DISCOVERY LANDMARK

Discovery Landmark je skutečně osobitý díky logům na kapotě a víku zavazadlového prostoru v odstínu Titan, exkluzivním lesklým dlouhým podélným střešním nosičům a krytům vnějších zpětných zrcátek v odstínu černá Narvik. Vzhled vozu je umocněn 20“ stříbrnými koly z lehkých slitin s pěti dvojitými paprsky, střešním oknem – dodává se standardně – a černými lištami masky chladiče i kryty ventilačních otvorů na blatnících. Moderní a elegantní interiér je standardně vybaven sedadly čalouněnými kůží Windsor a rozšířeným koženým paketem.

/

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

LOGA NA BOCÍCH A VÍKU ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Loga LANDMARK na bocích a víku zavazadlového prostoru byla navržena exkluzivně pro tuto verzi. Svým vynikajícím zpracováním skvěle doplňují linie exteriéru i zvolenou barevnou kombinaci a jsou další ukázkou naší pečlivé pozornosti věnované detailům.

LESKLÉ DLOUHÉ PODÉLNÉ STŘEŠNÍ NOSIČE

Tento elegantní a nesmírně užitečný prvek výbavy doplňuje odvážnější a osobitější vzhled modelu Discovery. Ať se rozhodnete pro jakoukoli barvu karoserie, můžete si být jisti tím, že tyto podélné střešní nosiče významně umocní vzhled, který dává jasně najevo, že tento vůz je „připraven na cokoliv“.

EXTERIÉR V ODSTÍNU ZANZIBAR

Pro model Discovery se poprvé dodává metalický lak Zanzibar, který je exkluzivně nabízen pro verzi Landmark. Chcete-li vyčnívat z davu, individualizujte si svůj vůz skutečně jedinečným a osobitým způsobem.

INTERIÉR V ODSTÍNU TAN

Další novinkou pro interiér modelu Discovery jsou sedadla čalouněná kůží Windsor v odstínu Tan. Sedadla, dodávaná exkluzivně pro tuto verzi, se vyznačují znamenitým designem i řemeslným zpracováním, přičemž skvěle ladí s přístrojovou deskou a výplněmi dveří Ebony.

DISCOVERY GRAPHITE

Moderní. Uhlazený. Elegantní. Discovery Graphite vypadá díky jedinečné povrchové úpravě kol, masky chladiče a ventilačním otvorům na blatnících skutečně skvěle. A díky svým vrozeným schopnostem si vždy poradí i s jízdou v nejnáročnějších podmínkách. Tento vůz, nabízený s výběrem rozmanitých odstínů od modré Loire až po šedou Waitomo, je vybaven lesklými, tmavě šedými 19“ koly se sedmi dvojitými paprsky, tmavě tónovanými skly a mřížkou masky chladiče v odstínu Dark Atlas s rámečkem v odstínech leskle černá a Atlas. Pro interiér jsou k dispozici sedadla čalouněná zrnitou kůží Ebony.

/

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

EXKLUZIVNÍ KOLA

Individualitu ještě více umocní 19“ kola z lehkých slitin se sedmi dvojitými paprsky (Styl 704), která jsou nabízena exkluzivně pro tuto verzi. Kola mají lesklou, tmavě šedou povrchovou úpravu a dodávají se pouze pro verzi Graphite.

MŘÍŽKA MASKY CHLADIČE V ODSTÍNU DARK ATLAS

Discovery Graphite má díky tomuto prvku výbavy ještě úžasnější vzhled. Mřížka masky chladiče v odstínu Dark Atlas je exkluzivním prvkem modelu Discovery Graphite a doplňuje 19“ kola z lehkých slitin (Styl 704) se sedmi dvojitými paprsky, která zdůrazňují charakteristický, elegantní a moderní design tohoto vozu.

KRYTY VENTILAČNÍCH OTVORŮ DARK ATLAS

Vzhled vozu výrazně vylepšují dokonale zpracované detaily. Důkazem jsou kryty ventilačních otvorů na blatnících v odstínu Dark Atlas, které umocňují odvážný design modelu Discovery Graphite.

VÍKO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU A NÁPISY V ODSTÍNU BRUNEL

Mezi další stylistické prvky patří víko zavazadlového prostoru a nápisy v odstínu Brunel. Tyto nádherně zpracované detaily jsou pro toto vozidlo jedinečné a završují elegantní design modelu Discovery Graphite.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.