AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

LAND ROVER DISCOVERY JE DOKONALÝM RECEPTEM NA VYSNĚNOU POJÍZDNOU KUCHYŇ JAMIEHO OLIVERA

Jamie Oliver
  • Oddělení Special Vehicle Operations společnosti Jaguar Land Rover postavilo vysněnou kuchyň Jamieho Olivera.
  • Kola stloukající máslo, pomalý hrnec pod kapotou a toustovač v loketní opěrce - to je jen pár kuchyňských vychytávek v tomto zakázkovém modelu Discovery.
  • Land Rover Discovery se po pěti generacích stal dokonalým rodinným autem se sedadly pro všech sedm členů Oliverovy rodiny.
  • Příběh Jamieho Discovery si můžete prohlédnout zde.
  • Třídílný seriál o Jamiem a jeho kuchyni v Discovery bude premiérově vysílán na jeho kanálu Food Tube. První díl můžete zhlédnout zde.

Whitley, UK/Praha, CZ, 5. října 2017 – Šéfkuchař a televizní celebrita Jamie Oliver a společnost Jaguar Land Rover vytvořili dokonalou kuchyň na čtyřech kolech vyzdvihující všestrannost modelu Land Rover Discovery. Jamieho zakázkové rodinné SUV je vybaveno celou řadou kuchyňských pomocníků, včetně pomalého hrnce, grilu, zmrzlinovače nebo dávkovače olivového oleje. Během jízdy dokonce stluče máslo.

Oddělení Special Vehicle Operations (SVO) společnosti Jaguar Land Rover pomohlo Jamiemu, který je celoživotním fanouškem a zákazníkem značky Land Rover, proměnit jeho sen ve skutečnost. Výsledek je opravdu jedinečný – je to jediné Discovery na světě s toustovačem ve středovém panelu a grilem poháněným vedlejším pohonem. Mezi další důmyslné vychytávky patří pomalý hrnec uložený vedle motoru, výrobník těstovin, plynový sporák a výsuvný jídelní stůl s pracovní deskou. V zadních oknech je dokonce bylinková zahrádka a polička na kořenky.

„Svěřil jsem Land Roveru nesmírně těžký úkol vytvořit dokonalou kuchyň na kolech. Nedržel jsem se při zemi a měl jsem velké nároky, ale to, co dokázali, mi vyrazilo dech. Ve skutečnosti jsem nevěřil tomu, že dokážou umístit pomalý hrnec vedle motoru a dávkovač olivového oleje do zavazadlového prostoru, ale jim se to povedlo. Výsledkem je úžasné Discovery, dokonale upravené pro mě a mou rodinu. Prostě ho milujeme. Díky tomuto jedinečnému výtvoru můžeme posunout naše kulinářská dobrodružství na novou úroveň,“ řekl Jamie Oliver.

Tým oddělení SVO už několikrát dokázal nemožné, a proto se do realizace Jamieho snu pustil s radostí.

David Fairbairn, ředitel oddělení SVO pro zakázkové vozy, řekl: „Nikdy by nás nenapadlo, že  budeme požádáni o výrobu kol stloukajících máslo, takže spolupráce s Jamiem na  uskutečnění jeho snu byla velmi zábavná. Chtěl s tímhle všestranným vozem doslova posunout hranice možného a musím říct, že se tým této výzvy zhostil se vší vervou.“

„Naši zákazníci mohou díky modelu Discovery zažívat dobrodružství každý den. Tento speciální vůz umožní Jamiemu a jeho rodině uvařit skvělé jídlo, ať se vydají kamkoli. Tým pro zakázkové vozy byl oddělením SVO vytvořen, abychom dokázali skutečně pochopit nejnáročnější potřeby našich zákazníků a mohli jim vozy upravit tak, aby vyhovovaly jejich životnímu stylu.“

Všestranné sedmimístné Discovery s objemem zavazadlového prostoru až 2500 litrů a chytrým úložným řešením pro potřeby moderní rodiny bylo pro oddělení SVO ideálním vozem pro úpravu. Nabídlo dostatek místa pro zakázkový hliníkový dřez, televizor s plochou obrazovkou a výsuvnou kuchyňskou pracovní desku, která slouží také jako jídelní stůl. Mezi další doplňky patří zásuvka na kořenky, zakázkový hmoždíř s paličkou a gril Land Rover.

Jamieho třídílný seriál na jeho kanálu Food Tube přiblíží proces přestavby a ukáže, jak se zakázkovým Discovery vaří pro svou rodinu. První díl bude zveřejněn ve čtvrtek 5. října v 19:00 SEČ. Sledovat ho můžete zde.

Component Error

  • Component Schema: Ready To Go Bar
  • Component View: ready-to-go-bar
  • Component Id: tcm:285-82911-v1

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční