OBJEVUJTE S ODVAHOU

Discovery 4 je vždy ve svém živlu, v městských ulicích, i při jízdě v plném obsazení za víkendovým dobrodružstvím za hranicemi města.

JEŠTĚ ODVÁŽNĚJŠÍ A OSOBITĚJŠÍ

Neobyčejný design modelu Discovery 4 s kultovním profilem a rozhodným postojem propůjčuje vozidlu ještě modernější vzhled.

KOMFORT A POHODLÍ PRO SEDM DOSPĚLÝCH OSOB

Díky stupňovitému uspořádání sedadel v modelu Discovery 4 si mohou všichni cestující užívat ničím nerušený výhled. O zábavu, uvolněnou atmosféru a pohodlí se stará celá řada informačních a zábavních systémů a vyspělých technologií.

ZROZEN PRO DOBRODRUŽSTVÍ

Discovery 4 uspokojí všechny Vaše požadavky, které kladete na automobil. Kromě řidiče přepraví šest cestujících včetně zavazadel a poradí si i s přívěsem o hmotnosti až 3 500 kg.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

INTERIÉR

Výbavu svého vozu můžete kdykoli rozšířit celou řadou doplňků z široké nabídky originálního příslušenství Land Rover – od dětských sedaček a ochranných potahů až po vylepšení zábavního systému a prvky technické výbavy.

VNĚJŠÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Zdůrazněte vzhled svého vozu pomocí atraktivních doplňků, zvyšte ochranu proti jeho poškození a vyberte si příslušenství pro jízdu v terénu.

PŘEPRAVA NÁKLADU A JÍZDA
S PŘÍVĚSEM

Vyberte si specializované boxy a nosiče pro přepravu sportovního náčiní a příslušenství, s nimiž naplno využijete veškeré schopnosti Vašeho vozu Land Rover.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO
KOLA A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dodejte svému vozu ještě osobitější vzhled koly z lehkých slitin a elegantním značkovým příslušenstvím.
Component with schema "Ready To Go Bar" and view "ready-to-go-bar" and title "Ready-to-go-bar" and ID "tcm:285-82937" on page "https://www.landrover.cz/discovery-4/accessories.html"Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.