Je to odvážná evoluce. Range Rover, jaký jste ještě nikdy neviděli - ale hned na první pohled je patrné, že je to Range Rover.

GERRY MCGOVERN DESIGNOVÝ A KREATIVNÍ ŘEDITEL ZNAČKY LAND ROVER
UPRAVTE SI JEJ PODLE SVÝCH PŘEDSTAV

Využijte rozmanité možnosti individualizace Vašeho vozu Range Rover Evoque. Vyberte si z široké nabídky barev a prvků výbavy na přání podle svého jedinečného vkusu.

OSOBITÝ DESIGN

Moderní design a jedinečná silueta jsou zárukou, že i ve velkoměstě budete vyčnívat z davu.

MODERNÍ INTERIÉR NAVRŽENÝ PRO KOMFORT

Vytvořte si svůj ideální prostor výběrem čalounění kůží s dvojitým prošíváním v kombinaci s ozdobným obložením z hliníku nebo dřeva. Pro přední sedadla nabízíme masážní a klimatizační funkci, přičemž správnou atmosféru navodí vylepšené dekorativní osvětlení.

VÍC NEŽ JEN SKVĚLÝ VZHLED

Range Rover Evoque je připraven na náročné situace. Suverénně si poradí s jakýmkoli terénem a povětrnostními podmínkami. S využitím inovativní technologie E-Capability zabezpečí hospodárný provoz, a to nejen v případě modelových variant s pohonem předních kol (2WD), ale také s pohonem všech kol (4WD).

DESIGN

DESIGN

OCENĚNÝ DESIGN

Vzestupná linie oken, svalnatá ramena a klesající střecha propůjčují modelu Range Rover Evoque vzhled zdatného atleta. Výběr jedinečných detailů je na Vás. Vyberte si z řady kol z lehkých slitin, rozmanitých barev, materiálů a ozdobných prvků, a projevte svůj osobitý vkus.

DESIGN

DESIGN

PROMYŠLENÉ DETAILY

Adaptivní xenonové HID světlomety s charakteristickými LED světly, dodávané napřání, kombinují osobitý design s praktickými schopnostmi. Praktické osvětlení prostoru kolem vozu se světelným grafickým logem Range Rover Evoque Vám umožní pohodlnější nastupování a vystupování.

DESIGN

DESIGN

VYTVOŘTE SI SVŮJ INDIVIDUÁLNÍ PROSTOR

Kvalitu materiálů umocňuje čisté zpracování ploch v interiéru. Dodejte interiéru osobitý charakter svými nejoblíbenějšími povrchovými úpravami a kombinacemi barev. Na výběr máte kůže s dvojitým prošíváním a ozdobné obložení z hliníku nebo dřeva. Zvolte si také panoramatické střešní okno, které zaplaví interiér přirozeným světlem.

/

JÍZDNÍ VLASTNOSTI

JÍZDNÍ VLASTNOSTI

RADOST Z DYNAMICKÉ JÍZDY

Range Rover Evoque si poradí s jakoukoli městskou výzvou za všech povětrnostních podmínek. Systém Adaptive Dynamics upravuje nastavení podvozku pro ještě dynamičtější jízdní vlastnosti.

JÍZDNÍ VLASTNOSTI

JÍZDNÍ VLASTNOSTI

SUVERÉNNÍ JÍZDA TERÉNEM

Ať jedete v jakémkoli terénu, potřebný kontakt s povrchem zajišťuje celá řada vzájemně spolupracujících elektronicky řízených stabilizačních a protiprokluzových systémů. U systému Terrain Response® si můžete zvolit režimy tráva/šotolina/sníh, bláto a koleje nebo písek, zatímco s kopci si poradí asistent pro sjíždění prudkých svahů. Světlá výška je velkorysá, senzory Vás navíc budou informovat o hloubce vody.

JÍZDNÍ VLASTNOSTI

JÍZDNÍ VLASTNOSTI

INTUITIVNÍ JÍZDA

Aktivně řízený pohon všech kol nepřetržitě sleduje Váš styl řízení a povrch vozovky. Pokud to okolnosti dovolují, tak při rychlosti jízdy nad 35 km/h deaktivuje pohon všech kol. Jakmile se situace změní, systém přejde během 200 milisekund opět na pohon všech kol, aby zajistil lepší trakci. Dalším pomocníkem při pomalé jízdě je systém All Terrain Progress Control, který Vám poskytne podporu v situacích se sníženou adhezí.

/

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

MAXIMÁLNÍ DÉLKA VOZIDLA

4 371mm

Šířka 2 090 mm, výška 1 635 mm. Sklopením vnějších zpětných zrcátek se šířka vozu zmenší o 105 mm.

VÝŠKA STROPU NAD SEDÁKEM VZADU

1 010mm

Vzdálenost mezi sedákem a stropem s panoramatickým střešním oknem, dodávaným na přání. Velký prostor v zadní části interiéru umožní všem pohodlné cestování.

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

575l

Se vzpřímenými sedadly u pětidveřové verze. Range Rover Evoque nabízí velkorysý prostor jak pro zavazadla na celou dovolenou, tak pro sportovní výbavu.

SPOTŘEBA PALIVA (KOMBINOVANÁ)

4,3l/100km

S motorem eD4 (kombinovaná). Celohliníková konstrukce spolu s rozmanitou škálou zážehových a vznětových motorů přispívá k vysoké hospodárnosti.

VÝBAVA NA PŘÁNÍ

Ne všechny zobrazené prvky výbavy jsou dostupné pro všechny modely Range Rover Evoque

INTERIÉR

Řada ozdobných prvků a speciálních detailů Vám umožní vytvořit si vlastní individuální prostor.

EXTERIÉR

Vyberte si z široké nabídky barev a prvků výbavy na přání podle svého jedinečného vkusu.

PAKETY VÝBAVY

Řada na přání nabízených prvků výbavy, které dodají Vašemu vozu ještě individuálnější charakter.

TECHNIKA A ZABEZPEČENÍ

Soubor nejmodernějších systémů s intuitivním ovládáním máte na dosah ruky.

ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

Odvážně objevujte - a bavte se.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pořiďte si výbavu, s níž vytěžíte z každého dne maximum.

ZJISTĚTE, JAK SI MŮŽETE UPRAVIT VŮZ PODLE SVÝCH PŘEDSTAV

Výbavu na přání si vyberte při koupi svého nového vozu, zatímco pro příslušenství Land Rover, které vyhovuje Vašemu životnímu stylu a potřebám, se můžete rozhodnout kdykoli.

RANGE ROVER EVOQUE

Vyberte si pětidveřovou karoserii pro ještě vyšší úroveň praktičnosti

RANGE ROVER EVOQUE

Vyberte si variantu Coupé, s níž získáte sportovnější profil bez ztráty snadného přístupu do interiéru

RANGE ROVER EVOQUE

Vyberte si variantu Coupé s níž získáte sportovnější profil bez ztráty snadného přístupu do interiéru.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Uvedené hodnoty vyplývají z oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou EU. Skutečná spotřeba paliva vozidla se může od hodnot dosažených při těchto testech lišit. Uvedené hodnoty slouží pouze pro porovnání.