HOSPODÁRNĚJŠÍ. UDRŽITELNĚJŠÍ. VYTŘÍBENĚJŠÍ.

Když vaše firma využívá vozy značky Land Rover, může se spolehnout na jejich vyvážené schopnosti a luxusní provedení, které zdokonalujeme již více než sedm desetiletí. A když využívá vozy Land Rover s technologií plug-in hybrid (PHEV), je elektřina zárukou ještě větší udržitelnosti, kultivovanosti a úspor.

Land Rover Charging Illustration

NIŽŠÍ DAŇ PŘI PROVOZU FIREMNÍCH VOZIDEL

Na vozy PHEV se obvykle vztahují nižší daňové sazby než na vozidla se zážehovými nebo vznětovými motory. Vaše společnost může navíc v rámci odečitatelných výdajů odečíst hodnotu vozidla od ročního zisku.

Land Rover Battery Illustration

MIMOŘÁDNĚ NÍZKÉ EMISE

Vozy PHEV značky Land Rover nevypouští při jízdě v ryze elektrickém režimu (EV) žádné emise, pomohou snížit celkový dopad vaší organizace na životní prostředí a odráží váš závazek být udržitelnou firmou.

LRDX EV Night Charging illustration icon

UŠETŘETE AŽ TŘETINU NÁKLADŮ NA PALIVO

Přechod ze zážehových a vznětových motorů na elektřinu je pro vozový park nákladově nejefektivnějším způsobem. Při použití domácí nabíječky mimo špičku mohou řidiči snížit své náklady na palivo až o třetinu.

Electric Charging cost saving Illustration of vector icons

NIŽŠÍ SPOTŘEBNÍ DAŇ A REGISTRAČNÍ POPLATKY

Spotřební daň je u elektrifikovaných vozidel obvykle nižší. V zemích, kde se s vozidlem rovněž kupují registrační značky nebo kde se získávají losováním, mohou elektrifikovaná vozidla při registraci vozidla využít nižší poplatky nebo se mohou zcela vyhnout loterii.

 LRDX EVHub Illustrations Vehicle check list

LEASING PRO PODNIKATELE – LAND ROVER

Leasing pro podnikatele představuje praktický plán pronájmu pro firemní zákazníky, který nabízí pevné měsíční splátky za pronájem po sjednanou dobu podle možností vašeho rozpočtu. Lze rovněž zahrnout paket údržby dodávaný na přání, díky kterému bude váš Land Rover vždy v perfektním stavu.

LRDX EV Home Charging illustrations icon

DOTOVANÉ CENY NABÍJECÍCH ZAŘÍZENÍ

Vlády mnoha zemí nabízejí programy nabíjení na pracovištích, které mohou výrazně snížit náklady na pořízení a instalaci firemních a veřejných nabíjecích stanic.

USNADNÍME VÁM PŘECHOD NA ELEKTŘINU

Špičkové služby nenabízí jen naše vozy. Náš tým odborníků pro firmy a podnikatele zajistí, aby byl váš přechod ze zážehových a vznětových motorů na elektrifikovaná vozidla zcela bezproblémový.

STRATEGIE NABÍJENÍ NA MÍRU

Každý z našich prodejců má specialistu na elektromobily, který vás provede procesem přechodu. Mimo jiné vám doporučí nejlepší poskytovatele nabíjecího vybavení a strategie podle velikosti vaší firmy.

ANALÝZA VOZOVÉHO PARKU

Společně s vámi určíme podle stávajícího využití, která část vašeho vozového parku je nejvhodnější pro elektrifikaci. Profil lze vytvořit na základě celofiremního průzkumu či analýzy používání vozů za zkušební období.

PROFIL ŘIDIČŮ

Každý typ elektromobilu má konkrétní výhody z hlediska nabíjení, dojezdu a výkonu. Na základě jízdního stylu a chování vašich řidičů s vámi společně určíme, zda jsou vhodnější pro určitý typ elektromobilu.

VOZY LAND ROVER PHEV

Range Rover

NOVÝ RANGE ROVER PHEV*

Dokonalý Range Rover. Jde příkladem svou strhující moderností, bezkonkurenční kultivovaností a nepřekonatelnými schopnostmi značky Land Rover.

– dojezd v režimu elektrického pohonu až 100 km
– emise CO2 od < 30 g/km

Land Rover vehicle in white is being charged

RANGE ROVER SPORT PHEV

Nejdynamičtější Range Rover. Range Rover Sport na sebe vždy strhne pozornost sportovním designem, silným výkonem a robustní siluetou.

– dojezd v režimu elektrického pohonu až 41 km
– emise CO2 od 72 g/km††

Range Rover Velar

RANGE ROVER VELAR PHEV

Výrazný všestranný Range Rover. Model Velar je průkopníkem progresivního designu, který se vyznačuje sebevědomím, individualitou a elegancí.

– dojezd v režimu elektrického pohonu až 61 km
– emise CO2 od 52 g/km††

Range Rover Evoque

RANGE ROVER EVOQUE PHEV

Kompaktní městský Range Rover, který vás ohromí i za hranicemi města. Křivky ve stylu kupé a moderní luxusní interiér odrážejí za všech okolností jeho osobitý charakter.

– dojezd v režimu elektrického pohonu až 68 km
– emise CO2 od 43 g/km††

Discovery Sport

DISCOVERY SPORT PHEV

Všestranné kompaktní SUV. Discovery Sport je připraven na veškerá rodinná dobrodružství.

– dojezd v režimu elektrického pohonu až 64 km
– emise CO2 od 46 g/km††

Defender

DEFENDER PHEV

Nejschopnější Land Rover. Defender poskytuje optimální robustnost, neboť využívá naše dosud nejodolnější materiály a byl testován na hranici svých možností.

– dojezd v režimu elektrického pohonu až 55 km
– emise CO2 od 64 g/km††

DVĚ KULTOVNÍ ZNAČKY. JEDNO VÝJIMEČNÉ PORTFOLIO.

Modelovou řadu vozidel PHEV značky Land Rover doplňují nové elektrifikované vozy Jaguar, včetně ryze elektrického modelu Jaguar I-PACE. Jedno atraktivní portfolio přináší řadu výjimečných vozů pro všechny vaše obchodní potřeby, které navíc můžete snadno spravovat pod jednou smlouvou.

PŘEJDĚTE NA ELEKTŘINU

Obraťte se na specializovaný tým a podnikněte další kroky k elektrifikaci vaší společnosti s vozy Land Rover a Jaguar.

*Bude možné objednat začátkem roku 2022. Další informace vám poskytne autorizovaný prodejce.


Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


††Uvedené hodnoty jsou hodnoty NEDC2 s plně nabitým akumulátorem vypočítané z oficiálních testů WLTP provedených výrobcem v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola a příslušenství. Hodnoty NEDC2 se vypočítávají podle oficiálního vzorce z hodnot WLTP, které jsou ekvivalentem hodnot původního testu NEDC. Lze uplatnit odpovídající daňový režim.


Údaje o dojezdu v režimu elektrického pohonu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.  Skutečný dojezd se bude lišit v závislosti na vozidle, stavu akumulátoru, jízdním stylu a podmínkách prostředí.