VŠUDE DOBŘE, DOMA NEJLÉPE

S plug-in hybrid (PHEV) Land Rover bude nabíjení nejčastěji probíhat v pohodlí domova.

Obvykle se jedná o nejlevnější, nejpohodlnější způsob nabíjení (stejně jednoduchý jako nabíjení telefonu) a při kratších cestách po městě nikdy nebudete muset zastavovat u čerpací stanice.

Illustration of vector icons

URYCHLETE NABÍJENÍ S DOMÁCÍ NABÍJEČKOU

Nejrychlejším způsobem nabíjení vozidla elektrický hybridní vůz doma je odborně instalovaná domácí nabíječka.

Land Rover Weather Illustration

BEZPEČNÉ NABÍJENÍ ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Používání námi doporučovaných domácích nabíječek je bezpečné za každého počasí. Ať už prší nebo je slunečno, vždy můžete bezpečně využívat elektřinu.

NABÍJENÍ MIMO DOMOV

SLEDUJTE PRŮBĚH NABÍJENÍ ODKUDKOLI

DOBA NABÍJENÍ ELEKTRICKÉHO HYBRIDNÍHO VOZU

Hodnoty týkající se rychlého nabíjení stejnosměrným proudem – obvykle se jedná o nabíjecí místa na servisních stanicích na dálnicích a hlavních tazích – se vztahují k úrovni nabití 80%. Důvodem je, že rychlost nabíjení se po dosažení 80% kapacity výrazně sníží za účelem ochrany akumulátoru a optimalizace jeho životnosti.

Vozy Maximální dojezd v elektrickém režimu Domácí a veřejné nabíjení střídavým proudem (7 kW) 0–100% Rychlé nabíjení stejnosměrným proudem (50 kW) 0–80%
Range Rover elektrický hybridní vůz Až 121 km†† Od 5 h2 Méně než 60 min2
Range Rover Sport elektrický hybridní vůz Až 123 km†† Od 5 h2 Méně než 60 min2
Range Rover Velar elektrický hybridní vůz Až 65 km†† Od 2 h 30 min2 Od 30 min2
Nový Range Rover Evoque elektrický hybridní vůz Až 68 km†† Od 2 h 12 min2 Od 30 min2
Discovery Sport elektrický hybridní vůz Až 61 km†† Od 2 h 12 min2 Od 30 min2
Defender elektrický hybridní vůz Až 51 km†† Od 2 h 30 min2 Od 30 min2

PROZKOUMEJTE SVĚT ELEKTROMOBILITY

Parked Discovery Sport at phev charging point

INSTALACE DOMÁCÍ NABÍJEČKY PRO VÁŠ VŮZ

Odborně instalovaná domácí nabíječka je nejsnazší, nejpohodlnější a nejúspornější způsob, jak začít každý den s plně nabitým akumulátorem.

Focusing on the car charging point.

NABÍJENÍ MIMO DOMOV

Nabíjení v cíli je skvělým způsobem, jak dosáhnout včasného doplnění energie mimo domov. Zjistěte, kde nabíjet a jak zaplatit.

††Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


1Pouze kompatibilní chytré telefony. Závisí na dostupnosti platformy externího poskytovatele a na mobilním signálu na konkrétním trhu.

2Doba nabíjení se bude lišit v závislosti na řadě faktorů, mezi které patří stáří, stav, teplota a aktuální úroveň nabití akumulátoru či použité nabíjecí zařízení a doba trvání nabíjení.