SPOTIFY

Značka Land Rover spolupracovala s designéry a inženýry společnosti Spotify na přenesení bezproblémové funkčnosti systému Spotify do vašeho informačního a zábavního systému ve vozidle.

HUDBA NA DOSAH RUKY

Databázi Spotify s více než 30 miliony skladeb si vychutnáte snadno nejen prostřednictvím přenosného počítače a chytrého telefonu, ale nově také prostřednictvím dotykového displeje systému InControl. Jakmile se přihlásíte, máte k dispozici všechny funkce, které již dobře znáte a které jste si tolik oblíbili. Vyhledávejte skladby a procházejte všemi obvyklými stanicemi a doporučeními.

/

NIKDY NEKONČÍCÍ POSLECH

Offline režim aplikace Spotify je k dispozici prostřednictvím Spotify pro InControl Apps, takže svou oblíbenou hudbu můžete poslouchat, i když momentálně nejste připojeni k internetu. Aplikace rovněž nabízí seznam skladeb Discover Weekly. Každý týden doporučuje výběr skladeb, které by se vám mohly líbit na základě vašich poslechových návyků.

/

K DISPOZICI PRO INCONTROL APPS

Aplikace Spotify je k dispozici pouze jako součást systému InControl Apps – našeho souboru aplikací pro automobily, který je navržený a optimalizovaný pro použití ve vozech Land Rover. Chcete-li využívat všech výhod systému InControl Apps, váš informační a zábavní systém InControl vyžaduje jeden z našich paketů konektivity – InControl Connect nebo InControl Connect Pro.

/

*Aplikace Tile je aktuálně dostupná pouze v angličtině, němčině a francouzštině. Další jazykové verze budou k dispozici později.

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce volitelné a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Dostupnost a kompletní podmínky naleznete na webových stránkách Land Rover nebo vám je sdělí autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení prodejce. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.

KONEKTIVITA

Plynule propojí váš vůz s chytrým telefonem a světem kolem vás.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
INCONTROL PROTECT

Monitoruje vaše vozidlo a zajistí pomoc z jakéhokoli místa.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
INCONTROL SECURE

Dokáže sledovat vaše vozidlo a umožnit jeho vrácení v případě odcizení.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
VYHLEDAT PRODEJCE

Najděte nejbližší autorizované servisní centrum.

PŘEČTĚTE SI VÍCEAn error occurred creating a component.

Component with schema "Ready To Go Bar" and view "ready-to-go-bar" and title "Overview - RTGB" and ID "tcm:285-179710".
(Error was "There must be a CTA on the Ready To Go box, component Id tcm:285-179710 is missing a CTA")


Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.