AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

MODELY ZNAČKY LAND ROVER ZÍSKALI OCENĚNÍ V RÁMCI ČESKÉHO KOLA ČTENÁŘSKÉ ANKETY BEST CARS – NEJLEPŠÍ AUTA ROKU 2015

18. března 2015

Modely značky land rover získali ocenění v rámci českého kola čtenářské ankety best cars – nejlepší auta roku 2015

Časopis auto motor a sport, nejčtenější motoristický měsíčník a přední časopis pro muže na českém trhu, oznámil výsledky českého kola největší evropské čtenářské ankety o automobilech Best Cars – Nejlepší auta roku 2015. O vítězích rozhodli hlasováním čtenáři auto motor a sportu a AUTO7. Do letošního ročníku této tradiční ankety dorazilo 3 617 platných hlasovacích lístků.

V kategorii „Malá terénní auta“ se vítězem stal následující model značky Land Rover:

  • Range Rover Evoque

Svého favorita v jednotlivých segmentech vybírají čtenáři auto motor a sportu a AUTO7 ze všech dostupných vozidel na trhu. Šanci uspět tak mají i starší vozy, pro které jsou preference čtenářů o to cennější.

Anketa Best Cars – Nejlepší auta roku má i druhou část, ve které čtenáři vybírají z vozidel limitovaných prodejní cenou. Tyto vozy v rámci svých kategorií představují dle mínění hlasujících čtenářů nejlepší volbu s ohledem na poměr užitné hodnoty a ceny. Tato kategorie se nazývá Volba B.

Vítězem v kategorii „Terénní auta“ v rámci volby B se stal nový model značky Land Rover:

  • Discovery Sport

Vydavatelství MOTOR-PRESSE BOHEMIA uděluje vítězům jednotlivých kategorií právo užívat známku Best Cars – Nejlepší auta roku (za předpokladu přesného uvedení kategorie a ročníku).

Pro více informací a fotografie ze slavnostního vyhlášení výsledků kontaktujte Dagmar Rajhelovou: rajhelova@motorpresse.cz.

Component Error

  • Component Schema: Ready To Go Bar
  • Component View: ready-to-go-bar
  • Component Id: tcm:285-82911

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční