AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

LAND ROVER DEFENDER A JEHO EXPEDICE 001: ZE STŘEDU ZEMĚ KE SVĚTOVÉ PREMIÉŘE VE FRANKFURTU

Nový Land Rover Defender vyráží na svou první expedici do dalekého Údolí hradů na kazachstánsko-čínské hranici

  • Dlouho očekávaný Land Rover Defender se představí na autosalonu ve Frankfurtu v úterý 10. září v 10:00 středoevropského času.
  • Tento model se na své výpravě do Frankfurtu bude muset nejprve vypořádat s dalekým Údolím hradů v Kazachstánu.
  • Odhalení nového Defenderu mohou všichni fanoušci sledovat 10.9. od 09:50 středoevropského času na YouTube a na Facebooku.
  • Všichni zájemci si budou moci vůz začít objednávat po skončení jeho světové premiéry.
  • Krátké video z cesty Defenderu můžete zhlédnout zde.

Gaydon, 29. srpna 2019 – Značka Land Rover poprvé ukázala nový model Defender před jeho světovou premiérou. Ta je plánovaná na 10. září na autosalonu ve Frankfurtu. Cesta k odhalení nejschopnějšího a nejodolnějšího vozu 4x4 od Land Roveru začala na jednom z nejhůře dostupných míst na světě. Jde o Údolí hradů, jehož úbočí jsou až 300 metrů vysoká a nachází se ve vzdáleném kaňonu Charyn v Kazachstánu.

Během sedmi desetiletí získaly automobily Land Rover jedinečné místo v srdcích průzkumníků, humanitárních organizací a dobrodružných rodin po celém světě. Nový Defender, který se už osvědčil v těch nejdrsnějších podmínkách na zemi, tuto pokrevní linii udržuje. Vedle luxusní řady Range Rover a všestranných modelů Discovery doplňuje Defender rodinu značky Land Rover.

Nový Defender, hnaný vášní a respektem k původnímu vozu, rozšiřuje ještě více schopnosti a pokročilé technologie pro všechny typy terénu tak, aby přenastavil měřítka dobrodružství pro 21. století. Navíc zůstává věrný průkopnickému duchu, který je puncem Land Roveru již 71 let.

Užitečné odkazy

  • Světovou premiéru nového Defenderu můžete zhlédnout také prostřednictvím Facebooku a YouTube.
  • Více informací o novém Defenderu naleznete také zde

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční