AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

ÚSPORA NÁKLADŮ S PLUG-IN HYBRIDEM (PHEV)

VÝHODY PŘECHODU NA EKOLOGIČTĚJŠÍ ŘEŠENÍ

Mnohem méně času na čerpacích stanicích, výrazné daňové úlevy a žádné poplatky za vjezd do centra v mnoha městech. To je pouze několik příkladů, jak přechodem na plug-in hybrid (PHEV) Land Rover ušetříte každý den.

 • UŠETŘETE AŽ TŘETINU NÁKLADŮ NA PALIVO

  Ve srovnání se zážehovými a vznětovými motory je přechod na elektřinu a jízda v plně elektrickém režimu nejhospodárnějším způsobem každodenního používání vozu. Elektřinou z domácí nabíječky lze snížit náklady na palivo až o třetinu, takže čím častěji nabíjíte, tím více ušetříte.

 • NIŽŠÍ DAŇ Z MOTOROVÝCH VOZIDEL

  V mnoha zemích se na vozy PHEV vztahují nižší daňové sazby a emisní poplatky za vjezd do centra než na vozidla pouze se zážehovým nebo vznětovým motorem. Podnikatele a majitele firem bude jistě zajímat, že jejich organizace může využít odečitatelné výdaje a odečíst hodnotu firemního vozidla od ročního zisku.

UŠETŘETE ZA ELEKTROMOBIL INSTALACÍ DOMÁCÍ NABÍJEČKY

V mnoha zemích mají vozy Land Rover PHEV nárok na vládní granty, které nabízí slevu za instalaci domácí nabíječky schválených dodavatelem.

PROZKOUMEJTE SVĚT ELEKTROMOBILITY

 • ELEKTRIFIKOVANÉ VOZY LAND ROVER

  Prozkoumejte naši řadu plug-in hybridních a mild-hybridních vozidel, která ztělesňují naši novodobou představu o schopnostech a luxusu značky Land Rover.

 • POCHOPENÍ DOJEZDU VOZŮ PHEV

  Ve voze Land Rover PHEV není žádná vzdálenost nepřekonatelná. Podívejte se, jak můžete při každé cestě maximálně využít elektrický pohon vozu.

 • NABÍJENÍ VOZU PHEV

  Zjistěte vše, co potřebujete vědět o nabíjení vozu PHEV doma nebo v cíli, od doby nabíjení po úsporu nákladů.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
 • Funkční