AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

ROYAL GEOGRAPHICAL SOCIETY (WITH IBG)

KRÁLOVSKÁ GEOGRAFICKÁ SPOLEČNOST (S IBG)

POSOUVÁME HRANICE BÁDÁNÍ

Domnívám se, že spojení Královské geografické společnosti a značky Land Rover je naprosto zásadní. Značka Land Rover a její konstruktéři nám poskytují nesmírnou podporu. Všichni táhneme za jeden provaz.

MANU PALOMEQUE

RGS (S IBG) – PARTNERSTVÍ

Land Rover a Královská geografická společnost (s IBG) společně podporují pokrok v geografických vědách.

RGS (S IBG) V AKCI

Královská geografická společnost (s IBG) je odborný orgán, která podporuje své členy a ostatní badatele při geografickém výzkumu. Prostřednictvím školení a grantů je podporováno také vzdělávání, práce v terénu a expedice na národní i mezinárodní úrovni.

Royal Geographical Society (with IBG)

LAND ROVER A KRÁLOVSKÁ GEOGRAFICKÁ SPOLEČNOST

Land Rover úzce spolupracuje s Královskou geografickou společností (s IBG), které poskytuje podporu a vozy pro práci v terénu a expedice.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční