AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

NOVÝ RANGE ROVER SV
JEŠTĚ VÍCE LUXUSU. JEŠTĚ VÍCE VÁŠ.

Nový Range Rover SV nabízí ještě více možností, precizní řemeslné zpracování a funkční materiály všem zákazníkům, kteří se chtějí opravdu odlišit.

NewRRSV_FFC_

NewRRSV_FWI

SV SIGNATURE SUITE

SigSuite_FWI_1600x533_jpg

Vrcholem interiérů SV pro model Range Rover je naše exkluzivní čtyřmístné provedení SV Signature Suite. Jedná se o bezkonkurenční prostředí pro naše nejnáročnější zákazníky. Ústředním prvkem je konzola v celé délce interiéru, která zůstává skryta, když není používána.

RANGE ROVER SPORT SVR
NEJRYCHLEJŠÍ RANGE ROVER VŠECH DOB

Range Rover Sport SVR představuje vrchol jízdních schopností značky Land Rover a přináší nové strhující úrovně výkonu a ovladatelnosti.

RRSSVR_FFC_1600x900

RRSSVR_FWI_1600x533

SYROVÝ VÝKON

RawPower_FWI_1600x533

Range Rover Sport SVR zvládne zrychlit z 0 na 100 km/h za 4,5 sekundy a dosahuje nejvyšší rychlosti 283 km/h*. Jeho přeplňovaný zážehový motor V8 5,0 l nabízí výkon až 575 k a točivý moment 700 Nm. Jízdní vlastnosti vozu jsou tak za všech podmínek mimořádně působivé.

KONTAKTUJTE SPECIALISTU SV

Naše regionální specializovaná střediska SV jsou místem, kde se můžete seznámit se svým vysněným vozem SV na vlastní kůži.

Contact_FWI

*V závislosti na trhu.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční