AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

URBAN PACK

Díky výraznému, sebevědomému stylu a kultivovanému jízdnímu projevu vozu budete nepřehlédnutelní.

URBAN PACK ZAHRNUJE:

LEŠTĚNÉ PEDÁLY Z UŠLECHTILÉ OCELI

Dotvářejí kultivovaný design a přispívají k robustnosti interiéru vozu Defender.

LEŠTĚNÁ OCHRANNÁ LIŠTA PRAHU VZADU

Vezměte si s sebou všechna zavazadla, která potřebujete na víkend, beze strachu z poškrábání interiéru vozu.

SPODNÍ OCHRANNÝ KRYT VPŘEDU

Při jízdě v náročném terénu poskytuje spodní ochranný kryt vpředu ochranu předního spodního nárazníku a chladiče.

KOLA – VÝBAVA NA PŘÁNÍ

Vyberte si ze dvou stylů a podtrhněte vzhled vozu Defender.1

PEVNÉ BOČNÍ NÁŠLAPY2

Snazší nastupování do vozu Defender.

VÝSUVNÉ BOČNÍ NÁŠLAPY2

Nášlapy jsou úhledně skryté pod prahy a automaticky se vysunou při otevření dveří. Lze je rovněž aktivovat tlačítkem na klíči.

BOČNÍ OCHRANNÝ RÁM

Leštěný boční ochranný rám2 doplňuje design vozu a chrání dveře při jízdě v terénu.

KTERÝ PAKET PŘÍSLUŠENSTVÍ JE PRO MĚ NEJVHODNĚJŠÍ?

Odpovězte na tři krátké otázky týkající se vašeho životního stylu a objevte vhodný paket příslušenství.

KTERÝ PAKET PŘÍSLUŠENSTVÍ JE PRO MĚ NEJVHODNĚJŠÍ?

Odpovězte na tři krátké otázky týkající se vašeho životního stylu a objevte vhodný paket příslušenství.

KOLEKCE PRO ŽIVOTNÍ STYL

SBALITELNÁ BUNDA LITE GORE-TEX®

Sbalitelnou bundu GORE‑TEX® SHAKEDRY lze složit na pouhých 15 % její běžné velikosti.

ČEPICE ABOVE AND BEYOND

Pro den i večery. Vyrobena z rychleschnoucí tkaniny s ochranou před ultrafialovým zářením UPF 40. Obsahuje reflexní prvky, díky kterým budete skvěle vidět i při nízké viditelnosti.

KUFŘÍK LAND ROVER

Kufřík v odstínu Graphite Grey, který se inspiruje designem ochranného krytu podvozku Land Rover, je připraven na vše, s čím se můžete během pracovního dne setkat. Konstrukce z polykarbonátu, hliníkový rám a zámky schválené úřadem pro bezpečnost v dopravě (TSA) jsou zárukou, že důležité dokumenty budou vždy v bezpečí.

SLUNEČNÍ BRÝLE MERRICK

Prémiové elegantní plastové obruby, dostupné v imitaci želvoviny nebo černé barvě, s modrými reflexními skly.

KOLEKCE DO MĚSTA

– Peneženka Mirovia
– Pero Above and Beyond
– Skleněná lahev na vodu
– Reproduktor Bluetooth
– Klíčenka

PROZKOUMEJTE DALŠÍ PAKETY PŘÍSLUŠENSTVÍ

EXPLORER PACK

Jeďte svou vlastní cestou bez ohledu na terén. Explorer Pack vám umožní prozkoumávat s vozem Defender i ta nejodlehlejší místa.

ADVENTURE PACK

Pozvedněte zážitek z jízdy na novou úroveň. Adventure Pack poskytuje vozu Defender výbavu, se kterou se můžete vydat do terénu a užít si naplno krás přírody.

COUNTRY PACK

Pokořte extrémní terén. S paketem Country Pack získává Defender výbavu do nepříznivého počasí. Každá cesta tak bude nezapomenutelná.

120" kola z lehké slitiny s 5 dvojitými paprsky v provedení Dark Grey (Style 5095) jsou k dispozici pouze jako doplněk instalovaný prodejcem. 22" kola z lehké slitiny s 5 paprsky v provedení Gloss Black (Style 5098) jsou k dispozici rovněž jako výbava na přání instalovaná ve výrobě.

2Pevné boční nášlapy, výsuvné boční nášlapy a leštěný boční ochranný rám nejsou kompatibilní a nelze je instalovat společně. Výsuvné boční nášlapy jsou k dispozici pouze pro Defender 110.


Informace, technické údaje, motory a barvy na této webové stránce vycházejí z technických údajů pro Evropu. Na jednotlivých trzích se mohou lišit a mohou být bez upozornění změněny. Některá vyobrazená vozidla obsahují výbavu na přání a příslušenství instalované prodejcem, které nemusí být dostupné na všech trzích. Další informace o dostupnosti a cenách získáte u autorizovaného prodejce.

Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) nebo vyžadovat instalaci jiných prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.

Všechny funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.

Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení prodejce.

Stan na střechu Autohome X Land Rover je licencovaný výrobek kompatibilní pouze s oficiálním střešním nosičem na expedice Land Rover a je určen výhradně pro verzi 110.