Je to odvážná evoluce. Range Rover, jaký jste ještě nikdy neviděli - ale hned na první pohled je patrné, že je to Range Rover.

Gerry McGovern Designový a kreativní ředitel značky Land Rover

UPRAVTE SI JEJ PODLE SVÝCH PŘEDSTAV

Range Rover Evoque Vám nabízí rozmanité možnosti pro individualizaci Vašeho vozu. Vyberte si z široké nabídky barev a prvků výbavy na přání podle Vašeho jedinečného vkusu.

OSOBITÝ DESIGN

Moderní design a jedinečná silueta jsou zárukou, že i ve velkoměstě budete vyčnívat z davu.

MODERNÍ INTERIÉR NAVRŽENÝ PRO KOMFORT

Obklopte se moderním designem. Vytvořte si ušlechtilý interiér, čalouněný kůží s dvojitým prošíváním, s ozdobným obložením z hliníku a dřeva.

VÍC NEŽ JEN SKVĚLÝ VZHLED

Range Rover Evoque je připraven na náročné situace, takže si suverénně poradí s jakýmkoli terénem nebo povětrnostními podmínkami. Skutečný Land Rover - tělem i duší.

PAKET GOLD

Model Range Rover Evoque Pure s motorizací eD4 nebo TD4 s manuální převodovkou obsahuje v striktně limitované nabídce tyto nejoblíbenější prvky výbavy:
Zimní komfortní paket; Paket Viditelnost; 18'' kola z lehkých slitin, Styl 506; integrovaný telefonní systém kompatibilní s Bluetooth®; tmavě tónovaná skla od B-sloupku/Privacy Glass; přední parkovací senzory PDC (Park Distance Control). Více informací o této striktně limitované nabídce Vám poskytne Váš nejbližší autorizovaný prodejce vozů značky Land Rover.

OCENĚNÝ DESIGN

Vzestupná linie oken, svalnatá ramena a klesající střecha propůjčují modelu Range Rover Evoque vzhled zdatného atleta. Výběr jedinečných detailů je na Vás. Vyberte si z řady kol z lehké slitiny, rozmanitých barev, materiálů a ozdobných prvků, a projevte svůj osobitý vkus.

PROMYŠLENÉ DETAILY

Inovativní xenonové světlomety s charakteristickými LED světly ukazují cestu za všech podmínek a zároveň dodávají vozidlu dramatický charakter i vzhled. Do elegantních vnějších zpětných zrcátek jsou integrovány diskrétní ukazatele směru.

VYTVOŘTE SI SVŮJ INDIVIDUÁLNÍ PROSTOR

Kvalitu materiálů umocňuje čisté zpracování ploch v interiéru. Dodejte interiéru osobitý charakter Vašimi nejoblíbenějšími povrchovými úpravami a kombinacemi barev. Na výběr máte kůže s dvojitým stehováním a ozdobné obložení z hliníku nebo dřeva. Zvolte si také panoramatické střešní okno, které zaplaví interiér přirozeným světlem.

RADOST Z DYNAMICKÉ JÍZDY

Range Rover Evoque si poradí s jakoukoli městskou výzvou za všech povětrnostních podmínek. Systém Terrain Response® nastaví podvozek pro ještě dynamičtější jízdu.

SUVERÉNNÍ JÍZDA TERÉNEM

Ať jedete v jakémkoli terénu, potřebný kontakt s povrchem zajišťuje celá řada vzájemně spolupracujících elektronicky řízených stabilizačních a protiprokluzových systémů. U systému Terrain Response® si můžete zvolit režimy tráva/šotolina/sníh, bláto a koleje nebo písek, zatímco s dalšími nástrahami si poradí asistent pro sjíždění prudkých svahů. Světlá výška je velkorysá, senzory Vás navíc budou informovat o hloubce vody.

HOSPODÁRNÁ JÍZDA

Aktivní pohon všech kol zaručuje maximální hospodárnost a nejlepší provozní vlastnosti nepřetržitým sledováním Vašeho stylu řízení a povrchu vozovky. Pokud to okolnosti dovolují, tak při rychlosti jízdy nad 35 km/h deaktivuje pohon zadních kol vozidla. Jakmile se situace změní, systém přejde během 300 milisekund opět na pohon všech kol, aby zajistil lepší trakci.

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

MAXIMÁLNÍ DÉLKA VOZIDLA

4 355mm

Šířka 2 090 mm, výška 1 635 mm. Sklopením vnějších zpětných zrcátek se šířka vozu zmenší o 105 mm.

VÝŠKA STROPU NAD SEDÁKEM VZADU

1 010 mm

Vzdálenost mezi sedákem a stropem s panoramatickým střešním oknem, dodávaným na přání. Velký prostor v zadní části interiéru umožní všem pohodlné cestování.

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

575 l

Se vzpřímenými sedadly u pětidveřové verze. Range Rover Evoque nabízí velkorysý prostor jak pro zavazadla na celou dovolenou, tak pro sportovní výbavu.

SPOTŘEBA PALIVA (MĚSTO)

5.0 l/100km

Jízda ve městě s motorem eD4. Celohliníková konstrukce spolu s rozmanitou škálou zážehových a vznětových motorů přispívá k vysoké hospodárnosti.

PROHLÉDNĚTE SI KOMPLETNÍ TECHNICKOU SPECIFIKACI

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Ne všechny zobrazené prvky výbavy jsou dostupné pro všechny modely Range Rover Evoque.

INTERIÉR

Řada ozdobných prvků a speciálních detailů Vám umožní vytvořit si vlastní individuální prostor.

EXTERIÉR

Vyberte si z široké nabídky barev a prvků výbavy na přání podle Vašeho jedinečného vkusu.

PAKETY VÝBAVY

Řada na přání dodávaných prvků výbavy, které dodají Vašemu vozu ještě individuálnější charakter.

TECHNIKA A BEZPEČNOST

Soubor najmodernějších systémů s intuitivním ovládáním máte na dosah ruky.

ZÁBAVA

Odvážně objevujte - a bavte se.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pořiďte si výbavu, s níž vytěžíte z každého dne maximum.

ZJISTĚTE, JAK SI MŮŽETE UPRAVIT VŮZ PODLE SVÝCH PŘEDSTAV

Výbavu na přání si vyberte při koupi svého nového vozu, zatímco pro příslušenství Land Rover, které vyhovuje Vašemu životnímu stylu a potřebám, se můžete rozhodnout kdykoli.

ZPĚT

VYBERTE SI MODEL

KLÍČOVÉ PRVKY VÝBAVY

Pětidveřová verze Vám poskytne ještě vyšší úroveň praktičnosti.

KLÍČOVÉ PRVKY VÝBAVY

Vyberte si karoserii kupé, která se vyznačuje sportovnějším profilem při zachování dobrého přístupu do interiéru.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070