AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

NABÍJENÍ PLUG-IN HYBRIDU (PHEV)

VŠUDE DOBŘE, DOMA NEJLÉPE

S plug-in hybridem (PHEV) Land Rover bude nabíjení nejčastěji probíhat v pohodlí domova.

Obvykle se jedná o nejlevnější, nejpohodlnější způsob nabíjení (stejně jednoduchý jako nabíjení telefonu) a při kratších cestách po městě nikdy nebudete muset zastavovat u čerpací stanice.

 • URYCHLETE NABÍJENÍ S DOMÁCÍ NABÍJEČKOU

  Nejrychlejším způsobem nabíjení vozidla PHEV doma je odborně instalovaná domácí nabíječka. Vládní grant Electric Vehicle Homecharge Scheme (EVHS) vám může pomoci snížit náklady na instalaci.

 • BEZPEČNÉ NABÍJENÍ ZA KAŽDÉHO POČASÍ

  Používání námi doporučovaných domácích nabíječek je bezpečné za každého počasí. Ať už prší nebo je slunečno, vždy můžete bezpečně využívat elektřinu.

NABÍJENÍM DOMA MŮŽETE UŠETŘIT

Připojení vozidla k síti je nejen pohodlné, ale také levnější než každodenní používání vozidla se zážehovým nebo vznětovým motorem. Obvykle také ušetříte při nabíjení doma než při nabíjení mimo domov. Náklady můžete ještě více snížit využíváním tarifu za elektřinu mimo špičku.

NABÍJENÍ MIMO DOMOV

DOPLŇTE ENERGII PŘI DALŠÍ ZASTÁVCE

Jelikož se síť veřejných nabíjecích stanic neustále rozrůstá, nyní máte více možností než kdy dříve pohodlně nabít vůz PHEV mimo domov.

Nabíjecí stanice na mnoha veřejných parkovištích, v nákupních centrech a na dálničních odpočívadlech usnadňují nabíjení zaparkovaného vozu. A pokud trávíte několik hodin v kanceláři, díky nabíjení v práci můžete mít plně nabité vozidlo už do oběda.

Většina „cílových“ nabíjecích stanic ve městě vyžaduje použití vlastního nabíjecího kabelu. Ten je součástí základní výbavy každého vozu Land Rover PHEV. A stejně jako doma ho lze použít za každého počasí.

SLEDUJTE PRŮBĚH NABÍJENÍ ODKUDKOLI

SLEDOVÁNÍ A OVLÁDÁNÍ NA TELEFONU

Jakmile jednoduše vozidlo připojíte a vzdálíte se, aplikace Land Rover InControl1 vám odešle stav nabíjení do mobilního telefonu. Ať jste kdekoli, můžete produktivně plánovat svůj čas a být připraveni vydat se opět na cestu, aniž by vám mezitím cokoli uteklo.

Doma můžete v aplikaci také využít funkci časovaného nabíjení a nabíjet mimo špičku, a to za výrazně levnější tarify pro elektromobily nabízené mnoha dodavateli energií do domácností.

DOBA NABÍJENÍ VOZU PHEV

Hodnoty týkající se rychlého nabíjení stejnosměrným proudem – obvykle se jedná o nabíjecí místa na servisních stanicích na dálnicích a hlavních tazích – se vztahují k úrovni nabití 80 %. Důvodem je, že rychlost nabíjení se po dosažení 80 % kapacity výrazně sníží za účelem ochrany akumulátoru a optimalizace jeho životnosti.

Vozy Maximální dojezd v elektrickém režimu Domácí a veřejné nabíjení střídavým proudem (7 kW) 0–100 % Rychlé nabíjení stejnosměrným proudem (50 kW) 0–80 %
Nový Range Rover PHEV Až 100 km†† Od 2 h 45 min2
Nový Range Rover Sport PHEV Až 113 km†† Od 5 h2 Od 40 min2
Range Rover Velar PHEV Až 61 km†† Od 2 h 16 min2 Od 30 min2
Range Rover Evoque PHEV Až 68 km†† Od 2 h 12 min2 Od 30 min2
Land Rover Discovery Sport PHEV Až 64 km†† Od 2 h 12 min2 Od 30 min2
Land Rover Defender PHEV Až 55 km†† Od 2 h 30 min2 Od 30 min2

SÍŤOVÉ ZÁSUVKY DODÁVAJÍ VĚTŠÍ KLID NA DUŠI

Když jste delší dobu pryč a nemáte k dispozici domácí nabíječku, můžete vozidlo nabít také pomocí standardní domácí síťové zásuvky používané pro domácí elektrické spotřebiče. Nabíjení je však pomalejší – obvykle z 0 na 100 % za minimálně sedm hodin.

Pro nabíjení vozidla pomocí síťové zásuvky je k dispozici na přání dodávaný kabel pro režim 2, který se prodává samostatně.

PROZKOUMEJTE SVĚT ELEKTROMOBILITY

 • INSTALACE DOMÁCÍ NABÍJEČKY PRO VÁŠ VŮZ

  Odborně instalovaná domácí nabíječka je nejsnazší, nejpohodlnější a nejúspornější způsob, jak začít každý den s plně nabitým akumulátorem.

 • NABÍJENÍ MIMO DOMOV

  Nabíjení v cíli je skvělým způsobem, jak dosáhnout včasného doplnění energie mimo domov. Zjistěte, kde nabíjet a jak zaplatit.


††Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


1Pouze kompatibilní chytré telefony. Závisí na dostupnosti platformy externího poskytovatele a na mobilním signálu na konkrétním trhu.

2Doba nabíjení se bude lišit v závislosti na řadě faktorů, mezi které patří stáří, stav, teplota a aktuální úroveň nabití akumulátoru či použité nabíjecí zařízení a doba trvání nabíjení.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
 • Funkční