AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

VYSOCE VÝKONNÝ PROTOTYP RANGE ROVER SPORT SVR SE POPRVÉ PROJEL NA TRATI V GOODWOODU

2. ČERVENEC 2014

  • První model s novým označením SVR pro vysoce výkonné vozy
  • Vůz vyvinutý novou divizí Jaguar Land Rover Special Vehicle Operations
  • Veřejné testovací jízdy v rámci Festivalu rychlosti v Goodwoodu

V rámci největšího svátku motorsportu, Festivalu rychlosti v Goodwoodu, se veřejnosti poprvé představil nejrychlejší a nejvýkonnější Land Rover současné doby. Výkon vozu je 550 koní tedy 405 kW. Od 27. do 29. června byl Range Rover Sport SVR k vidění na trati závodu do vrchu v Goodwoodu. Je to první model s přívlastkem SVR, kterým budou v budoucnu označeny všechny vysoce výkonné verze vozů značek Jaguar a Land Rover.


V současné době stále ještě probíhá vývoj nového Range Roveru Sport SVR a byl přerušen jen proto, aby se mohl představit právě v Goodwoodu. Do hrabství West Sussex v jižní Anglii tak přijel maskovaný prototyp, který návštěvníkům festivalu předvedl nejen svých 550 koní, ale také dynamický design a patřičný zvukový projev. Range Rover Sport SVR si v rámci festivalu na proslulé trati závodu do vrchu odbyl své první veřejné vystoupení.

tbc

Nově založená divize: Jaguar Land Rover Special Vehicle Operations

Za vývoj nového Range Roveru Sport SVR je zodpovědná nedávno nově založená divize Jaguar Land Rover Special Vehicle Operations. Toto nové oddělení se zabývá designem a technikou vysoce výkonných verzí modelů značek Jaguar a Land Rover. Každý vůz, který splní určité požadavky na vysoký výkon, bude mít v budoucnu vedle jména modelu logo SVR. Tyto vysoce výkonné vozy budou vyráběny souběžně s dalšími verzemi.

Vývoj nového Range Roveru Sport SVR bude pokračovat až do příštího roku. Potom budou zveřejněny i bližší informace o tomto modelu. Nová verze SVR posouvá Range Rover Sport do pozice nejrychlejšího a nevýkonnějšího Land Roveru a dále tak posiluje a rozvíjí jeho schopnosti. Předběžně se očekává, že Range Rover Sport SVR si budou moci zákazníci objednat na konci letošního roku.


Fotografie ke stažení jsou k dispozici na
www.media.landrover.com


Video o vývoji Range Roveru Sport SVR naleznete na:
http://youtu.be/xV07UXpfmpY


Pro více informací prosím kontaktujte:

Olga Veselá
PR Consultant
Grayling Czech Republic
tel.: +420 224 251 555
olga.vesela@grayling.com


Dieter Platzer
PR Manager
Jaguar Land Rover Austria/Czech Republic
tel.: +43 662 2121-693
dplatzer@landrover.com

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční