AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

JÍZDA S PLUG-IN HYBRIDNÍM VOZEM (PHEV) LAND ROVER

DOKONALE ÚČELNÝ. S VYTŘÍBENÝM STYLEM.

V plug-in hybridu (PHEV) Land Rover se snoubí suverénní jízdní schopnosti a elegantní styl, které zdokonalujeme již více než sedm desetiletí, s pohotovým elektrickým pohonem.

Je to kombinace představující novou úroveň udržitelného luxusu. A díky spolehlivému výkonu si budete moci užít jízdu, ať už se vydáte kamkoli. Výkon vozu je srovnatelný s výkonem konvenčních vozidel. Výhodou tohoto řešení však je, že nebudete muset tak často zajíždět k čerpací stanici.

SCHOPNOSTI BEZ KOMPROMISŮ

Okamžitý točivý moment elektrického pohonu vozu Land Rover PHEV se využívá ke zlepšení již tak výjimečných schopností na kluzkých svazích a při náročném zdolávání kamenů1.

Pokud jde o překonávání potoků a zaplavených cest, naše nejnovější vozy PHEV – stejně jako všechny vozy Land Rover – dokážou zdolat hloubku od 500 mm do 900 mm (v závislosti na modelu)2. Nájezdový úhel vpředu a vzadu zůstal zachován.

TICHÝ CHOD PŘI JÍZDĚ VE MĚSTĚ

Když se prodíráte městskou džunglí, plně elektrický režim umožňuje dokonale tichou jízdu s nulovými emisemi. To je výkon značky Land Rover ve své nejčistší podobě.

KOLIK UTÁHNU S PLUG-IN HYBRIDNÍM VOZEM (PHEV) LAND ROVER?

Naše vozy PHEV mají stejně jako všechna vozidla Land Rover špičkové tažné schopnosti.

Model Maximální přípustná hmotnost přívěsu3 Karavan (1 300–1 800 kg)3 Přepravník pro koně a kůň (1 200–1 700 kg)3 Motorový člun a přívěs (1 600–2 000 kg)3
Nový Range Rover PHEV 2 500 kg Ano Ano Ano
Nový Range Rover Sport PHEV 3 500 kg Ano Ano Ano
Range Rover Velar PHEV 2 000 kg Ano Ano Ano
Range Rover Evoque PHEV 1 600 kg Až 1 600 kg Ano Ne
Land Rover Discovery Sport PHEV 1 600 kg Až 1 600 kg Ano Ne
Land Rover Defender PHEV 3 000 kg Ano Ano Ano

Hmotnost rodinného karavanu (4 až 6 osob), středně velký přepravník pro koně s jedním koněm a středně velký člun na přívěsu jsou pouze příklady.

ELEKTRIFIKOVANÉ VOZY LAND ROVER

Prozkoumejte naši řadu plug-in hybridních a mild hybridních vozidel, která ztělesňují naši novodobou představu o schopnostech a luxusu značky Land Rover.

PROZKOUMEJTE SVĚT ELEKTROMOBILITY

  • NABÍJENÍ VOZU PHEV

    Zjistěte vše, co potřebujete vědět o nabíjení vozu PHEV doma nebo v cíli, od doby nabíjení po úsporu nákladů.

  • POCHOPENÍ DOJEZDU VOZŮ PHEV

    Ve voze Land Rover PHEV není žádná vzdálenost nepřekonatelná. Podívejte se, jak můžete při každé cestě maximálně využít elektrický pohon vozu.

Terénní jízda byla natočena s příslušným povolením na soukromých/vyhrazených místech.


1Jízda v terénu a jízda v nízkém rozsahu otáček značně ovlivňuje dojezd v režimu elektrického pohonu.

2Před broděním vždy zkontrolujte trasu a výjezd.

3Řidič musí vlastnit řidičský průkaz požadované kategorie.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční