EXTERIÉR

Defender Expedition Roof Rack

STŘEŠNÍ NOSIČ NA EXPEDICE

Při náročných výpravách je důležité nepřijít o žádné vybavení. Střešní nosič na expedice1 nabízí dynamické zatížení až 132 kg2, což je více než dostatečná kapacita.

Range Rover Defender Ladder Accessory

VÝSUVNÝ STŘEŠNÍ ŽEBŘÍK

Výsuvný střešní žebřík usnadňuje nakládání zavazadel na střechu. V zájmu větší bezpečnosti lze složený žebřík uzamknout.

NAFUKOVACÍ VODĚODOLNÝ PŘÍSTŘEŠEK

Užívejte si pobyt venku bez obav z počasí. Nafukovací voděodolný přístřešek lze rychle postavit a upevnit k boku nebo zádi vozidla.

Man with Portable Rinse System, cleaning boxes

PŘENOSNÝ MYCÍ SYSTÉM

Přenosný tlakový 6,5 litrový mycí systém umožňuje snadné mytí vybavení. Obsahuje hadici a nástavec rozstřikovače a lze ho například použít k opláchnutí bot, kol nebo neoprenů.

NOSIČ JÍZDNÍCH KOL

Dva střešní nosiče jízdních kol1 3 vám umožňují vzít si s sebou na výlet dvě kola.

INTERIÉR

INTEGROVANÝ VZDUCHOVÝ KOMPRESOR

Integrovaný vzduchový kompresor4 v zavazadlovém prostoru můžete využít k nafouknutí pneumatik vozu nebo jízdního kola, matrací a dalších předmětů.

SYSTÉM CLICK AND GO

Univerzální víceúčelový systém pro cestující ve druhé řadě. Instaluje se na upevňovací prvky opěrky hlavy a lze rovněž přidávat další prvky pro uchycení tabletů a notebooků či zavěšení tašek a sak.

PAKETY PET PACK

Vyberte si z naší nabídky paketů Pet Pack. Zajistíte tak bezpečné a příjemné cestování svému čtyřnohému mazlíčkovi a současně ochranu interiéru vašeho vozu.

PAKETY PŘÍSLUŠENSTVÍ

Čtyři pakety. Neomezené možnosti. Pokud se chcete věnovat svým zálibám na maximum, vyberte si z možností níže.

EXPLORER PACK

Jeďte svou vlastní cestou bez ohledu na terén. Explorer Pack vám umožní prozkoumávat s vozem Defender i ta nejodlehlejší místa.

Land Rover Defender in Green

ADVENTURE PACK

Pozvedněte zážitek z jízdy na novou úroveň. Adventure Pack poskytuje vozu Defender výbavu, se kterou se můžete vydat do terénu a užít si naplno krás přírody.

Defender Parked Country Pack

COUNTRY PACK

Pokořte extrémní terén. S paketem Country Pack získává Defender výbavu do nepříznivého počasí. Každá cesta tak bude nezapomenutelná.

URBAN PACK

Podmaňte si městskou džungli. S paketem Urban Pack bude Defender vynikat díky výraznému, sebevědomému stylu a kultivovanému jízdnímu projevu.

DOKONALÁ INDIVIDUALIZACE

Věnujte se svým zálibám na maximum. Defender lze plně přizpůsobit vašemu životnímu stylu.

DOKONALÁ INDIVIDUALIZACE

Věnujte se svým zálibám na maximum. Defender lze plně přizpůsobit vašemu životnímu stylu.

1K montáži jsou nezbytné podélné střešní nosiče.

2V případě instalace na model 110 s terénními pneumatikami. Není k dispozici pro modely Defender V8. Dynamické zatížení střechy modelů Defender V8 je 0 kg.

3Pro montáž jsou nezbytné příčné střešní nosiče.

4Není k dispozici pro verze PHEV.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) nebo vyžadovat instalaci jiných prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.

Všechny funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.

Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení prodejce.