AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

NADACE BORN FREE

Historie spojení značky Land Rover s nadací Born Free sahá až do roku 1966, kdy byly vozy Land Rover zachyceny v klasickém filmu o divoce žijících zvířatech s názvem Volání divočiny (Born Free), v němž hráli hlavní roli zakladatelé nadace Virginia McKenna a Bill Travers. Tehdy stejně jako dnes se tvůrci filmu spoléhali na vozidla Land Rover, která je dovezla za divokými zvířaty i do těch nejodlehlejších míst.

Záchrana divokých zvířat: Defender používaný nadací Born Free.

Land Rover začal poprvé spolupracovat s nadací Born Free v roce 2002 a i v následujících pěti letech budeme poskytovat nadaci praktickou pomoc v podobě vozidel a podpory projektů. Toto partnerství odráží náš integrovaný přístup k budování globální trvalé udržitelnosti.

V rámci nového partnerství budou vozidla Land Rover nasazena nadací Born Free v Keni, Etiopii, Indii a Jižní Africe, kde podpoří hlavní práci v terénu. Další podpora pomůže iniciativám pro záchranu a péči o divoká zvířata v ostatních částech Afriky a jižní Asie, zatímco ve Velké Británii, kde má nadace sídlo, pomáhají vozy Land Rover v barvách nadace Born Free logistickou podporou a jako ambasadoři dobročinné organizace.

Will Travers OBE, prezident nadace Born Free, řekl: „Nadace Born Free je na frontové linii snah o záchranu a péči o divoká zvířata a k tomu, abychom se dostali na tuto frontovou linii, spoléháme na vozidla Land Rover. Pro nás je důležité nejen to, že se můžeme dostat i do skutečně obtížně přístupných míst, ale i to, že můžeme úspěšně splnit svůj úkol a zase odjet. Prvořadá je bezpečnost a spolehlivost.“

Component Error

  • Component Schema: Ready To Go Bar
  • Component View: ready-to-go-bar
  • Component Id: tcm:285-83549-v7

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční