AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

VÍTEJTE U LAND ROVER APPROVED: OVĚŘENÉ LEHCE OJETÉ VOZY

PROVĚŘENÉ, SE ZÁRUKOU, PŘIPRAVENÉ NA COKOLI

Ojeté vozy v programu Land Rover Approved poskytují stejnou bezpečnost a kvalitu jako nový vůz. Před zařazením do programu Approved prochází každý vůz Land Rover důkladnou a pečlivou 165bodovou kontrolou prováděnou zkušenými odborníky. Tento náš závazek kvality potvrzuje 24měsíční záruka na vozy z programu Land Rover Approved a 24měsíční záruka mobility navržená speciálně pro Land Rover. Můžete si být zcela jisti, že všechny vozy v databázi splňují ty nejvyšší nároky na prémiovou kvalitu ojetých vozů Land Rover.S každým vozem Land Rover v programu Approved je spojena:


- 24měsíční záruka na ojetý vůz
- 24měsíční záruka mobility
- 165bodová kontrola vozu
- profesionální příprava vozu servisním partnerem Land Rover na další prodej za využití originálních náhradních dílů Land Rover
- garantovaný nájezd a ověřená historie vozidla
- zkušební jízda
- osvědčení o technické způsobilosti
- nabídka prodeje na protiúčet
- nabídka financování


U každého prodejce vozů Land Rover v programu Approved probíhá nezávislý audit, zda splňuje tyto standardy výrobce.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční