AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

LAND ROVER V AMSTERDAMU PŘEDSTAVUJE AUTONOMNÍ FUNKCE VOZIDEL

Land Rover Autonomous Vehicle Tech Conference
V souvislosti s plány Evropské unie na standardizaci a harmonizaci autonomních technologií vozidel představila společnost Land Rover v Amsterdamu řadu vyvíjených autonomních technologií vozidel.

Ministři dopravy a životního prostředí z 28 členských států EU, z nichž všichni jsou členy Rady ministrů EU, se stali svědky představení řady autonomních technologií vozidel, včetně handsfree řízení.

Na místě byla dvě vozidla Range Rover Sport. V prvním z nich jsme demonstrovali technologii dálkového ovládání, která řidičům umožňuje externí ovládání vozidla. Druhé vozidlo pak sloužilo k předvedení technologie handsfree, která zajišťuje udržení vozidla v jízdním pruhu a na signál řidiče rovněž přejetí do jiného jízdního pruhu a předjíždění na dálnici.

Klíčovým aspektem pro tuto ukázku je výzkum společnosti Jaguar Land Rover zaměřený na možnost připojení vozidla k orgánům spravujícím silniční sítě za účelem přizpůsobení rychlosti daným podmínkám.

Dr. Wolfgang Epple, ředitel výzkumu a technologií ve společnosti Jaguar Land Rover, uvedl: „Společně pracujeme na vývoji úchvatných autonomních jízdních technologií. TK úspěšnému zavedení těchto technologií je třeba, aby byl v celém odvětví přijat jednotný přístup ze strany výrobců automobilů, poskytovatelů mobilních telekomunikací i poskytovatelů systémů pro silniční infrastruktury.

„To je podmínkou pro umožnění standardizace a harmonizace, která automobilům umožní účinnou a efektivní vzájemnou komunikaci a komunikaci s okolní silniční infrastrukturou.To společnosti Jaguar Land Rover umožňuje dodávat technologie, které jsou pro zákazníky relevantní, přístupné a cenově dostupné.“

Předvedení technologií ve skutečném světě, a to na trase dlouhé přibližně 15,5 km, ministrům EU umožnilo porozumět důležitosti standardizace u ostatních vozidel a v rámci silniční infrastruktury.

Pokud chcete zjistit další informace o ostatních technologiích, na kterých pracujeme, klikněte sem.

Component Error

  • Component Schema: Ready To Go Bar
  • Component View: ready-to-go-bar
  • Component Id: tcm:285-82911

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční