AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

RANGE ROVER SPORT
CENY A SPECIFIKACE

MOTOR
VERZE VÝBAVY

ŘADA NAŠICH SUV S HYBRIDNÍM, ZÁŽEHOVÝM NEBO VZNĚTOVÝM MOTOREM SPLŇUJÍCÍM NORMU EURO 6 

Pět rychlých otázek vám pomůže informovaně se rozhodnout o koupi vašeho příštího vozu. A vůbec nezáleží na tom, zda častěji jezdíte po městě nebo jestli spíše podnikáte delší cesty po dálnici.

Bude upřesněno

†Uvedené hodnoty jsou hodnoty NEDC2 vypočítané z oficiálních testů WLTP provedených výrobcem v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty týkající se emisí CO2 a spotřeby paliva se mohou lišit v závislosti na použitých kolech a použité doplňkové výbavě. Hodnoty NEDC2 se vypočítávají podle oficiálního vzorce z hodnot WLTP, které jsou ekvivalentem hodnot původního testu NEDC.


Zobrazte si hodnoty WLTP pro model Range Rover Sport.
WLTP označuje novou evropskou zkušební metodiku výpočtu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2 osobních vozidel. V jejím rámci se měří spotřeba paliva a energie, dojezd a emise. To slouží k získání realističtějších údajů hodnot spotřeby. Vozidla jsou tak testována s doplňkovou výbavou za složitějších zkušebních podmínek a v náročnějším jízdním profilu.


*Není k dispozici pro vozy s motory P400e, SDV8 ani pro verze HST a SVR.

**Pouze v kombinaci s na přání dodávaným uspořádáním sedadel 5+2.

††Včetně řidiče o hmotnosti 75 kg, doplněných provozních kapalin a palivové nádrže naplněné z 90 %.

‡‡Včetně doplněných provozních kapalin a palivové nádrže naplněné z 90 %.

Pouze u modelů Dynamic.

♢♢274 u verze SVR.

12,4 m u verze SVR.

▵▵13 m u verze SVR.


U verze P400e je objem zavazadlového prostoru menší až o 79 litrů a podlaha zavazadlového prostoru vyšší o 46 mm.