AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

HLAVNÍ PRVKY

 • DESIGN

  Pokračování naší designové filozofie. Nezaměnitelná silueta vozu Range Rover Evoque je blízká karoserii kupé. Přichází důstojný nástupce vozu, který si získal příznivce po celém světě.

 • TECHNOLOGIE

  Intuitivní, inovativní technologie vozu Range Rover Evoque dodávané na přání zahrnují systém Touch Pro Duo, interaktivní displej řidiče s úhlopříčkou 12,3", průhledový displej a audiosystém Meridian™.

 • SCHOPNOSTI

  Pohotové reakce při jízdě na silnici i v terénu v kombinaci se schopnostmi do každého počasí vám v tomto kompaktním SUV zaručí suverénní a bezpečnou jízdu bez ohledu na panující podmínky.

DESIGN

Působivé proporce propůjčují vozu Range Rover Evoque dramatickou siluetu a výraz a dotvářejí jeho jedinečný vzhled.

Please enable javascript on your browser.
Please enable javascript on your browser.

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

DOTYKEM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

VÝBAVA

 • MODELY EVOQUE

  Range Rover Evoque je minimalistický a kultivovaný. Range Rover Evoque R-Dynamic posouvá hranice odvážným, sportovním designem, který ještě více zvyšuje jeho atraktivitu.

 • PRÉMIOVÉ MATERIÁLY

  Design interiéru našich vozů je založen na pozornosti věnované detailům. Pečlivě vybrané materiály vytvářejí nesmírně kultivovaný a atraktivní interiér.

 • INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

  Systém Touch Pro poskytuje nepřeberné množství informací a zábavního obsahu, systém Touch Pro Duo nabízí nejintuitivnější a nejvyspělejší technologie. Každou cestu si užijete na maximum.

 • POHON VŠECH KOL

  Zajistí vám suverénní jízdu na silnici i v terénu. Na kluzkém povrchu, jako je tráva nebo sníh, může podle potřeby rozdělovat točivý moment mezi přední a zadní kola a maximalizovat tak trakci.

 • PLUG-IN HYBRID

  Range Rover Evoque Plug‑in Hybrid se dokonale hodí pro jízdy ve městě i víkendové výpravy. Nabízí ryze elektrický pohon s nulovými emisemi a lze ho nabíjet pomocí rychlonabíječky na stejnosměrný proud.

 • VNITŘNÍ ZPĚTNÉ ZRCÁTKO CLEARSIGHT

  Poskytuje přímý výhled na silnici za vámi* bez ohledu na cestující na zadních sedadlech nebo předměty v zavazadlovém prostoru.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Front view of Range Rover Evoque driven on city road

VYBERTE SI SVŮJ RANGE ROVER EVOQUE

Vyberte si z několika modelů s jedinečným výrazem a doplňkovými prvky výbavy.

WLTP označuje novou evropskou zkušební metodiku výpočtu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2 osobních vozidel. V jejím rámci se měří spotřeba paliva a energie, dojezd a emise. To slouží k získání realističtějších údajů hodnot spotřeby. Vozidla jsou tak testována s doplňkovou výbavou za složitějších zkušebních podmínek a v náročnějším jízdním profilu.


*Pro řidiče nosící brýle s varifokálními nebo bifokálními skly může být obtížné zvyknout si na digitální režim zrcátka. Kdykoli však mohou použít normální režim zrcátka.


Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd.


Specifikace, které jsou označeny jako výhradní výbava vozu Range Rover Evoque First Edition, mohou být k dispozici zvlášť, nebo v kombinaci od druhého modelového roku.


Funkce systému InControl, prvky výbavy na přání a jejich dostupnost nadále závisí na trhu. Další informace o dostupnosti a kompletních podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají aktualizacím softwaru, novým verzím a dalším systémovým a vzhledovým změnám, v závislosti na vybrané výbavě na přání. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období. Poraďte se se svým prodejcem. Dostupnost připojení k bezdrátové telefonní síti ve všech lokalitách nelze zaručit. Systém InControl Apps a aplikaci Remote je nutné stáhnout z obchodu Apple Store / Google Play. Všechny funkce ve vozidle smí řidič používat pouze za předpokladu, že tím nebude ohrožena bezpečnost. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) nebo vyžadovat instalaci jiných prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.