NABÍDKA MODELŮ

Nezaměnitelné provedení s vytříbenou elegancí.
Minimalistický styl se špetkou velkoleposti. ​
Ještě větší důraz na dynamiku.
Range Rover Velar v nejčistší podobě.

RANGE ROVER VELAR AUTOBIOGRAPHY

Cena od:

2 697 192 Kč

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

RANGE ROVER VELAR DYNAMIC HSE

Cena od:

2 474 958 Kč

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

RANGE ROVER VELAR DYNAMIC SE

Cena od:

1 991 890 Kč

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

RANGE ROVER VELAR S

Cena od:

1 798 128 Kč

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

PROHLÉDNĚTE SI RANGE ROVER VELAR

Range Rover Velar with glass background

INDIVIDUALIZACE

Vyberte si z řady příslušenství a výbavy na přání.

Velar front right wheel

TECHNICKÉ ÚDAJE

Prohlédněte si informace a data.

Velar charging at the phev station point

ELEKTRICKÝ HYBRIDNÍ VŮZ

Udržitelnost a kultivovanost.

U vozidel s odpružením vinutými pružinami je nejvyšší rychlost 210 km/h.

‡‡V kombinaci s elektromotorem.

 

1Online služby pro navigační systém obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Land Rover.

2Na používání systému se mohou vztahovat zásady spravedlivého používání služeb. Standardní roční předplatné, které lze po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Land Rover.

3Služby Secure Tracker a Secure Tracker Pro vyžadují aktivaci a lze je používat v oblastech se síťovým pokrytím. Obsahuje předplatné služby na dobu 12 měsíců s možností prodloužení na dobu platnosti záruky nebo obnovení po počátečním období u autorizovaného prodejce vozů Land Rover.

4Pouze kompatibilní chytré telefony. Vozidlo podporuje systém Apple CarPlay. Služby nabízené systémem Apple CarPlay závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adrese https://www.apple.com/cz/ios/feature-availability/#apple-carplay. Vozidlo podporuje systém Android Auto. Služby nabízené systémem Android Auto závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adrese  https://www.android.com/auto/.

5Systém sledování slepého úhlu s asistenční funkcí pomáhá předcházet kolizím. Začnete-li měnit jízdní pruh a váš vůz zjistí ve slepém úhlu jiné vozidlo, asistenční funkce jemným impulzem do řízení naznačí správný směr úhybného manévru.

 

Výběrem alternativní úrovně výbavy může dojít ke změně některých prvků standardní výbavy. Standardní výbava se může lišit v závislosti na trhu nebo zvolené variantě motoru a převodovky.

 

Funkce ve vozidle smí řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.

 

Funkce systémů Pivi a InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Některé funkce obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce. Dostupnost připojení k mobilní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají aktualizacím softwaru, novým verzím a dalším systémovým a vzhledovým změnám, v závislosti na vybrané výbavě na přání.

 

Apple CarPlay je ochranná známka společnosti Apple Inc., mohou platit podmínky pro koncové uživatele.

Android Auto je ochranná známka společnosti Google LLC.

Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zařízení „three fields“ je ochranná známka společnosti Trifield Productions Ltd.