OBJEVUJTE S ODVAHOU

Discovery 4 je vždy ve svém živlu, v městských ulicích, i při jízdě v plném obsazení za víkendovým dobrodružstvím za hranicemi města.

JEŠTĚ ODVÁŽNĚJŠÍ A OSOBITĚJŠÍ

Neobyčejný design modelu Discovery 4 s kultovním profilem a rozhodným postojem propůjčuje vozidlu ještě modernější vzhled.

KOMFORT A POHODLÍ PRO SEDM DOSPĚLÝCH OSOB

Díky stupňovitému uspořádání sedadel v modelu Discovery 4 si mohou všichni cestující užívat ničím nerušený výhled. O zábavu, uvolněnou atmosféru a pohodlí se stará celá řada informačních a zábavních systémů a vyspělých technologií.

ZROZEN PRO DOBRODRUŽSTVÍ

Discovery 4 uspokojí všechny Vaše požadavky, které kladete na automobil. Kromě řidiče přepraví šest cestujících včetně zavazadel a poradí si i s přívěsem o hmotnosti až 3 500 kg.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

INTERIÉR

Výbavu svého vozu můžete kdykoli rozšířit celou řadou doplňků z široké nabídky originálního příslušenství Land Rover – od dětských sedaček a ochranných potahů až po vylepšení zábavního systému a prvky technické výbavy.

VNĚJŠÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Zdůrazněte vzhled svého vozu pomocí atraktivních doplňků, zvyšte ochranu proti jeho poškození a vyberte si příslušenství pro jízdu v terénu.

PŘEPRAVA NÁKLADU A JÍZDA
S PŘÍVĚSEM

Vyberte si specializované boxy a nosiče pro přepravu sportovního náčiní a příslušenství, s nimiž naplno využijete veškeré schopnosti Vašeho vozu Land Rover.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO
KOLA A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dodejte svému vozu ještě osobitější vzhled koly z lehkých slitin a elegantním značkovým příslušenstvím.
An error occurred creating a component.

Component with schema "Ready To Go Bar" and view "ready-to-go-bar" and title "Ready-to-go-bar" and ID "tcm:285-82937".
(Error was "There must be a CTA on the Ready To Go box, component Id tcm:285-82937 is missing a CTA")


Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.