LAND ROVER ODSTARTOVÁVÁ NOVOU ÉRU MODELU DISCOVERY

6. BŘEZEN 2014

  • Světová premiéra designového konceptu „Discovery Vision“ pro novou sérii modelů Discovery na autosalonu v New Yorku
  • Použití průkopnických technologií Jaguar Land Rover Advanced Research

Whitley, 3. dubna 2014 – Dva týdny dělí značku Land Rover od prezentace na mezinárodním autosalonu v New Yorku. Odhalen bude designový koncept nové modelové řady Discovery.


Podstatou konceptu britského výrobce těchto vozů je zachování trvalých hodnot značky jako moderní a nezaměnitelný design, bezkonkurenční schopnosti v jakémkoliv terénu a maximální všestrannost. Díky novým, inovativním a prozákaznicky orientovaným technologiím tak vytváří další novou prémiovou dimenzi v segmentu SUV.

Model Discovery byl rozhodujícím modelem při budování samotné značky Land Rover. Sklízí celosvětový obdiv a má mnoho věrných příznivců. Vytvořili jsme Discovery Vision Concept, abychom se zákazníky sdíleli podstatu značky Land Rover v nové automobilové éře a s nadčasovým designem

Gerry McGovern Design Director a Chief Creative Officer Land Rover

Celý příběh nové modelové řady Discovery můžete sledovat do začátku autosalonu na Facebooku, Twitteru a Instagramu. Sledujte také hashtag #ReadyToDiscover.


Více informací a fotografie v tiskové kvalitě najdete na www.media.landrover.com.


V případě dotazů, prosím kontaktujte:

Olga Veselá
PR Consultant
Grayling Czech Republic
tel.: +420 224 251 555
olga.vesela@grayling.com


Dieter Platzer
PR Manager
Jaguar Land Rover Austria
tel.: +43 662 2121-693
dplatzer@landrover.com

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.