AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

NOVÝ RANGE ROVER SV
JEŠTĚ VÍCE LUXUSU. JEŠTĚ VÍCE VÁŠ.

Nový Range Rover SV nabízí ještě více možností, precizní řemeslné zpracování a funkční materiály všem zákazníkům, kteří se chtějí opravdu odlišit.

SV SIGNATURE SUITE

Vrcholem interiérů SV pro model Range Rover je naše exkluzivní čtyřmístné provedení SV Signature Suite. Jedná se o bezkonkurenční prostředí pro naše nejnáročnější zákazníky. Ústředním prvkem je konzola v celé délce interiéru, která zůstává skryta, když není používána.

RANGE ROVER SPORT SVR
NEJRYCHLEJŠÍ RANGE ROVER VŠECH DOB

Range Rover Sport SVR představuje vrchol jízdních schopností značky Land Rover a přináší nové strhující úrovně výkonu a ovladatelnosti.

SYROVÝ VÝKON

Range Rover Sport SVR zvládne zrychlit z 0 na 100 km/h za 4,5 sekundy a dosahuje nejvyšší rychlosti 283 km/h*. Jeho přeplňovaný zážehový motor V8 5,0 l nabízí výkon až 575 k a točivý moment 700 Nm. Jízdní vlastnosti vozu jsou tak za všech podmínek mimořádně působivé.

KONTAKTUJTE SPECIALISTU SV

Naše regionální specializovaná střediska SV jsou místem, kde se můžete seznámit se svým vysněným vozem SV na vlastní kůži.

*V závislosti na trhu.