AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

MEZINÁRODNÍ FEDERACE SPOLEČNOSTÍ
ČERVENÉHO KŘÍŽE A ČERVENÉHO PŮLMĚSÍCE

Mezinárodní federace společností Červeného kříže a Červeného půlměsíce (IFRC - International Federation of Red Cross and Red Crescent Societies) je největší humanitární sítí na světě. Více než 13 milionů dobrovolníků ve 189 národních společnostech pomáhá 150 milionům lidí.

Vozidlo Defender používané Mezinárodní federací Červeného kříže.

Dlouhodobé partnerství značky Land Rover s Červeným křížem začalo v roce 1954, kdy jsme poskytli britskému Červenému kříži vozidlo Land Rover Series 1, které sloužilo jako pojízdná lékárna v Dubaji. 

Partnerství bylo dále upevněno v roce 2007 v rámci vývoje akce Land Rover G4 Challenge. Od té doby patří mezi celosvětové úspěchy partnerství zapůjčení a darování 120 vozidel a poskytnutí přímé pomoci více než 800 000 lidem. Již více než milion lidí globálně nepřímo profitovalo z podpory, kterou poskytuje Land Rover organizaci IFRC. Její součástí je finanční pomoc, která od roku 2007 přesáhla částku 6,4 milionu GBP.

Jedním z nejvýznamnějších projektů toto partnerství byla expedice „Journey of Discovery“ v roce 2012. Land Rover se v rámci expedice do čínského Pekingu o celkové délce 16 000 km zaměřil na ambiciózní získávání finančních prostředků pro podporu projektu IFRC v oblasti trvale udržitelného hospodaření s vodou a asanace v Ugandě. Tuto expedici absolvoval miliontý Land Rover Discovery, který byl vyroben v britském závodě Solihull, sídle značky Land Rover. Během padesátidenní cesty se podařilo shromáždit potřebný 1 milion GBP pro tento projekt a zvýšit povědomí o důležité práci, kterou odvádějí týmy IFRC v Africe.

Land Rover v roce 2013 prodloužil své globální partnerství s IFRC o dalších pět let s cílem poskytnout podporu v hodnotě 15 milionů GBP do roku 2018. Tato práce přispěje k naplnění celkového cíle společnosti Jaguar Land Rover vytvořit do roku 2020 příležitosti pro 12 milionů lidí prostřednictvím programu globální korporátní sociální odpovědnosti. 

Component Error

  • Component Schema: Ready To Go Bar
  • Component View: ready-to-go-bar
  • Component Id: tcm:285-82640

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční