AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

VÁŠ SVĚT. PODLE VAŠICH PŘEDSTAV

EXTERIÉR

side mounted gear carrier

BOČNÍ NOSIČ VYBAVENÍ

Vnější boční nosič vybavení1 s kapacitou 24 litrů umožňuje bezpečně skladovat předměty mimo vozidlo. Je voděodolný, uzamykatelný a nabízí snadné a bezpečné uložení vašeho vybavení.

 • roof rack

  STŘEŠNÍ NOSIČ NA EXPEDICE

  Při náročných výpravách je důležité nepřijít o žádné vybavení. Střešní nosič na expedice1 nabízí dynamické zatížení až 132 kg2, což je více než dostatečná kapacita.

 • Defender deployable roof ladder

  VÝSUVNÝ STŘEŠNÍ ŽEBŘÍK

  Výsuvný střešní žebřík usnadňuje nakládání zavazadel na střechu. V zájmu větší bezpečnosti lze složený žebřík uzamknout.

 • Defender inflatable waterproof awning

  NAFUKOVACÍ VODĚODOLNÝ PŘÍSTŘEŠEK

  Užívejte si pobyt venku bez obav z počasí. Nafukovací voděodolný přístřešek lze rychle postavit a upevnit k boku nebo zádi vozidla.

 • Rinse system in use

  PŘENOSNÝ MYCÍ SYSTÉM

  Přenosný tlakový 6,5 litrový mycí systém umožňuje snadné mytí vybavení. Obsahuje hadici a nástavec rozstřikovače a lze ho například použít k opláchnutí bot, kol nebo neoprenů.

 • roof bike carrier

  NOSIČ JÍZDNÍCH KOL

  Dva střešní nosiče jízdních kol1 3 vám umožňují vzít si s sebou na výlet dvě kola.

INTERIÉR

 • air compressor

  INTEGROVANÝ VZDUCHOVÝ KOMPRESOR

  Integrovaný vzduchový kompresor4 v zavazadlovém prostoru můžete využít k nafouknutí pneumatik vozu nebo jízdního kola, matrací a dalších předmětů.

 • Defender click and go system

  SYSTÉM CLICK AND GO

  Univerzální víceúčelový systém pro cestující ve druhé řadě. Instaluje se na upevňovací prvky opěrky hlavy a lze rovněž přidávat další prvky pro uchycení tabletů a notebooků či zavěšení tašek a sak.

 • Pet care

  PAKETY PET PACK

  Vyberte si z naší nabídky paketů Pet Pack. Zajistíte tak bezpečné a příjemné cestování svému čtyřnohému mazlíčkovi a současně ochranu interiéru vašeho vozu.

PAKETY PŘÍSLUŠENSTVÍ

Čtyři pakety. Neomezené možnosti. Pokud se chcete věnovat svým zálibám na maximum, vyberte si z možností níže.

 • EXPLORER PACK

  Jeďte svou vlastní cestou bez ohledu na terén. Explorer Pack vám umožní prozkoumávat s vozem Defender i ta nejodlehlejší místa.

 • ADVENTURE PACK

  Pozvedněte zážitek z jízdy na novou úroveň. Adventure Pack poskytuje vozu Defender výbavu, se kterou se můžete vydat do terénu a užít si naplno krás přírody.

 • COUNTRY PACK

  Pokořte extrémní terén. S paketem Country Pack získává Defender výbavu do nepříznivého počasí. Každá cesta tak bude nezapomenutelná.

 • URBAN PACK

  Podmaňte si městskou džungli. S paketem Urban Pack bude Defender vynikat díky výraznému, sebevědomému stylu a kultivovanému jízdnímu projevu.

Defender wading through water

DOKONALÁ INDIVIDUALIZACE

Věnujte se svým zálibám na maximum. Defender lze plně přizpůsobit vašemu životnímu stylu.

1K montáži jsou nezbytné podélné střešní nosiče.

2V případě instalace na model 110 s terénními pneumatikami. Není k dispozici pro modely Defender V8. Dynamické zatížení střechy modelů Defender V8 je 0 kg.

3Pro montáž jsou nezbytné příčné střešní nosiče.

4Není k dispozici pro verze PHEV.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) nebo vyžadovat instalaci jiných prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.

Všechny funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.

Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení prodejce.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
 • Funkční