AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

S RADOSTÍ VYRÁŽÍME DO TEPLÉHO ROČNÍHO OBDOBÍ

DOBRODRUŽSTVÍ VOLÁ

Slunce a rostoucí teploty probouzí chuť na dobrodružství. Ideální doba na příslušná opatření a uvedení vašeho Land Roveru do perfektního stavu.

JARNÍ/LETNÍ PROHLÍDKA

SVĚŽÍ DO TEPLÉHO ROČNÍHO OBDOBÍ

Vůz Land Rover je zkonstruován tak, aby podal maximální výkon při jízdě v terénu i na silnici. Díky každoroční jarní/letní prohlídce a našim originálním náhradním dílům bude váš vůz ve skvělé kondici po celou sezónu. Můžete se spolehnout na naše nároky na kvalitu - nebudete litovat.

Land Rover LENTEKRIEBELS
SERVIS PNEUMATIK

LETNÍ PRÁZDNINY PRO VAŠE ZIMNÍ KOLA

Naším nejdůležitějším cílem je, abychom vás bezpečně provedli jakýmkoli terénem. Nabízíme vám proto odborný servis pneumatik. Vše je podřízeno tomu, abyste bezpečně a efektivně jezdili po celou sezonu – od montáže přes kontrolu kvality až po spolupráci s prémiovými výrobci.

Land Rover Tire service
PŘÍSLUŠENSTVÍ

PRO DOBYVATELE VŠEDNÍCH DNŮ

Land Rover je nejenom stylová ikona, ale také neúnavný pracant. Abychom obě jeho charakteristické stránky dokonale propojili, nabízíme vám bohaté a fascinující originální příslušenství. Svůj Land Rover můžete po zakoupení dál individuálně upravovat a dokonale ho přizpůsobovat svým potřebám.

Land rover accessoires
SOTA

ČAS PRO DALŠÍ INFORMACE

U mnoha modelů máte k dispozici nové uživatelské rozhraní dotykové obrazovky a rozsáhlé možnosti aktualizování, s nimiž bude každá jízda vozem Land Rover ještě příjemnější. Díky nové funkci „Software Over The Air“ budete moci software vozu v budoucnu snadno aktualizovat z pohodlí domova – přes Wi-Fi nebo SIM kartu ve vašem automobilu.

Land Rover Sota
KOLEKCE LAND ROVER:

STYLOVĚ JAKÝMKOLI TERÉNEM

Naše doplňky se pyšní stejnými vlastnostmi jako naše vozy. Jsou robustní, pohodlné a svým designem se nezaměnitelně řadí do první ligy. Seznamte se s novými kolekcemi Land Rover a pořiďte něco sobě nebo jako dárek pro někoho, kdo s vámi sdílí stejnou vášeň.

Land Rover Collection