AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

VÝHODY PŘECHODU NA EKOLOGIČTĚJŠÍ ŘEŠENÍ

Mnohem méně času na čerpacích stanicích, výrazné daňové úlevy a žádné poplatky za vjezd do centra v mnoha městech. To je pouze několik příkladů, jak přechodem na plug-in hybrid (PHEV) Land Rover ušetříte každý den.

UŠETŘETE AŽ TŘETINU NÁKLADŮ NA PALIVO

Ve srovnání se zážehovými a vznětovými motory je přechod na elektřinu a jízda v plně elektrickém režimu nejhospodárnějším způsobem každodenního používání vozu. Elektřinou z domácí nabíječky lze snížit náklady na palivo až o třetinu, takže čím častěji nabíjíte, tím více ušetříte.

NIŽŠÍ DAŇ Z MOTOROVÝCH VOZIDEL

V mnoha zemích se na vozy PHEV vztahují nižší daňové sazby a emisní poplatky za vjezd do centra než na vozidla pouze se zážehovým nebo vznětovým motorem. Podnikatele a majitele firem bude jistě zajímat, že jejich organizace může využít odečitatelné výdaje a odečíst hodnotu firemního vozidla od ročního zisku.

PROZKOUMEJTE SVĚT ELEKTROMOBILITY

ELEKTRIFIKOVANÉ VOZY LAND ROVER

Prozkoumejte naši řadu plug-in hybridních a mild-hybridních vozidel, která ztělesňují naši novodobou představu o schopnostech a luxusu značky Land Rover.

POCHOPENÍ DOJEZDU VOZŮ PHEV

Ve voze Land Rover PHEV není žádná vzdálenost nepřekonatelná. Podívejte se, jak můžete při každé cestě maximálně využít elektrický pohon vozu.

NABÍJENÍ VOZU PHEV

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o nabíjení vozu PHEV doma nebo v cíli, od doby nabíjení po úsporu nákladů.