AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

ZRYCHLENÍ

6,7S

Z 0 na 100 km/h za pouhých 6,7 sekundy. V porovnání s konvenčním zážehovým motorem nabízí model PHEV P400e v případě potřeby výkon navíc.

VYŠŠÍ VÝKON

404k

Model PHEV P400e nabízí vynikající jízdní vlastnosti a kombinovaný výkon motoru a elektromotoru 404 k.

DOJEZD NA ELEKTRICKOU ENERGII

od 41 km

Model PHEV P400e je schopný zvládnout krátké dojíždění v plně elektrickém režimu a nabízí dojezdovou vzdálenost až 41 km.

SPOTŘEBA PALIVA

od 74g/km CO2

Spotřeba paliva pouhých 3,3 l na 100 km a emise CO2 74 g/km řadí vozidlo mezi naše nejefektivnější modely a poukazují na mimořádnou hospodárnost.

FUNKCE VOZŮ PHEV

 • tbc

  NABÍJENÍ

  Nabití vozidla pomocí kabelu pro domácí nabíjení může trvat pouhé 7,5 hodiny v závislosti na místním zdroji napájení. Pokud použijete časované nabíjení a zvolíte dobu nabíjení vozidla PHEV, můžete využít tarify za elektřinu mimo špičku nebo si jednoduše vybrat příhodnou denní dobu.**

 • tbc

  INTELIGENTNÍ DISPLEJ HYBRIDNÍHO ELEKTROMOBILU

  Displej je propojený se systémem Touch Pro Duo a interaktivním displejem řidiče a poskytuje přehled o efektivitě jízdy a informace v reálném čase o funkci elektromotoru v kombinaci s konvenčním spalovacím motorem.

 • tbc

  PŘEDNASTAVENÍ TEPLOTY INTERIÉRU

  Před nastoupením do vozu můžete interiér vyhřát nebo ochladit, aniž byste museli startovat motor, a užívat si tak pohodlnější život. Dojezd na elektrickou energii tím není nijak ohrožen.

 • tbc

  INTELIGENTNÍ VEDENÍ TRAS

  Díky propojení se systémem InControl se budou vlastníkům vozů PHEV zobrazovat nabíjecí body na aktuální trase. Systém rovněž zobrazí nejefektivnější trasy s přihlédnutím k danému terénu i sklonu vozovky. Veškeré tyto informace se zobrazují na horním dotykovém displeji.

 • tbc

  SPOTŘEBA PALIVA VOZU PHEV

  V režimu EV jsou možné jízdy až na vzdálenost 41 km s nulovými emisemi. Při cestách na delší vzdálenosti se motory kombinují a dosahují překvapivě nízké hodnoty emisí CO2 74 g/km. To představuje vyšší úsporu paliva a nižší dopad na životní prostředí.

 • tbc

  TICHÁ, KULTIVOVANÁ JÍZDA

  Náš dosud nejtišší model Range Rover Sport PHEV umožňuje v režimu elektrického vozidla (EV) jezdit téměř neslyšně. Tento režim zajišťuje plynulý přechod mezi zážehovým motorem a elektromotorem, dokonalou kultivovanou jízdu a naprostý klid v interiéru vozu.

JÍZDNÍ DYNAMIKA

DESIGN

SCHOPNOSTI

VYBERTE SI MODEL

LOREM IPSUM

tbc
tbc
tbc
tbc

WLTP označuje novou evropskou zkušební metodiku výpočtu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2 osobních vozidel. V jejím rámci se měří spotřeba paliva a energie, dojezd a emise. To slouží k získání realističtějších údajů hodnot spotřeby. Vozidla jsou tak testována s doplňkovou výbavou za složitějších zkušebních podmínek a v náročnějším jízdním profilu.


*Doba nabíjení se liší v závislosti na trhu, výkonu zdroje napájení a použitém typu nabíjení.

**Brodit se lze pouze s nastartovaným zážehovým motorem.


U modelů PHEV je omezen objem zadního zavazadlového prostoru. Se žádostí o podrobnosti se obraťte na místního prodejce.