AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

JAMIE OLIVER SI OKOŘENIL JÍZDU PO LONDÝNSKÉM BRICK LANE V NOVÉM RANGE ROVERU EVOQUE

Range Rover
  • Světoznámý šéfkuchař Jamie Oliver připravil dokonalý londýnský Bhaji burger z těch nejlepších surovin dostupných v Londýně.
  • Zároveň se stal prvním řidičem nového Range Roveru Evoque. Projel se londýnskými ulicemi a navštívil svá oblíbená gurmánská místa.
  • Pro hosty akce Range Rover Evoque Experience připravil Jamie exkluzivní kuchařskou show.
  • Jamieho jízdu přes nástrahy velkoměsta můžete zhlédnout zde.

Londýn, 13. prosince 2018 – Světoznámý šéfkuchař Jamie Oliver se stal jedním z prvních řidičů nového Range Roveru Evoque. Jamie se zastavil na několika svých oblíbených gurmánských místech v Londýně, aby nakoupil suroviny na přípravu toho nejlepšího vegetariánského burgeru ve městě. Ten připravoval pro hosty akce Range Rover Evoque Experience.

V rámci celosvětového uvedení tohoto nového vozu se Jamie proplétal rušnými londýnskými ulicemi, aby vyzvedl všechny potřebné ingredience na přípravu Bhaji burgeru inspirovaného indickou kuchyní. Při vzpomínkách na svůj pořad Naked Chef days se Jamie zastavil pro koření a jogurt v Taj Stores a pro pečivo v pekárně Beigel Bake v ulici Brick Lane. Cestu si zkrátil přes Bishopsgate Goods Yard, kde otestoval rychlost Range Roveru Evoque, projel vodou a přejel několik ramp v tunelech bez jediného škrábance.

Zaparkovat vůz v Londýně není vůbec snadné. V případě Jamieho se parkování ukázalo jako velice snadné, protože využil funkci ClearSight Rear View. Ta přenáší pohled ze zpětného zrcátka na obrazovku s vysokým rozlišením, čímž poskytuje neomezený výhled na vše, co se odehrává za vozidlem.

„Tento vůz jsem si zcela zamiloval. Moc jsem si užil jízdu rušnými londýnskými ulicemi a skrz vodu v tunelech na Bishopsgate. Vždy jsem měl rád značku Land Rover a loni jsem si skvěle užil čas při navrhování mého vlastního auta s kuchyní. Když jsem byl osloven s nabídkou otestovat nejnovější model Range Roveru Evoque, neváhal jsem ani minutu,“ řekl Jamie Oliver.

„Skutečnost, že Land Rover dokáže vytvořit něco tak všestranného jako Discovery a agilního jako je Evoque, je dokladem brilantnosti této britské značky.“

Model Range Rover Evoque se vyrábí ve Velké Británii. Kombinuje historické dědictví značky Range Rover s nejmodernějšími technologiemi. Vůz maximálně odpovídá potřebám dnešních zákazníků. Model je velmi agilní, čímž se stává ideálním vozem pro jízdu po úzkých městských ulicích.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční