Range Rover Defender camping

PAKETY PŘÍSLUŠENSTVÍ

Ať už se během svých cest ocitnete kdekoli, dopřejte svému vozu Defender dokonalejší schopnosti a vyšší odolnost prostřednictvím paketů příslušenství. Pakety byly navrženy pro použití v jakýchkoli podmínkách.

Land Rover Defender Montage

KTERÝ PAKET PŘÍSLUŠENSTVÍ JE PRO MĚ NEJVHODNĚJŠÍ?

Odpovězte na tři krátké otázky týkající se vašeho životního stylu a objevte ideální paket. Najdete vše od výbavy pro průzkum neznámých míst po příslušenství pro život v městské džungli.

Odpovězte na tři krátké otázky týkající se vašeho životního stylu a objevte ideální paket. Najdete vše od výbavy pro průzkum neznámých míst po příslušenství pro život v městské džungli.

Range Rover Defender Driving through ice

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Přizpůsobte si Defender řadou prvků, kterými vyjádříte svůj osobitý styl. Vyberte si z nabídky barev, kol a tří různých variant střechy.

Accessories

KOLEKCE PRO ŽIVOTNÍ STYL

Kolekce Above and Beyond obsahuje technické vybavení a oblečení. Každá položka dokonale ztělesňuje charakter modelu Defender.

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

Defender Parked On Sea Beach With A Mountain In Background

DEFENDER 130

Prostor pro společná dobrodružství.

Defender Parked

MODELY DEFENDER

Prohlédněte si kompletní modelovou řadu.

Car in the sand

TECHNICKÉ ÚDAJE

Prohlédněte si informace a data.

Range Rover Defender

GALERIE

Pozornost věnovaná detailům byla vždy základem přístupu ke všem našim vozům.

Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (typu karoserie, modelu a pohonné jednotce) nebo vyžadovat instalaci jiných prvků. S žádostí o podrobnosti se obraťte na autorizovaného prodejce nebo si nakonfigurujte vozidlo online.

Všechny funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.

Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období. Poraďte se se svým prodejcem.

Stan na střechu Autohome X Land Rover je licencovaný výrobek kompatibilní pouze s oficiálním střešním nosičem na expedice Land Rover a je určen výhradně pro verzi 110.