VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

VNĚJŠÍ VÝBAVA NA PŘÁNÍ

VNĚJŠÍ VÝBAVA NA PŘÁNÍ
/

VNĚJŠÍ VÝBAVA NA PŘÁNÍ

VNĚJŠÍ VÝBAVA NA PŘÁNÍ

OHROMUJÍCÍ KOLA Z LEHKÉ SLITINY

Individualizujte si Range Rover Evoque koly z lehké slitiny, která se Vám nejvíc líbí. Na výběr máte rozmanité verze v moderním a dynamickém designu, s průměrem ráfku 17“ až 20“.

/
VNĚJŠÍ VÝBAVA NA PŘÁNÍ
/

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ

PAKET BLACK DESIGN

Na přání dodávaný paket Black Design dodá exteriéru Vašeho vozu Range Rover Evoque dramatický nádech. Paket je dostupný v kombinaci se všemi barvami karoserie a zahrnuje ztmavená krycí skla předních a mlhových světlometů a zadních svítilen, vnější ozdobné prvky v odstínu černá Narvik a osobitá 20“ kola z lehkých slitin s černou satinovanovou povrchovou úpravou (Satin Black).

/

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ

PAKET GRAPHITE DESIGN

Umocněte elegantní vzhled svého vozu Range Rover Evoque novým paketem Graphite Design. Součástí paketu jsou ztmavená krycí skla předních a mlhových světlometů a zadních svítilen, rámeček masky chladiče v odstínu šedá Dorchester se satinovanovou povrchovou úpravou a černá kontrastní střecha. Celkový vzhled završují jedinečná 20“ kola z lehké slitiny v odstínu šedá Technical se satinovanovou povrchovou úpravou.

/

PŘÍSLUŠENSTVÍ

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO INTERIÉR

Výbavu svého vozu můžete kdykoli rozšířit celou řadou doplňků z široké nabídky originálního příslušenství Land Rover – od dětských sedaček a ochranných potahů až po vylepšení zábavního systému a prvky technické výbavy.

VNĚJŠÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Zdůrazněte vzhled svého vozu atraktivními doplňky a zvyšte jeho ochranu proti poškození při jízdě v terénu.

PŘEPRAVA NÁKLADU A JÍZDA S PŘÍVĚSEM

S instalovanou sadou podélných střešních nosičů můžete zvolit další specializované systémy pro přepravu sportovní výbavy a příslušenství a využít také schopnosti vozu Land Rover pro jízdu s přívěsem.

KOLA A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dodejte svému vozu Land Rover ještě osobitější vzhled koly z lehké slitiny a elegantním značkovým příslušenstvím.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.