VŠUDE DOBŘE, DOMA NEJLÉPE

Doporučujeme nabíjet v pohodlí domova, protože se obvykle jedná o nejlevnější a nejpraktičtější způsob nabíjení, který je stejně jednoduchý jako nabíjení telefonu.

Illustration of vector icons

URYCHLETE NABÍJENÍ S DOMÁCÍ NABÍJEČKOU

Nejrychlejším způsobem nabíjení doma je odborně instalovaná domácí nabíječka. Autorizovaný prodejce vám pomůže najít doporučené dodavatele domácích nabíječek ve vaší oblasti.

Land Rover Weather Illustration

BEZPEČNÉ NABÍJENÍ ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Používání námi doporučovaných domácích nabíječek je bezpečné za každého počasí. Ať už prší nebo je slunečno, vždy můžete bezpečně využívat elektřinu.

NABÍJENÍ MIMO DOMOV

SLEDUJTE PRŮBĚH NABÍJENÍ ODKUDKOLI

DOBA NABÍJENÍ

Hodnoty týkající se rychlého nabíjení stejnosměrným proudem – obvykle se jedná o nabíjecí místa na servisních stanicích na dálnicích a hlavních tazích – se vztahují k úrovni nabití 80 %. Důvodem je, že rychlost nabíjení se po dosažení 80 % kapacity výrazně sníží za účelem ochrany akumulátoru a optimalizace jeho životnosti.

Vozy Domácí a veřejné nabíjení střídavým proudem (7 kW) 0–100% Rychlé nabíjení stejnosměrným proudem (50 kW) 0–80% Nabíjení stejnosměrným proudem (ve špičce)
Range Rover Electric TBC TBC 350 kW
Range Rover Elektrický Hybridní vůz Od 5 h2 40 min2 43 kW
Range Rover Sport Elektrický Hybridní vůz Od 5 h2 40 min2 43 kW
Range Rover Velar Elektrický Hybridní vůz Od 2 h 30 min2 30 min2 35 kW
Nový Range Rover Evoque Elektrický Hybridní vůz Od 2 h 12 min2 30 min2 32 kW
Discovery Sport Elektrický Hybridní vůz Od 2 h 12 min2 30 min2 32 kW
Defender Elektrický Hybridní vůz Od 2 h 30 min2 30 min2 40 kW

SEZNAMTE SE S ELEKTROMOBILY A ELEKTRICKÝMI HYBRIDNÍMI VOZY

Parked Discovery Sport at phev charging point

INSTALACE DOMÁCÍ NABÍJEČKY

Odborně instalovaná domácí nabíječka je nejsnazší a nejpohodlnější způsob, jak začít každý den s plně nabitým akumulátorem.

Range Rover Evoque

VEŘEJNÉ NABÍJENÍ ELEKTROMOBILŮ 

Nabíjení v cíli je skvělým způsobem, jak dosáhnout včasného doplnění energie mimo domov. Zjistěte, kde nabíjet a jak zaplatit.

††Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


1Pouze kompatibilní chytré telefony. Závisí na dostupnosti platformy externího poskytovatele a na mobilním signálu na konkrétním trhu.

2Doba nabíjení se bude lišit v závislosti na řadě faktorů, mezi které patří stáří, stav, teplota a aktuální úroveň nabití akumulátoru či použité nabíjecí zařízení a doba trvání nabíjení.