LAND ROVER ODSTARTOVÁVÁ NOVOU ÉRU MODELU DISCOVERY

6. BŘEZEN 2014

  • Světová premiéra designového konceptu „Discovery Vision“ pro novou sérii modelů Discovery na autosalonu v New Yorku
  • Použití průkopnických technologií Jaguar Land Rover Advanced Research

Whitley, 3. dubna 2014 – Dva týdny dělí značku Land Rover od prezentace na mezinárodním autosalonu v New Yorku. Odhalen bude designový koncept nové modelové řady Discovery.


Podstatou konceptu britského výrobce těchto vozů je zachování trvalých hodnot značky jako moderní a nezaměnitelný design, bezkonkurenční schopnosti v jakémkoliv terénu a maximální všestrannost. Díky novým, inovativním a prozákaznicky orientovaným technologiím tak vytváří další novou prémiovou dimenzi v segmentu SUV.

Model Discovery byl rozhodujícím modelem při budování samotné značky Land Rover. Sklízí celosvětový obdiv a má mnoho věrných příznivců. Vytvořili jsme Discovery Vision Concept, abychom se zákazníky sdíleli podstatu značky Land Rover v nové automobilové éře a s nadčasovým designem

Gerry McGovern Design Director a Chief Creative Officer Land Rover

Celý příběh nové modelové řady Discovery můžete sledovat do začátku autosalonu na Facebooku, Twitteru a Instagramu. Sledujte také hashtag #ReadyToDiscover.


Více informací a fotografie v tiskové kvalitě najdete na www.media.landrover.com.


V případě dotazů, prosím kontaktujte:

Olga Veselá
PR Consultant
Grayling Czech Republic
tel.: +420 224 251 555
olga.vesela@grayling.com


Dieter Platzer
PR Manager
Jaguar Land Rover Austria
tel.: +43 662 2121-693
dplatzer@landrover.com

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.