AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

DOBRODRUŽSTVÍ VOLÁ

Slunce a rostoucí teploty probouzí chuť na dobrodružství. Ideální doba na příslušná opatření a uvedení vašeho Land Roveru do perfektního stavu.

JARNÍ/LETNÍ PROHLÍDKA

SVĚŽÍ DO TEPLÉHO ROČNÍHO OBDOBÍ

Vůz Land Rover je zkonstruován tak, aby podal maximální výkon při jízdě v terénu i na silnici. Díky každoroční jarní/letní prohlídce a našim originálním náhradním dílům bude váš vůz ve skvělé kondici po celou sezónu. Můžete se spolehnout na naše nároky na kvalitu - nebudete litovat.

/
SERVIS PNEUMATIK

LETNÍ PRÁZDNINY PRO VAŠE ZIMNÍ KOLA

Naším nejdůležitějším cílem je, abychom vás bezpečně provedli jakýmkoli terénem. Nabízíme vám proto odborný servis pneumatik. Vše je podřízeno tomu, abyste bezpečně a efektivně jezdili po celou sezonu – od montáže přes kontrolu kvality až po spolupráci s prémiovými výrobci.

/
PŘÍSLUŠENSTVÍ

PRO DOBYVATELE VŠEDNÍCH DNŮ

Land Rover je nejenom stylová ikona, ale také neúnavný pracant. Abychom obě jeho charakteristické stránky dokonale propojili, nabízíme vám bohaté a fascinující originální příslušenství. Svůj Land Rover můžete po zakoupení dál individuálně upravovat a dokonale ho přizpůsobovat svým potřebám.

/
SOTA

ČAS PRO DALŠÍ INFORMACE

U mnoha modelů máte k dispozici nové uživatelské rozhraní dotykové obrazovky a rozsáhlé možnosti aktualizování, s nimiž bude každá jízda vozem Land Rover ještě příjemnější. Díky nové funkci „Software Over The Air“ budete moci software vozu v budoucnu snadno aktualizovat z pohodlí domova – přes Wi-Fi nebo SIM kartu ve vašem automobilu.

/
KOLEKCE LAND ROVER:

STYLOVĚ JAKÝMKOLI TERÉNEM

Naše doplňky se pyšní stejnými vlastnostmi jako naše vozy. Jsou robustní, pohodlné a svým designem se nezaměnitelně řadí do první ligy. Seznamte se s novými kolekcemi Land Rover a pořiďte něco sobě nebo jako dárek pro někoho, kdo s vámi sdílí stejnou vášeň.

/