELEKTROMOBILU

Elektromobil vám pomůže šetřit po celý rok, od případných daňových úspor po snížení provozních nákladů a osvobození od poplatků za vjezd do center měst.

The New Range Rover driving along a coastal road

ZAČÁTEK NOVÉ ÉRY

Toužíme po ekologické mobilitě. Jízda na elektrický pohon s nulovými emisemi představuje budoucnost pro naše luxusní SUV.

Homologace pro český trh ještě neproběhla a Range Rover Electric se zatím neprodává. Homologace a spotřeba paliva budou provedeny při uvedení na trh. 

ELEKTRIFIKOVANÉ VOZY LAND ROVER

Prozkoumejte řadu našich elektromobilů a elektrických hybridních vozidel, která ztělesňují naši novodobou představu o schopnostech a luxusu značky Land Rover.

Navštivte místní webové stránky a zjistěte, které modely jsou na vašem trhu dostupné.

1Před broděním vždy zkontrolujte trasu a výjezd.