AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

TBC

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dostupnost výbavy na přání se může lišit v závislosti na modelu. Další informace získáte u svého prodejce vozů Land Rover.

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ

Range Rover Sport Black Exterior Pack

BLACK PACK

Zajistěte exteriéru svého vozu Range Rover Sport ještě působivější vzhled pomocí paketu Black Pack. Paket pro dynamičtější vzhled zahrnuje prvky v odstínu Gloss Black doplněné akcenty v odstínu Narvik Black – například na masce chladiče, kapotě, krytech bočních ventilačních otvorů a krytech vnějších zpětných zrcátek, díky kterým je vůz ještě působivější.

SVR CARBON FIBRE EXTERIOR PACK

V paketu SVR Carbon Fibre Exterior Pack získáte lesklé doplňkové prvky z uhlíkového kompozitu pro přední nárazník, masku chladiče a kryty bočních ventilačních otvorů. Kapota z uhlíkového kompozitu dodávaná na přání exkluzivně pro model Range Rover Sport SVR je rovněž k dispozici se středovou částí odhalující materiál uhlíkových vláken.

VYNIKAJÍCÍ SCHOPNOSTI NA SILNICI I V TERÉNU

Vylepšete již tak bezkonkurenční schopnosti modelu Range Rover Sport na silnici i v terénu a jízdní zážitky prostřednictvím paketu On-Off Road Pack, který zahrnuje dvoustupňovou rozdělovací převodovku, program Dynamic systému Terrain Response 2, systém All Terrain Progress Control (ATPC), systém Dynamic Response a elektronický aktivní diferenciál se systémem rozdělování točivého momentu brzdnými zásahy (Torque Vectoring by Braking, TVbB).

VÝBAVA EXTERIÉRU NA PŘÁNÍ

KOLA

Náš nejagilnější, nejdynamičtější a nejpohotovější vůz Land Rover všech dob. Jeho charakter podtrhuje široká nabídka kol. Exkluzivní prémiová kola ve velikostech od 19" do 22" jsou k dispozici v řadě různých provedení, například Gloss Black, Diamond Turned a Satin Polished. K dispozici jsou také jedinečná lehká kola pro verzi SVR.

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Na přání dodávané pevné nebo posuvné panoramatické střešní okno zaplaví interiér modelu Range Rover Sport světlem a umocní pocit prostornosti a spojení s okolním světem. Dostupné v provedení ladícím s barvou karoserie nebo v kontrastním odstínu Narvik Black.

panoramic roof

SVĚTLOMETY MATRIX LED

Na přání dodávané světlomety Matrix LED s charakteristickými světly pro denní svícení umožňují využívat systém adaptivních tlumených světel (ADB) a zahrnují funkci adaptivních předních světlometů (AFS). Oba systémy společně zajišťují nejlepší možnou viditelnost za všech podmínek a umožňují využívat osvětlení dálkovými světlomety, aniž by docházelo k oslňování protijedoucích vozidel. Rovněž optimalizují osvětlení tlumenými světlomety podle jízdních podmínek.

SVĚTLOMETY PIXEL LED

Na přání dodávané světlomety Pixel LED s charakteristickými světly pro denní svícení představují naši nejvyspělejší technologii a využívají schopnosti systémů ADB a AFS, kterými disponují světlomety Matrix LED. Nabízejí intenzivnější osvětlení, čímž řidiči zajišťují maximální viditelnost, a současně zamezují oslnění protijedoucích vozidel.

LASEROVÉ SVĚTLOMETY PIXEL LED

Laserové světlomety Pixel LED s charakteristickými světly pro denní svícení zajišťují maximální možnou svítivost – pětinásobnou ve srovnání se standardními LED světly. Tento systém, který je funkční při rychlostech nad 80 km/h a pokud nejsou rozpoznána žádná jiná světla, poskytuje jasnou viditelnost na vzdálenost přes půl kilometru.

VÝBAVA INTERIÉRU NA PŘÁNÍ

 • OZDOBNÉ OBLOŽENÍ

  K dispozici je celá řada ozdobných obložení, například dřevo, hliník nebo uhlíkový kompozit. Některá ozdobná obložení mohou být dostupná pouze pro určité modely.

 • BAREVNÉ KOMBINACE INTERIÉRU

  A aby vozidlo vypadalo stejně dobře, jako jezdí, máte na výběr celou řadu barevných kombinací, včetně moderních odstínů Ebony Vintage Tan a Ebony Eclipse.

 • SEDADLA

  Sedadla s možností nastavení až ve 22 směrech jsou dostupná s čalouněním z různých materiálů, například semianilinové kůže, a v nových moderních barevných kombinacích. Na přání dodávaná masážní funkce či vyhřívání a chlazení sedadel zajišťují ještě vyšší komfort.

 • JEDNOBAREVNÁ SEDADLA

  Pro milovníky jednoduchosti. Jednobarevná sedadla v odstínu Ebony, Almond, Espresso nebo Ivory jsou dostupná s čalouněním kůží s výraznou texturou, kůží Windsor či semianilinovou kůží.

 • SEDADLA VE DVOUBAREVNÉM PROVEDENÍ S BOČNÍMI POLŠTÁŘI ČALOUNĚNÝMI VELUREM

  Kontrastní interiér se sportovnějším vzhledem. Dvoubarevná sedadla čalouněná velurem jsou k dispozici s čalouněním kůží Windsor v odstínech Ebony/Ivory, Ebony/Vintage Tan, Ebony/Eclipse nebo Ebony/Pimento.

 • SEDADLA VE DVOUBAREVNÉM PROVEDENÍ

  Ještě luxusnější interiér. Dvoubarevná sedadla jsou k dispozici s čalouněním semianilinovou kůží v odstínech Ebony/Ivory, Ebony/Vintage Tan, Ebony/Eclipse nebo Ebony/Pimento.

TECHNOLOGIE

Nejmodernější technologie použité v modelu Range Rover Sport se při každé jízdě starají o bezpečnost, zábavu a konektivitu všech cestujících. Nejnovější inovace a funkce pro zlepšení výkonu a schopností vám umožní vytěžit z vašeho vozu maximum.

DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER

 • PET PACK

  Vyberte si z naší nabídky paketů Pet Pack. Zajistíte tak bezpečné a příjemné cestování svému čtyřnohému mazlíčkovi a současně ochranu interiéru vašeho vozu.

 • SYSTÉM CLICK AND GO

  Víceúčelové příslušenství na opěradla sedadel lze upevnit na úchyt hlavové opěrky a doplnit příslušenstvím pro upevnění tabletů, tašek nebo oděvů.

 • VÝSUVNÉ BOČNÍ NÁŠLAPY

  Důmyslně řešené nášlapy, elegantně ukryté pod prahy do doby, než jsou potřeba, usnadňují nastupování a vystupování.

 • PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PŘEPRAVU VYBAVENÍ NA STŘEŠE

  Nabídka zahrnuje příslušenství s různou nosností a praktickým využitím, například střešní nosič jízdních kol, nosič Aqua pro vybavení na vodní sporty či sportovní střešní box.

Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a konkrétním trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
 • FUNKČNÍ