AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K PODNIKÁNÍ

ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K PODNIKÁNÍ

Jsme si vědomi skutečnosti, že pro úspěšnou budoucnost je nevyhnutelné, abychom respektovali a chránili životní prostředí a komunity, v nichž působíme

Usilujeme o zodpovědný a trvale udržitelný růst naší společnosti, abychom mohli nabízet hodnotné produkty a služby našim zákazníkům, zvyšovat hodnotu naší společnosti a přispívat k prosperitě celé ekonomiky.

POSUZOVÁNÍ ŽIVOTNÍHO CYKLU

Používáme metodiku posuzování životního cyklu produktu LCA (Life Cycle Assessment), abychom omezili celkové dopady našich produktů a provozních činností na životní prostředí. Získané poznatky uplatňujeme ve výzkumu a při vývoji budoucích produktů.

ODPAD POVAŽUJEME ZA CENNOU SUROVINU

Mezi naše priority patří snižování množství odpadu a spotřeby vody. Hledáním inovativních způsobů opětovného použití nebo recyklace odpadů se snažíme maximálně využívat cenné suroviny.

SNIŽUJEME EMISE OXIDU UHLIČITÉHO

Neustále zkoumáme nové způsoby, jak snižovat emise oxidu uhličitého, abychom splnili svůj cíl snížit množství emisí z našich výrobních závodů o 30 % do roku 2020.

VYTVÁŘÍME PŘÍLEŽITOSTI PRO 12 MILIONŮ LIDÍ

V rámci Programu globální korporátní sociální odpovědnosti 2020 podporujeme místní a globální komunity rozmanitými projekty v oblastech humanitární pomoci a zdravotnictví, vzdělávání, designu, techniky, podpory talentů, ekologie a záchrany ohrožených druhů.

Mindshare TBC

NAŠE ŘEŠENÍ ŽIVOTNÍMU CYKLU PRODUKTU

Cenné poznatky, které získáváme v rámci procesu vyhodnocování vlivu vozidla na životní prostředí během celého životního cyklu LCA (Life Cycle Assessment), nám umožňují vyrábět dosud nejekologičtější generaci vozidel Land Rover.

Mindshare TBC

SNIŽOVÁNÍ HMOTNOSTI

Snižováním hmotnosti karoserie a komponentů zvyšujeme hospodárnost našich vozidel, která zároveň nabízejí vynikající úroveň provozních vlastností, očekávanou našimi zákazníky.

Mindshare TBC

POUŽÍVÁME EKOLOGIČTĚJŠÍ MATERIÁLY

Jako společensky odpovědná společnost jsme si stanovili dlouhodobý cíl používat ekologické materiály, mezi něž patří přírodní kaučuk, recyklovaný hliník a recyklované plasty.

NOVÝ VZNĚTOVÝ MOTOR, ZÁŽEHOVÝ MOTOR ČI HYBRIDNÍ POHON (PHEV)?

Pět rychlých otázek vám pomůže informovaně se rozhodnout o koupi vašeho příštího vozu. A vůbec nezáleží na tom, zda častěji jezdíte po městě nebo jestli spíše podnikáte delší cesty po dálnici.

NAŠI PARTNEŘI

Mindshare

MEZINÁRODNÍ FEDERACE SPOLEČNOSTÍ ČERVENÉHO KŘÍŽE A ČERVENÉHO PŮLMĚSÍCE

Od roku 1954 spolupracujeme s Červeným křížem, aby se mohli jeho pracovníci dostávat i do odlehlých oblastí.

Mindshare

NADACE BORN FREE

Land Rover a Born Free spolupracují na záchraně divoce žijících zvířat a jejich přirozeného prostředí.

Bude potvrzeno

KRÁLOVSKÁ GEOGRAFICKÁ SPOLEČNOST (S IBG)

Land Rover podporuje Královskou geografickou společnost (s IBG) již 25 let a sponzoruje propagační aktivity a expedice včetně poskytování stipendijního programu Land Rover.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční